Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Uzun aradan sonra yeni motorumuz 250cc

Motovento
    REKLAM ALANI
    sundowner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 CBF 250+MT09+2010 600rr+CBF 150+2005 CBR 600F
    Eyvallah sağoalsınız çok teşekkür ederim hepinize.

Lastikler orjinal evt onu enkısa zmanda halledicem İnşaallah.zaten aldım geldim 10km kullandım havalardan dolayı.

Bora abim evt gerçekten bende ilk görmeye gittiğimde inanamadım.Yani yıkamayla temzilik başka sıfır gibi temizlik başka.

Benim kısmetim bu konuda hamd olsun hep iyi motorlar denk geldi.
    2005 600f hatırlarsanız Türkiyede sayılı idi.

son aldığım arabamızda öyle 2010 model Tiguan TSI 150HP 4x4 mation oda 2016 Temmuz ayında aldım 14260km idi.

CBF 250 de şükür aynı şekilde.

İyi dilek temennileriniz ayrı ayrı teşekkür ederim.

Adana dan selamlar...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2017-Cbr 250 R Hrc
    Allah nazardan , kazadan , beladan korusun .Ardınızda sizi seven insanlar olduğu bilinci ile keyifli sürüşler
    sundowner bunu beğendi.

Motosikleti
    250 X-Treme Enduro
    Hayırlı olsun . sizin kazayı okumuştum. bende bacağı aynı sizn yerden kırdım, sizin bağlarda problem var mıydı, MR çekildimi. birde şuan nasılsınız 1 yl geçiş. eskisi gibi oldu mu?
    sundowner bunu beğendi.

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    öncelikle hayırlı olsun.şu yuvarlak far tasarımı ölümsüz gibi hiç modası geçmiyecek klasik bir tasarım ve motorunuz şaşırtıcı derecede temiz adamı kıskandıracak derecede
    sundowner bunu beğendi.

Seduje - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250 SL ABS
    Hayırlı uğurlu olsun Allah tekrardan kaza yaşatmasın inşallah iyi günlerde kullanın
    sundowner bunu beğendi.

vader - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750D Integra
    Çok temiz makine, kazasız belasız keyifli sürüşler.
    sundowner bunu beğendi.
    Tecrübe, limitlerini bilmektir.

Motosikleti
    Alıntı HE1SENBERG adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun . sizin kazayı okumuştum. bende bacağı aynı sizn yerden kırdım, sizin bağlarda problem var mıydı, MR çekildimi. birde şuan nasılsınız 1 yl geçiş. eskisi gibi oldu mu?
    eyvallah öncelikle herkese iyi dilek temennilerden dolauı ayrı ayrı teşekkür ederim.

Bacağım şükür iyi benim bağlarda bir sorun yok ama tabiki tam olarak 100 yüz sağlam değil.mesala koşmakta zorluk çekiyorum ama koşuyorum.bir yerden atlama kalkınca korkarak atlıyorum uzun süre oturduğum zaman kalkmakta biraz zorlanıyorum.Yürememde bir sıkıntı yok şükür.Ama platin beni rahatsız ediyor.Yani şöyle söylim özellikle namaz kılarken eğer sert bir yere gelirsen platinin biğr kısmı da tam oraya geliyor baskıdan dolayı ağrı yapıyor onun haricinde sanki hiç yaşanmamış gibiyim elhamdulillah.

Belki size de örnek olur dikkatli olursunuz arkadaşlar iligili konu linki;
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...-gecirdim.html

Allah'ım kimseye kaza bela göstermesin gerçekten çok zor hem bize hem ev halkına.O yüzden mutlaka korumalarınızı takın arkadaşlar.Ben sadece o gün dizliğimi takmaadım.O an için içimden noluyon robokop dedim ve takmadım olan oldu hayırlısı diyorum.Varmış kaderimizde.Allah daha beterinden korusun inşaallah cümlemizi...

Adana dan selamlar...

cagiran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1. Honda NSS 300 FORZA / 2. Suzuki GW250 INAZUMA
    Motorunuz çok çok güzel, nazar değmesin.
    İlk bakışta inazuma nın bu motordan esinlendiğini düşündüm.
    sundowner bunu beğendi.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Hayırlı olsun,güle güle binin.

Çok şanslısınız,bu temizlikte,bu kalitede,bu makineyi bulmak define bulmak gibi
    sundowner bunu beğendi.

Motosikleti
    Eyvallah uğur kardeş şükür bütün motorlarım temizdi şükür bana denk gelen.

belki hatırlarsın bunları;

bu zaten sıfırdı

muhammetcon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-09 (2018)
    Maşallah bu kadar temizini görmemiştim..
    sundowner bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-25
    Of ne sanslisin.. gule gule kazasiz gunlere sur.
    sundowner bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj - Pulsar 200NS
    Pahalı değil bedava.Bu kadar temizi hondanın elinde bile yoktur.Kuruşu kuruşuna hak etmiş bence.
    sundowner bunu beğendi.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı sundowner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eyvallah uğur kardeş şükür bütün motorlarım temizdi şükür bana denk gelen.

belki hatırlarsın bunları;
    http://i.hizliresim.com/jXA7bm.jpg
    http://i.hizliresim.com/AnGlkz.jpg
    bu zaten sıfırdı
    http://i.hizliresim.com/d8MVG7.jpg
    Abi siz bu işi biliyorsunuz.

