Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Okula GSR 600 ile Gitmek ve 2002 R6 ile Kısa Lefkoşa Turu

Motovento
    REKLAM ALANI
    EsHero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR 600 K6
    Herkese merhaba arkadaşlar.
    Önceleri telefon kamerası ile yaptığımız çekimleri izleyenler olmuştur.
    Sonunda kameramızı aldık ve bundan böyle her hafta video atmaya gayret göstericez.

Kamera ile ilk videomuz benim okula gidiş ve dönüş videom. Kamera açısını pek iyi ayarlayamadık, zamanla gelişicez
    Bonus olarak da R6 ile yine kamerayı denemek bahanesi ile kısa bir Lefkoşa turu yaptık.
    İyi seyirler.

Bizi instagramda takip etmek için : https://www.instagram.com/a.t.a.mcy/

Suzuki GSR 600 ile okula gidiş videosu için : https://www.youtube.com/watch?v=EUZGQKTDT6I

Yamaha R6 ile kısa Lefkoşa turu videomuz için : https://www.youtube.com/watch?v=Svz3lWrj3aQ&t

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    adamların memlekette güneş var.
    burda kara kış.
    dental_land, mockingbird ve MotorKafa bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    Alıntı Jemand adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adamların memlekette güneş var.
    burda kara kış.
    http://i.hizliresim.com/OVaNYA.jpg
    Allahın takdirine neden böyle bir tepki verdiniz.Hiç güneş görmediniz mi
    RAMİREZ, Jemand ve EsHero bunu beğendiler.

white_king - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125
    Gördüğüm kadarıyla kıbrısta trafik ışıklarına kimse uymuyor sizde dahil...(00:50) sonrasınıda izlemedim zaten çok uzun

Motosikleti
    2016 HONDA NC750X DCT-2016 YAMAHA N MAX
    bende şu an kıbrısta askerim,kibrista pek motorcu görmedim.çok nadir supersport makineler var,geri kalani da yamaha bws paket motorlari.ayrica trafik kurallarina tr den daha çok uyuluyor.yaya gecitleri,donel kavsaklarda kurallara herkes riayet ediyor
    EsHero bunu beğendi.

Motosikleti
    GSR 600 K6
    Alıntı white_king adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gördüğüm kadarıyla kıbrısta trafik ışıklarına kimse uymuyor sizde dahil...(00:50) sonrasınıda izlemedim zaten çok uzun
    Alıntı pikatel34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende şu an kıbrısta askerim,kibrista pek motorcu görmedim.çok nadir supersport makineler var,geri kalani da yamaha bws paket motorlari.ayrica trafik kurallarina tr den daha çok uyuluyor.yaya gecitleri,donel kavsaklarda kurallara herkes riayet ediyor
    Hocam gerekli cevabı vermiş zaten de ben ufak bir ek yapayım. Dostum tıpkı ABD de olduğu gibi eğer trafik müsait ise kırmızı bile yansa beklemek zorunda değilsiniz.
    Polisin yanında gecseniz bile eğer suistimal etmiyorsaniz herhangi bir cezası yok. Bu sayede trafikte daha az beklemis oluyorsunuz ve trafik yoğunluğuna da bir nebze olsun çözüm oluyor. Bunun Türkiyede uygulanırsa ne kadar çok suistimal edileceğini herkes tahmin edebilir bu yüzden Türkiyede uygulanmıyor diye biliyorum diyerek ufaktan bi not da düşeyim
    Mr.Duke bunu beğendi.
    Kuzey Kıbrıs'da Bir Motovlog Kanalı. Tek teker - Servis - Top Speed - Viraj - Yarışlar ve çok daha fazlası...

www.youtube.com/channel/UC_LM3TAaRp-ExXrzgUOrNGA

ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    Ilk gidis videosunda benim evin yakinindan gectin be gardaccim... iş bankasinin karsisinda idim...
    4 sene orda kaldim... gecen sene dondum geri...
    EsHero ve sedat_57 bunu beğendiler.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı EsHero adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum tıpkı ABD de olduğu gibi eğer trafik müsait ise kırmızı bile yansa beklemek zorunda değilsiniz.
    Nerden duyduysanız yanlış duymuşsunuz. Kırmızı ışıkta geçilmez.
    wing41 bunu beğendi.

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    42 dakıka vıdeo :/ kardesım bu vlog degıl bıldıgın bı dızının bir bolumu,futbol macının 1 yarısı
    Jemand ve wing41 bunu beğendiler.

Motosikleti
    GSR 600 K6
    Alıntı gogozh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    42 dakıka vıdeo :/ kardesım bu vlog degıl bıldıgın bı dızının bir bolumu,futbol macının 1 yarısı
    Kanalda kısa videolar da mevcut onlara da bekleriz
    Kanal daha çok yeni 1 aya kalmaz herkese uygun her çeşitde video bulabileceksiniz.
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nerden duyduysanız yanlış duymuşsunuz. Kırmızı ışıkta geçilmez.

Hocam amerikada vlog yapan tektabanca ve bir çok araba veya diğer vlog larda hep sağa kontrollü geçişler serbest. Ha ama onların da dediği gibi eyaletten eyalete değişiklik gösteriyor. Misal bi eyalette filtring yapmak yani araba aralarına motorla girip devam etmek yasak iken bazı eyaletler de serbest. İnternette de bu bilgilere rahatlıkla ulaşılabiliyor.
    Aynı şey Kıbrıs da da mevcut tabi trafik soldan aktığı için burda da sola kontrollü geçiş serbest.
    Tabi yine siz amerika da yaşıyorsanız daha iyi bilirsiniz. İnternette her zaman sağlıklı bilgiler bulunamayabiliyor.

