Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

cbr 125 debriyaj balatası

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    xj6-ns200-r25
    selamlar cbr 125 motorumun selenin altından plastik yanık kokusu geliyordu ilk tamirciye götürdüm kronik dedi salladı başka bir tamirci debriyaj balatasından dolayı dedi 200 lira istedi bende çok anlamadığım için internetten balatalara baktım marka marka var hangi marka daha iyi yada hepsi aynımı ve bu koku gerçekten o yüzdenmi geliyor yardımcı olursanız çok sevinirim iyi forumlar dilerim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    debriyajında kaçırma var mı koku ne kıkusu plastik mi balata benzerimi internette çok dandik balatada var kalitelide bence ork taktır

Motosikleti
    xj6-ns200-r25
    Alıntı Mertcan39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    debriyajında kaçırma var mı koku ne kıkusu plastik mi balata benzerimi internette çok dandik balatada var kalitelide bence ork taktır
    valla kaçırma varmı yokmu bilmiyorum koku plasktik kokusu

Sabırsız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZXr
    Alıntı atakan12335 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla kaçırma varmı yokmu bilmiyorum koku plasktik kokusu
    Hocam debriyajı kavrarken motordan ses gelir veya sen viteste gaza basarsın devir yükselir fakat motor gitmez.Bunlar varsa debriyaj balatan bitmiştir.

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Motosikletinizde özellikle sonradan takılmış alarm veya başka bir elektriki alıcı var ise, onun kablo bağlantılarında aşırı ısınma olabilir. Eğer durum buysa yangın riski de vardır bilginiz olsun. Devriyaj balatanız o kokuyu yapmaz, o kokuyla ilgili hiçbir kronik şikayet duymadım.

Motosikleti
    xj6-ns200-r25
    Alıntı Sabırsız adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam debriyajı kavrarken motordan ses gelir veya sen viteste gaza basarsın devir yükselir fakat motor gitmez.Bunlar varsa debriyaj balatan bitmiştir.
    gitmesinde bir sıkıntı yok ama ses yapıyor

Alıntı Kural [ Z ] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosikletinizde özellikle sonradan takılmış alarm veya başka bir elektriki alıcı var ise, onun kablo bağlantılarında aşırı ısınma olabilir. Eğer durum buysa yangın riski de vardır bilginiz olsun. Devriyaj balatanız o kokuyu yapmaz, o kokuyla ilgili hiçbir kronik şikayet duymadım.
    hiç biri yok motorda biraz gaz açınca bu şekilde bir koku geliyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:28 ----------

2 adet motorum var diğeri pulsar ondada aynı koku var repsol yağ ile zinciri yağladıktan bi kaç hafta sonra başladı yağdan kaynaklı olabilirmi yada iyi yağlayamadığım içinmi oluyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:29 ----------

birde debriyaj balatası için kaliteli marka önerirmisiniz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)