Maşallah,hep iyi günlerde kullanın.
    sundowner bunu beğendi.

Motosikleti
    Triumph Tiger 800 XRX - 2015
    Öncelikle çok geçmiş olsun. Umarım davanızda başarılı olursunuz. Forumda hukuk desteği veren arkadaşları görmüştüm. Hukuki yardım almıyorsanız faydası olabilir.
    4 yıl CBF 500 sahibiydim ve 30 bin km sürdüm. Şasi çok benziyor ve aynı olabilir. Belki MT gibi sürekli tek teker değil ama birinci ağızdan rahatça çok zevk alarak süreceğinizi söyleyebilirim. Değilse dahi inanılmaz keyifli bir sürüş olur diye tahmin ediyorum. Nihayetinde CBF gibi dünyada satış rekorları kuran bir modelden bahsediyoruz. Tabi risk tüm motorlu araçlarda, minibüse binen adamda ve hatta metrobüse binende bile var. O yüzden her zaman dikkat
    sundowner bunu beğendi.

surcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr 125 Esd
    2 gundur konuyu takipteyim. Dediginiz gibi bir sekilde temizlik yapilmis ve gercekten temiz olan motor ayirt edilebiliyor. Pulsar ve rx3'te dusunmussunuz bir aralar ama en guzel olabilecek secenek gerceklesmis bence. Su an dahi bu sinifta tekrar uretilse kafaya oynayacagini dusunuyorum ben cbf 250'nin. Cunku bu sinifin konfor konusunda en ideal motoru inazuma. Fakat dezavantajlari fazla agirligi, 2 silindir ve su sogutma oldugundan yuksek bakim giderleri diyebiliriz. Cbf 250 bugun inazuma konforu saglayan ve onun kadar isletme maliyeti olmayan tek motor gibime geliyor; ve 40-45 kg daha hafif. Ustelik neredeyse 0km arac bulmussunuz. Kazasiz belasiz,guzel gunlerde kullanmanizi dilerim. Hayirli ugurlu olsun.
    sundowner bunu beğendi.

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Bu ne temiz bir motordur, maşallah çok diri duruyor alet. Hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız günlerde kullanın inşallah.
    sundowner bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Yilldiray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle çok geçmiş olsun. Umarım davanızda başarılı olursunuz. Forumda hukuk desteği veren arkadaşları görmüştüm. Hukuki yardım almıyorsanız faydası olabilir.
    4 yıl CBF 500 sahibiydim ve 30 bin km sürdüm. Şasi çok benziyor ve aynı olabilir. Belki MT gibi sürekli tek teker değil ama birinci ağızdan rahatça çok zevk alarak süreceğinizi söyleyebilirim. Değilse dahi inanılmaz keyifli bir sürüş olur diye tahmin ediyorum. Nihayetinde CBF gibi dünyada satış rekorları kuran bir modelden bahsediyoruz. Tabi risk tüm motorlu araçlarda, minibüse binen adamda ve hatta metrobüse binende bile var. O yüzden her zaman dikkat
    Eyvllah sağolasınız dava devam ediyor avukatım var iki dava oldu en bana % 25 hak verdiler.Buna bile itiraz ettiler
    Bu işler biraz uzun sürüyor o yüzden bekliyoruz bakalım hayırlısı.

CBF rahatlık konusunda eminim ki beni memnun edicektir.CBF 500 de düşündüm ama içime sinen bulamadığım için bunu tercih ettim.

surcu; ve SuleymanE teşkkürler hepinize...
    kardeş haklısın seçimimde umarım ki öyle olduğunu düşüşndüğüm için tercih ettim.
    Rx3i evo da aslında bana hitap ediyordu,pulsar biraz daha genç işi gibi olduğundan mıdır onu üçüncü sırada bırakıyordum.
    Ama herkesin gönlünde bir aslan yatar bende CBR 600F den kalma bir sevda var onun için CBR 500r eski kasa da olur yenide olur o benim son noktam artık ilerisi beni cezbetmiyor.
    ,Mt09 da bile tek teker yapmamdım ama inanılmaz bir motordur herkesin denemesi gereken bir motordur.Ama otobanda rüzgarla mücade sıkıntı oluyor.Oyüzden
    sport touring tarzı CBR500r var siyah renk olucak ama inşaallah kısmet diyelim.

Adana dan selamlar...
    surcu bunu beğendi.

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Satmaya kıyılmaz bu motorlar güle güle binin
    sundowner bunu beğendi.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

Motosikleti
    bugün bir fırsat bulup CBF 250 için MC50 Mitas marka lastiklerimizi taktıdık.Sanki yolda değilde bir an acaba halı üzerindemi gidiyorum diye yere baktım ne kadar fark ediyormuş anlamış oldum.Kullandıkça lastikle ilgili yazarım inşaallah.

Hazır gitmişken tağ ve yağ filtresini de değiştirdik.

Lastik değişimi işçilik 20 TL diğer işlemler için toplamda 190TL verdik.
    Lastik 388 + 3 tl EFT masraf 391TL

Değişim zamanımızı ve km kaydı için resmimizide çektik.
    shell advence 4T ultra 15w50 yağ ve orjinal yağ filtresinide değiştirdik.Artık içimiz rahat gezebiliriz.
    bir kaç foto atalım.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)