Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2017 de cbr 250r gelicek mi rr değil r olanı

Motovento
    REKLAM ALANI

veee abs si olucak mı acaba ? olursa çok güzel olur :( absli motor lazım ölmek istemiyorum veya r25 de olur absli o gelicek mi ? yadaa hyo 250 gtr da olur abssi varsa tabi :(

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Graywolf bunu beğendi.

Romedon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-636,Bajaj PULSAR 200 RS
    2017 yılı içinde firmalar özel izin aldı euro 3 ü 2017 yılı içinde getirebilecekler absli bekleme 250r ı 2018 de rr gelme ihitmali de yüksek çünkü talep çok
    Paukopat bunu beğendi.

üzücü :( kaldık ktmnin uzay gemisi fiyatlarına
    *Heka bunu beğendi.

Stunt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çok var sığmıyor :)
    alabilen fuardan önce r25 alsın gençler beklemeyin fiyatlar üzecek

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    Alıntı Stunt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alabilen fuardan önce r25 alsın gençler beklemeyin fiyatlar üzecek
    bende tam o işi yapıyordum.umarım başarıcam kasımdan beri peşindeyim
    Stunt bunu beğendi.

mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800
    Pulsar RS200 var ABSli. Cbr250 ile aralarında pek hız farkı yok. RS200 vs Cbr250 drag yarışı yaptım oradan biliyorum. Ufak bir farkla Cbr daha iyi hızlanıyor. Parça kalitesi olarak Cbr250 RS'den daha iyi tabii.

Abs ile ölünmüyor mu😶
    essegesse bunu beğendi.

Alıntı EmirŞengezer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abs ile ölünmüyor mu��
    suçlu sensen ölüyorsun motosiklet yüzünden değil kendi kararların yüzünden ölmüş oluyorsun o zaman abs önemli ve bi motosiklete 20 bin veripte abssiz birşey almak ağır enayilik değil mi bisiklet alıyorsun 20 bine sanki

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Bence abs'siz daha iyi. Azıcık fren çalışın :D :D Ben bile abs kullanmıyorum

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Alıntı Paukopat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    suçlu sensen ölüyorsun motosiklet yüzünden değil kendi kararların yüzünden ölmüş oluyorsun o zaman abs önemli ve bi motosiklete 20 bin veripte abssiz birşey almak ağır enayilik değil mi bisiklet alıyorsun 20 bine sanki
    Eğitim şart paşam.

Alıntı zekeriyaimam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eğitim şart paşam.
    frene bastığımda ve tekeri kırdığımda lapstan yere yapışmak yerine motosikletin hatamı telafi etmesi kötü bir şey mi ? euro4 için abs şartı neden getirildi o zaman :(

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Alıntı Paukopat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    frene bastığımda ve tekeri kırdığımda lapstan yere yapışmak yerine motosikletin hatamı telafi etmesi kötü bir şey mi ? euro4 için abs şartı neden getirildi o zaman :(
    Hatırladığım kadarıyla ehliyetin yoktu, motor bakıyordun.ABS'li motor al tabi ki, çok faydalı bir teknoloji ama seni asla tamamen koruyamaz.20 bin paran varsa 18 bine motor bak aradaki parayla yol eğitimi almanı tavsiye ederim.

Alıntı zekeriyaimam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hatırladığım kadarıyla ehliyetin yoktu, motor bakıyordun.ABS'li motor al tabi ki, çok faydalı bir teknoloji ama seni asla tamamen koruyamaz.20 bin paran varsa 18 bine motor bak aradaki parayla yol eğitimi almanı tavsiye ederim.
    daha ehliyetim yok tek istediğim absli bir motosiklet absli istememin sebebi ise ben bisiklette ne zaman ön frene dokunsam düşen birisiyim hele o toprak yollar varsa... motosiklette aynısı diye düşünüyorum ve sizin gibi birçok abimde absli motorun güvenli olduğunu söylediler iş yine bende bitiyor biliyorum ve zaten bütçemin bir kısmını ayırmıştım taaa kii yeni zamlara kadar artık hiçbirşey alamıyorum bu arada haklısınız bilgisizim ordan burdan duyduklarım ile konuşuyorum sadece kusuruma bakmayın :( motosikletimi alabilirsem eğer o zamanda büyükce bir yazı yazıcam bu foruma en baştan benim gibi başlayanlar için biraz fazla gevezeyim ama yararlı olur diye düşünüyorum

Cbr250r in frenleri gayet yeterli aslinda. Olur da abs siz alirsan lastiklerini degistirmeni tavsiye ederim. Onun disinda paranin belli bir kismini da egitim icin ayirmalisin. Bol bol fren videosu izle yerli kaynaklar da mevcut. Simdiden hayirli olsun.

Motosikleti
    1998 electra glide
    2017 sonuna kadar satışlar yapılacak 2018 den sonra satışlar olmayacak

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)