Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Beyler acil cevap? (CBR250 - R25)

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar Cbr250 ve R25 arasında gidip geliyorum. CBR az yakıyor ve ucuz parçalı. R25 hızlı ve yakışıklı. Neyse sorum şu lütfen aydınlatın: Ne kadar motor baktiysam hemen hemen hepsi hasar kayıtlı sizce 14.000₺lik bir motor için kabul edilebilir max hasar kaydı kaç olmalıdır ? Diğer sorum ise R25i geri satmak kolay ama 13-14 model CBR'ı satmak kolay alırsam patlar mı? ( Tabi temiz bir CBR alıp temiz kullancam.)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    1.si km takılma çok motorun bakımları yapılmış mı sahibi motora bireysel olarak nasıl bakmış nasıl kullanmış ona bak.
    2.si çizik vs. Önemi kişiden kişiye değişir.Kimisi bu konuda çok takıntılı olabiliyor.Parçayı kendi isteğinizle paranızla değiştirirseniz hiçbir sorun çıkmaz diğer türlü yani sigortadan yaptırırsanız durum nasıl olur bilmiyorum.Ki zaten keyfi parça değişimine sigorta para vermez.
    2
    3.sü az yaksın diyorsan cbr yaksın ama gitsin diyorsan r25.Cbr alırdım ben tipi hoşuma gidiyor ayrıca 250 cc'den bekleneni yerine getiren bir motor.Az yakıyor.

Motosikleti
    Bajaj - Pulsar 200 RS
    Oncelikle kullanim amacin nedir, ona gore cevap verebiliriz.

Genel olarak cbr 250 konforlu, az yakan, saglam, yedek parcasi nispeten ucuz ve bol. R25 guclu, gorunum olarak cezbedici denilebilir.

Motosikletten neler bekledigini belirledikten sonra 250cc sinifinda diger modellerde isinize yarayabilir.

MoRFy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 600 - BMW R25/3
    yukarıda arkadaşların söylediklerine ek olarak çiziklere takılanda var takılmayanda. Grenajlardaki çizikler çok önemli değil sonuçta arabanın tamponu gibi düşün değiştirebilirsin. dikkat etmen gereken cbr ın deposu metal orada bir kusur olmasın. amortisör debriyaj tası motor kısmında farlarda bi sıkıntı olmasın. Bunlar pahalı ve önemli parçalar. Grenajı bi kabuk olarak düşün. Sonuçta serviste değiştirdin mi sıfır gibi olacak. kazasız motor parasına yazdı ise satıcı grenajların değşimindeki ücreti fiyattan düşmen bi avantaj olur senın için. Servis kayıtlarını ve yağ değişim aralığının fatura veya kayıtlarını mutlaka incele derim. şimdiden hayırlı olsun....

obarey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Honda CBR 250R (10k), 2015 Yamaha R25
    1- Benzinde ekonomi istiyorsan CBR
    2- Birazdaha hız istersen R25
    R25 in satışı daha hızlı olacaktır.
    14 binlik motor için max hasar kaydı 0 TL dir.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    hasarlı motoru alma.
    az tüketim ve ucuz yedek parça için cbr 250r,
    para sorunun yoksa r25 tavsiye ederim.
    daha almadan satmayı düşünüyorsan, hiç alma.
    çünkü fiyatlar dolar-euro üzerinden hesaplanıyor,
    şu anda 1 dolar 3,69 TL, 1 euro 3,89 TL,
    bundan 1 sene önce 1 dolar 3 TL, 1 euro 3,20 TL idi.

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Farklı 2 motor arasında kalmışsın. Tabi ki cevap bence r25 Hasar kaydından ziyade hasarın içeriği hakkında bilgi sahibi olman gerekli. Grenaj , kafa kısmı gibi pahalı ama basit ve motorun geometrisini ve motorunu etkilemeyen harektli aksami etkilemeyen fajat fiyati yuksek çıkan kazalar önemli degildir. Hasar kaydına sadece rakam bazlı degrlendirmek yanlış olur. Icerik + rakam şeklinde değerlendirmek gerek kazayı.

sven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    her iki motorda forumda en fazla hakkında yazılan çizilen modeller. Biraz araştırsan eksisini artısını öğrenirsin zaten.
    İkisi arasında atla deve fark yok. İkisi de kaliteli ve güzel motorlar.

Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Ninja300 le r25 arasında kalsan peki fakat r25 le cbr250 arasında kalınmaz

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    Şu cbr250de ne buluyorlar anlamış değilim hala. R25 yokken eyvallah o tarzı sevenlerin tercihiydi ama r25 in olduğu yerde cbr250 benim gözümde silik bi motordur. Bariz farklar var kıyas kabul etmeyecek türden

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Bu sorunun kesin cevabını bilen arkadaşımız var ama kendisi bir hanım arkadaşımız olduğundan muhtemelen başlığa bakıp yazmayacaktır.
    Çok şey kaçırdın, senin adına üzgünüm.
    dodooo bunu beğendi.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Alıntı enescanatar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu cbr250de ne buluyorlar anlamış değilim hala. R25 yokken eyvallah o tarzı sevenlerin tercihiydi ama r25 in olduğu yerde cbr250 benim gözümde silik bi motordur. Bariz farklar var kıyas kabul etmeyecek türden
    kesinlikle bariz farklar var mesela yakıt.8küsur yakan bir 250 cc helal olsun.

Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Alıntı whitedeamon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ama gidiyor r25 yaksın helal olsun şunun yakışıkliligina bakın

Motosikleti
    CBR 250R 2016 (S) - NC 750X 2017
    2016 10. ay da satın aldığım cbr mi satabilirim. Temiz aradığın için yazdım.

Motosikleti
    YAMAHA MT-25
    Bence r25 alma. Eger kiloluysan cekisi cok zayif, alt devirleri hic zevk vermez.cbr 250 alt devirleri daha torklu. Bende mt25 var, r25 ile ayni motor ordan biliyorum.

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Römork çekiyorsunuz sanırım R25'inizle.Bizim iki parça eşya var onları da alır mısınız?

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    5 6 litreleri duydum ama 8i ilk defa senden duyuyorum. Çift silindir 36 hp - tek silindir 25 hp. Bariz farklar bunlar. Sadece yakıta bakıyorsan 100lükler ideal

Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    5.5 - 6 litreler var fakat 8 litre gerçekten iddaaliymis. İmkansiz demiyorum ama ciddi anlamda zorlamak gerekir r25. Çok sağlıklı bir kullanım olmayacağını ve çok limitlerde bir sürüş olacağını düşünüyorum. Benim 4.1 litreydi en son ve şunu soyliyim uzun sure 3.8 lerde kaldı.

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Salurbey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ama gidiyor r25 yaksın helal olsun şunun yakışıkliligina bakın

http://i.hizliresim.com/Pna7Z6.jpg
    Cbr da duruyor
    atla deve değil gençlerrrr, gönlünüzden geçeni alın, saniyeleri kovalama hedefiniz yoksa
    Az silindir, çok iş

Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    R25 de duruyor yanlız ne ninja300 de ne rc390 da onde cift disk yok. Yeterli oluyor frenleme. Abs ekleselerdı r25 de çok güzel olacaktı.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler