Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Beyler acil cevap? (CBR250 - R25)

Motovento
    REKLAM ALANI
    nTolga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    R25 varken diğer 250cc motorları düşünmek boşuna kafa yormaktır. Uzun yolda 3.5, şehir içi 4.5 yakıyor ama hakkını veriyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Yaa R25 buldum ama 21.000km diğerleri cizikli hasarlı maalesef

Motosikleti
    Pulsar 150NS>CBR125R>PULSAR RS200>CBF150>CB125F
    Abi ne hasar kaydı ya. Motorun fiyatı ne ki. Hem motorun hasar kayıtlısı hiç mantıklı değil. 1000 lira daha bu kazasız olsun

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Mondial almıyorsun sonuç olarak 21 km ne ki?.İçine sindiyse al.

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    21.000 km normal kardeşim kazası falan yoksa al gitsin pişman olmazsın

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı Salurbey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5.5 - 6 litreler var fakat 8 litre gerçekten iddaaliymis. İmkansiz demiyorum ama ciddi anlamda zorlamak gerekir r25. Çok sağlıklı bir kullanım olmayacağını ve çok limitlerde bir sürüş olacağını düşünüyorum. Benim 4.1 litreydi en son ve şunu soyliyim uzun sure 3.8 lerde kaldı.
    Aynen hocam sezonu 3.9 ile kapattım.5-5,5 neyse ama R25 ile 8 litre yakmak için muhtemelen 160-170 ortalama hız ile gitmek lazım hep... o da mümkün değil yani.Şahsen hiç bir zaman sahip olduğum mala önyargılı yaklaşmam ama bu motor 8 litre yakıyor dendiğinde itiraz ederim.

Xavosa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    R25 i aldigimdan beri bir gun bile pisman olmadim. Kullanmasi inanilmaz zevkli bir motor. Nasil kullanmak isterseniz size onu sunabilir. Cok yakar mi, evet. 8 abarti geldi ama imkansiz degil ben 7 yaktigimi biliyorum. Ancak 250 cc performansinin uzerinde bir zevk sunar. 7 bin devirden sonra onunuzde ayni sinif her motoru yakalarsiniz, her aractan kacarsiniz. Ivmesi muazzam. Yalniz 14 bin cok pahali geldi ki hasar kaydi diyorsunuz. Su an piyasasi 13 civari.

EsHero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR 600 K6
    Her iki motora da zamanında sahip olarak kesinlikle r25 derim. İnsanlar çok fark yok dese de cidden farkları çok. Ve ek olarak uzun yolda 160-170 bandında giderseniz r25 te 6 litre yi görmek çok kolay fakat cbr 250 ile de 6 litre yi görmek kolay. Fakat şehir içi tabi ki de cbr 1 litre felan daha az yakar yani bilmiyorum 1 litre için kalkıp da cbr almak pek mantıklı gelmiyor bana.
    Kuzey Kıbrıs'da Bir Motovlog Kanalı. Tek teker - Servis - Top Speed - Viraj - Yarışlar ve çok daha fazlası...

www.youtube.com/channel/UC_LM3TAaRp-ExXrzgUOrNGA

Motosikleti
    Café Racer
    Tercihim kesinlikle Honda CBR 250 olurdu.

CBR 250 düşük devirde yeterli torka sahip
    R25 8K devire kadar ölü, gaz kolunu çeviriyorsunuz tepki yok.
    Yakıt olarak tartışmasız CBR 250
    İvmelenme konusunda CBR 250 R25'den daha iyi
    Parça kalitesini tartışmaya gerek yok, CBR kat kat üstün.
    Ön enemli husus ise frenler, R25'e göre CBR kat kat iyi.
    R25'in tasarımına göre oturuş pozisyonu alakasız ve bir o kadar da saçma, YBR sürmekten farkı yok.
    Bakım maliyetleri biraz olsun R25'den daha ucuz.
    Yedek parça fiyatları ve servis olanakları tartışmasız Honda'da daha iyi.

Yamaha R25 büyük bir heyecanla piyasaya girmiş ve hüsrana uğratmış bir motosiklettir, tam anlamıyla piyasa motoru olup, fiyatını hak ettirecek tek bir özelliği yok.

Honda yıllardır bu modeli üretiyor ve kendini kanıtlamış bir bloğa ve modele sahip.
    CBR 250 edinin ve mutlu olun.

R25 kullanıcısı arkadaşlar, taşlamadan önce fikirlerime saygı duyun, bende bir R25 kullanıcıyım bilin istedim.

MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    Alıntı *Heka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tercihim kesinlikle Honda CBR 250 olurdu.

CBR 250 düşük devirde yeterli torka sahip
    R25 8K devire kadar ölü, gaz kolunu çeviriyorsunuz tepki yok.
    Yakıt olarak tartışmasız CBR 250
    İvmelenme konusunda CBR 250 R25'den daha iyi
    Parça kalitesini tartışmaya gerek yok, CBR kat kat üstün.
    Ön enemli husus ise frenler, R25'e göre CBR kat kat iyi.
    R25'in tasarımına göre oturuş pozisyonu alakasız ve bir o kadar da saçma, YBR sürmekten farkı yok.
    Bakım maliyetleri biraz olsun R25'den daha ucuz.
    Yedek parça fiyatları ve servis olanakları tartışmasız Honda'da daha iyi.