Mucit23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 900 & KTM450EXC & BWS100
    Yaz olsun bende MT ile "How I goto School" Videosu çekecem
    EsHero bunu beğendi.

Motosikleti
    GSR 600 K6
    Alıntı Mucit23 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaz olsun bende MT ile "How I goto School" Videosu çekecem
    Bekleriz hocam mt9 la da ayrı bi keyif olur kesinlikle.
    Çok şanslısınız çok güzel bir motorunuz var maşallah.
    Kuzey Kıbrıs'da Bir Motovlog Kanalı. Tek teker - Servis - Top Speed - Viraj - Yarışlar ve çok daha fazlası...

www.youtube.com/channel/UC_LM3TAaRp-ExXrzgUOrNGA

Motosikleti
    SD 1290R
    Kanalda kısa videolar da mevcut onlara da bekleriz
    Kanal daha çok yeni 1 aya kalmaz herkese uygun her çeşitde video bulabileceksiniz.

Hocam amerikada vlog yapan tektabanca ve bir çok araba veya diğer vlog larda hep sağa kontrollü geçişler serbest. Ha ama onların da dediği gibi eyaletten eyalete değişiklik gösteriyor. Misal bi eyalette filtring yapmak yani araba aralarına motorla girip devam etmek yasak iken bazı eyaletler de serbest. İnternette de bu bilgilere rahatlıkla ulaşılabiliyor.
    Aynı şey Kıbrıs da da mevcut tabi trafik soldan aktığı için burda da sola kontrollü geçiş serbest.
    Tabi yine siz amerika da yaşıyorsanız daha iyi bilirsiniz. İnternette her zaman sağlıklı bilgiler bulunamayabiliyor.
    Pardon, ben yanlış anlamışım. Düz geçmek kesinlikle yasak. Ancak sağa dönüş eyaletten eyalete değişmekle birlikte daha esnek.

Aralardan gitme, yani "lane splitting", sadece California'da yasal, o da yeni oldu. Diğer eyaletlere de gelir umarım.

Bu arada bazı eyaletlerde kask takma zorunluluğu da yok...
    EsHero bunu beğendi.

Motosikleti
    GSR 600 K6
    Pardon, ben yanlış anlamışım. Düz geçmek kesinlikle yasak. Ancak sağa dönüş eyaletten eyalete değişmekle birlikte daha esnek.

Aralardan gitme, yani "lane splitting", sadece California'da yasal, o da yeni oldu. Diğer eyaletlere de gelir umarım.

Bu arada bazı eyaletlerde kask takma zorunluluğu da yok...
    Estağfurullah, ben daha açık konuşmalıymışım.
    Evet Kalifornia bildiğim kadarıyla zaten motorcular için cennet diye tabir ediliyor. Hatta çoğu forumdaşın da belki bildiği belki bir yerde rast geldiği ama tam olarak nerde olduğunu bilmedikleri şu meşhur Mulholland dağ yolu, virajlar, ve tabi bir çok motorcunun ah imkan olsa biz de gidebilsek dediği cağnım CSS yani California Superbike School gibi.
    Gerçekten bir motorcu olarak Kaliforniya'da yaşamak vardı

Motosikleti
    SD 1290R
    Estağfurullah, ben daha açık konuşmalıymışım.
    Evet Kalifornia bildiğim kadarıyla zaten motorcular için cennet diye tabir ediliyor. Hatta çoğu forumdaşın da belki bildiği belki bir yerde rast geldiği ama tam olarak nerde olduğunu bilmedikleri şu meşhur Mulholland dağ yolu, virajlar, ve tabi bir çok motorcunun ah imkan olsa biz de gidebilsek dediği cağnım CSS yani California Superbike School gibi.
    Gerçekten bir motorcu olarak Kaliforniya'da yaşamak vardı
    Doguda da Blueridge parkway vardir, Tail of the Dragon ile meshur. Sadece zevk icin yapilmis, daglarin altindan ustunden kivrila kivrila, muthis manzaralar esliginde gecen 750km'lik bir yol... Ama California'nin iklimi baska tabi. Yilin hemen hemen her gunu gunesli, yagmursuz, sicak... guneyi tabi.
    EsHero bunu beğendi.

Motosikleti
    GSR 600 K6
    Doguda da Blueridge parkway vardir, Tail of the Dragon ile meshur. Sadece zevk icin yapilmis, daglarin altindan ustunden kivrila kivrila, muthis manzaralar esliginde gecen 750km'lik bir yol... Ama California'nin iklimi baska tabi. Yilin hemen hemen her gunu gunesli, yagmursuz, sicak... guneyi tabi.
    Tabi ek olarak siz orada alışmışsınız fakat yol kalitesini de atlamamak gerek :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:45 ----------

Bugün hyosung da enjeksiyon temizliği videosu attık. Yarın da çoğu kişinin merak ettiği rum tarafından kısa kesitler ve motosiklet mağazaları nın ufak bi kısmı yuklenicek. Bizi takip de kalın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)