Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

2017 R3 te bizi görecek mi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Yiğit_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    2018 yılında 250 cc motorlar euro 4'e uyumlu hale getirilimeyecek mi? 2018'de r25 tekrar gelmesi gerekiyor 1-2 sene bir boşluk olacak......

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Demek ki R25'in motoru Euro 4 uyumlu hale basitçe getirilemiyor. Getirilebilseydi yaparlardı.

Yiğit_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    Yani o zaman 2018'de eski haline döner piyasa

Xavosa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Bugun bende bir bilgi aldim yamaha' dan aktarmak istedim. Henuz emisyonla ilgili bir bilgi gelmedi bayilere dediler. Su an butun r25 lerde satis tam gaz devam ediyor ve butun bayilerde en fazla iki motor var, siparisleri yetistiremedigimiz oluyor dedi. Hatta ben oradayken bir sahis daha yamaha r25 ayirtti.

2017 de stoktaki motorlari tuketmek diye bir sey olamaz cunku stok yok dediler. Fiyatlar da 17 bin bandina cikacakmis.

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Sahibinden.com a girin, filtrelemeyi yapın bir sürü 0 km r25 stoktan teslim ilanı var. Satıcılarda tabiki mallarının satışını yapacak şekilde müşteriyi yonlendiriyorlar. Hicbir bayi su anda kalkıp " elimizde 2016 dan bir sürü r25 var rahat olun zaten piyasa kötü satış olmaz vs " demez. Bende 2016 ekim ayında r25 imi satışa koymuştum, 2017 r6 almak için. Piyasasın gelecek vaad etmemesi işlerin kötüye gitme eğilimin daha yüksek olmasını beklediğim için herşeyi askıya aldım,üzerine euro 3 euro 4 belirsizliği eklendi. Sonuç itibariyle birçok kişi alım ve satım ile ilgili kararlarını erteliyecek , önünü görmek isteyecek.

Xavosa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Fuardan sonra birseyler netlesecek gibi duruyor. Sanirim motor 18 de komple yenilenecek ama 17 de ne olacagini da yakinda gorecegiz diye dusunuyorum. Saticinin da alicinin da biraz beklemesinde fayda var.

kuesier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Cbr 250rr 2017 bekledim aylarca. Türkiye ve Avrupa ya gelmeyecegini ogrenince Abs 'li r25 için beklemeye başladım. Bekleyeceğiz artik napalim

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)