Yamaha R25 büyük bir heyecanla piyasaya girmiş ve hüsrana uğratmış bir motosiklettir, tam anlamıyla piyasa motoru olup, fiyatını hak ettirecek tek bir özelliği yok.

Honda yıllardır bu modeli üretiyor ve kendini kanıtlamış bir bloğa ve modele sahip.
    CBR 250 edinin ve mutlu olun.

R25 kullanıcısı arkadaşlar, taşlamadan önce fikirlerime saygı duyun, bende bir R25 kullanıcıyım bilin istedim.
    Ben güldüm allah'ta seni güldürsün hocam sağolasın.Bu tarz yorumları r25'in piyasaya yeni girdiği zamanlarda okuyorduk uzun zaman olmuştu.
    Xavosa, Salurbey ve zekeriyaimam bunu beğendiler.

RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    Eski r25 sahibi, şuan yeni kasa cbr250 sahibiyim.

R25 aldım motosikletten soğudum yağ pompası yüzünden kaç ay motosiklete binemedim ve boş yere yağ parası falan girdi. Alıp aldığıma bin pişman oldum. Yakıt dese motosiklete yakıt yetişmiyor, servis ücreti ve parça fiyatı Cbr a göre biraz daha tuzlu ve 2 el piyasalarında cbr 2.000 lira civarı daha ucuz.

R25 artık apaçi motoru oldu herkes üzerine alınmasın ama gördüğüm 10 R25 liden 6-7 si apaçi. Performans arayanlar r25 istiyor genel olarak. O yüzden kesici-tek teker vs motorun canını alan bir genel profil var gözümde.

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    r25 al mademki race seviyorsun ekonomını düşüneceksen communter da alabılırsın

RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    Ekonomi diyorsun ama r25 cbr dan 1 litre fazla yakıt yaksa senede 10.000 km yapsan 550 TL civarı faza yakıt harcarsın. 1,5 litre fazla yaksa senede ekstradan 800 lira civarı fazla yakıt alacaksın cbr ile gittiğin aynı yolda.

800 liraya bir çift rosso alırsın veya trafik sigortanı yaptırırsın. Ekonomiyi de geçtim diyorum ya eski r25 im beni motosikletten soğuttu. Bizim grupta 3 kişinin motosikleti yağ pompası yüzünden motor yeniledi ve maddi manevi bi ton sıkıntı yani. Herkes cbr250 alsa veya herkes r25 alsa zaten kimse memnun olmaz bırakalım herkes tercihini yapsın kimi cebini düşünür kimi risk alır sorunlu motora talip olur ��

Motosikleti
    Bajaj - Pulsar 200 RS
    R25 kronik yag pompasi sorunu yuzunden ikinci el alinacaksa cok dikkatli olmak lazim, zira forumdan okudugumuza gore patlayan bircok r25 var, patlamayanlarda mekanik hasarli olabilir

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Hicbir güc bana 2. El R25 Aldiramaz.Param coksa vericegim para hic koymazsa gider 0 R25 alirdim cbr yerine.Ama 2. El r25 almak kumar.Gercekten temiz bilincli kullanilmis 2. El bir r25 almak isterseniz zaten 0 km km fiyatinin 500-750 ₺ altinda satiyorlar nerdeyse.

Ki anlamadigim boyle bir motor yapiyorsun 250cc kendi kategorisinde en guclusu agresifi ama o gidon nedir ya.Ben yzf 125 kullanicisiyim,r25 kullanan arkadasim da var yan yana koyuyoruz oturusu gidonu deposu r125in daha ss.

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    evet bu gıdon ve oturus pozısyonu konusunda haklısın,sport tourıng daha cok ama suna dıkkat ettım r25 ayarındakı makınalarda yanı nınja300 cbr500r onlarında aynı, sanırım rc390 daha spor bır gıdon yukseklıgı var.Bende r125 ınkı gıbı bır gıdonu olmasını ısterdım,o tam super sport acısı hatta r6 ıle kıyasladım aynı nerdeyse.

MoRFy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 600 - BMW R25/3
    ohooo ooo konu R25 - CBR250 sidik yarışına dönmüş. Yarıştırmaya gerek yok beyler agrasife bağlamayın hemen '' 3LT yakar az gider - 5LT yakar ötekinden hızlı gider''. Önemli olan motordan kimin ne istediği. Şu konuyu açan arkadaşta ne alacağına karar versin millet birbirini bıçaklamadan...
    Sen CBR al öğrenci işi olur Yamaha zaten çok tuzlu

muhammetcon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-09 (2018)
    Bence olmamalı kaydı benim r25 im 22k da allahıma çok şükür yan yatması dahi yok.Adam akıllı kullanan birinden almak lazım.

Motosikleti
    pulsar 200ns
    bende yaza kadar chopperdan vaz gecersem cbr tercıhım olur öğrenci adama göre fazla parça masrafları yakıyor amaa bı okadar fazlada yakısıklı

Xavosa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Alıntı cxe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    R25 kronik yag pompasi sorunu yuzunden ikinci el alinacaksa cok dikkatli olmak lazim, zira forumdan okudugumuza gore patlayan bircok r25 var, patlamayanlarda mekanik hasarli olabilir
    Bu olayla ilgili bayiler herkesi tek tek arayarak cagirip degisim yapti.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler