Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ağzı kapalı pet su şişesi sorunu?

Motovento
    REKLAM ALANI
    RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    Arkadaşlar, yolda çokça gördüğüm bu su şişelerinin üzerinden hiç geçmedim ama geçersek ne olur merak ediyorum.
    Öncelikle; şişe dolu ise taş gibi etki yapacaktır büyük ihtimalle, asıl merak ettiğim ise içi boş olan ama ağzı kapalı olanlar. Var mı üzerinden geçen? Şişe patlıyor mu yoksa aynı dolu şişe gibi mi oluyor?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Nc 750s dct
    150 kiloluk bi motorun varsa pet dolu olsa bile patlatıp geçebilirsin. Ama pet boşsa frene basarsan o anda kızaklayıp düşebilirsin

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Pet boşsa üstünden geçince birşey olmuyor. Benim denediğim bu,aksi bi durumda olabilir.

Ayrıca şehirler arası yollarda dolu pet şişesi görürseniz üstünden geçeyim demeyin,genelde içinde suyun vücuttan atılmış biçimi olur.

Olmaması lazım ama maalesef kedi kadar tuvalet eğitimi almayanlar olunca dikkat şart
    YERUÇAĞI bunu beğendi.

MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    Ybr ile boş-dolu pet şişe,bira şişesi,şarap şişesinin de üstünden geçtim daha doğrusu geçemedim çünkü tekerlek temas edince kenardan fırt diye kaçıyor tam üstünden geçemiyorsun fazla korkmana gerek yok.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Düşebilirsin, motorun hasar görebilir, motoru üstüne düşürebilirsin, ayak bileğini kırabilirsin, ambulansa binip hastaneye gidersin ve motorunu cekiciye yan çekilde atarlar, hasar görür,acilde rezillik çeker 6gün servise çıkmayı bekleyebilirsin, ameliyat olursun, 2 vida 1 yarım alçı 3 de dikiş sahibi olabilirsin he 2 de kotuk değneği, sonra 3 ay evde yatabilirsin, çalışamazsın, sıkılırsın. Gel kardesini dinle pas geç o pet şişeyi.

Xavosa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Benim de en korktugum dusuk hizda onume cikan suna benzer taslar;

Fethiye de her yerde karsiniza cikabiliyor ve bundan kacis yok. sonucu dusmek.

Bunu gördüğümde, damacana ataydınız demiştim.

Motosikleti
    MT-25
    Alıntı aLoneman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunu gördüğümde, damacana ataydınız demiştim.

http://pbs.twimg.com/media/CnGRFqdWcAA-K2J.jpg
    Bu forumda okudugum bir konudur , erkek alt ic camasiri virajda bir uyenin tekerine dolanmisti.

Benim de merak ettigim bir konudur. Bence bira sisesi sarap sisesi gibi urunlerin uzerinden asla gecilemeyecegini dusunuyorum.

@MazhaRR a katiliyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)