Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sizce hangisi mantıklı?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Hyosung gv250
    Merhaba arkadaşlar, forumu yaklaşık 8 aydır takip ediyorum. Yeni başlayan arkadaşlara yardımcı olmanız çok güzel. Ben de yeni başlayacağım motosiklet kullanmaya inş. Takıldığım nokta şu şekilde, anlatayım. Sadece motosiklet almak için ekipmanlar hariç 4500-5000 TL gibi bir bütçem var. Bu bütçeye şekli hoşuma giden ikinci el cruiser motosikletleri yazayım: Regal Raptor DD 150E-2,Kuba Superlight 150,Kuba Superlight 200. Aslında ilerde para biriktirip çok beğendiğim Hyosung GV 250 almayı düşünüyorum, ama bu sene o kadar para biriktiremeyeceğimden beni bir sene idare edebilecek, bu süre içerisinde çok sorun çıkarmayacak ve satmaya çalıştığım zaman da çok zarara uğratmayacak bir cruiser motor arıyorum. Sizce yukarıda yazdığım çinli motorlardan birini alıp bi sene sonra alacağım GV 250 için para mı biriktireyim, yoksa hiç bu motorlara bulaşmadan bi sene daha motosiklete binememekten kudurup seneye hyosung GV 250 mu alayım ? Tavsiyelerinizi bekliyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

o paraya seneye zarar etmeden satabileceğin bir ybr 125 al derim. Saydığın modellerde zarar edersin tahminim.

Motosikleti
    Hyosung gv250
    Açıkçası bu zararın 1000 lira civarında olması pek umrumda değil, çabuk satılabilir ve çok fazla sorun çıkarmaması daha önemli benim için, teşekkürler tavsiyen için

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)