Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

En DÜŞÜK 2.EL Taşıt Kredisi Veren Banka???

Motovento
    REKLAM ALANI
    Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    Sizce hangisi?
    Benim baktığım kadarı ile %1,95 ile şu an için en düşün 2. el taşıt kredisi veren banka Ziraat Bankası.
    Halk bankası biraz garipgeldi bana.Neden derseniz Hesaplama aracı ile hesaplarsan %1.64 faiz gösteriyor ama kredi faizleri sayfasında %2.00 denmiş.hangisi doğru anlamadım.bu oranlar 24 ay için bu arada.
    Sanırım en düşün faizler bunlar ama ya daha uygunu varsa diye sormak istedim...
    (valla en uygun yeri bulduğumda bu kardeşiniz de 2 tekere terfi edecek gibi gözüküyor çünkü artık dayanma gücü kalmadı,Hayırlısı bakalım. )
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Artık çok daha güzel bir şeye sahibim..
    Şunu bir hortlatayım

Evet yeni motosiklet alanlar yada almak isteyenler bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Ayrıca kredi alırken çıkabilecek sorunlar neler? Kimlere verilebilirliği fazla? Öğrenciye ya da işsize, maaşsız/maaşlı çalışana krediyi veriyorlar mı? vs. gibi sorularım var.
    Hayat ne kadar uzun olursa olsun, hep beklenmeyen kadar kısadır.

xxrated - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&t Kanuni GT250
    banada çok lazım kime nasıl nekadar hangi şartlarda veriolar
    seT By eXe

ERYİLMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF R1 06
    arkadaşlar aynı sorun bendede mevcut.bayram dolayısı ile bankalar bayram kredisi vermeye başladı.
    vakıfbank 4000ytl maximum limitli kredi veriyor 0,79 faiz 10 ay vade en uygun bu benim bildiğim.
    http://www.vakifbank.com.tr/1893.aspx

iş bankasıda 5000ytl limitli 10ay vadeli.1,79 faiz oranıyla bayram kredisi veriyor.
    http://www.isbank.com.tr/haber/haber380.html
    DRİFT RELİGİON

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    bu dönemde bu işelere pek girmenizi tavsiye etmem zaten hiç bir banka kolay kolay kredi vermiyor faizler yüksek
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı morrigan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şunu bir hortlatayım

Evet yeni motosiklet alanlar yada almak isteyenler bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Ayrıca kredi alırken çıkabilecek sorunlar neler? Kimlere verilebilirliği fazla? Öğrenciye ya da işsize, maaşsız/maaşlı çalışana krediyi veriyorlar mı? vs. gibi sorularım var.

Ben ihtiyaç kredisi çekmiştim, araç üzerinde rehin vs. de olmuyor, istediğin zaman satıp krediyi kapatma şansın var. Oranlar da çok aşırı fazla oynamıyor, bence o aradaki farka değer.

Ben bordrolu çalışanım, kredinin çıkmasında herhangi bir problem yaşamadım; hatta şu anda kullanmış olduğum 2 ayrı bankadan 2 ayrı kredi var.

Krediyi alacağın zaman bankaları tek tek dolaşıp hesaplattırmanı ve şartlarını araştırmanı öneririm. Bazılarının oranı düşük olup masrafı yüksek olabiliyor ya da tam tersi; hatta ben ilk kredimi Akbank' ın masrafsız kredisinden kullanmıştım, böyle kampanyalar da olabiliyor.

Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu dönemde bu işelere pek girmenizi tavsiye etmem zaten hiç bir banka kolay kolay kredi vermiyor faizler yüksek
    Bankaların canına minnet şu anda, kimse kredi çekmiyor bu ortamda diye kredi verecek adam arıyorlar yana yakına Yüksek faizle vermek de krediyi, işlerine geliyor tabi.

http://www.finzoom.com.tr

Bu adreste tüm bankaların kredi oranları, aylık ödeyeceğiniz taksitine kadar listeleniyor.

saltuque - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650gs
    motosiklet alırken bankadan taşıt kredisi kullanmak akıllıca mı onu da düşünmek gerek... tamam faiz oranı tüketici kredisine göre biraz düşük olabilir ama krediyi verirken kasko yaptırmanı şart koşuyorlar (biliyosunuz ki motosiklete kasko yaptırınca fahiş fiyatlar çıkıyo karşımıza)... o da ödeyeceğin meblanın çok artmasına neden oluyor... benim önerim, tüketici kredisiyle bu sorunu halletmek olur...

Motosikleti
    Salcano Chopper SM-250
    vakıfbank bayram kredisi adı altında %0,79 oranla 4000 ytl 10 ay vadeli kredi veriyor. normal şartlarda masrafı 199 ytl olması gerekirken uyanıklar 400 ytl masraf kesiyorlar. aylık taksitide 420ytl. yani tam bir kazık. faizi düşük ama masrafı yüksek.

Motosikleti
    yamaha fjr1300 '01
    geri ödemelerde sakın gecikme yapmayın yoksa karalisteye giriyorsunuz, 3 sene kredi alamazsınız, ben 24 tane taksitten 2 tanesini geç ödedim ama bütün borcumu zamanında kapattım faiziyle fakat şu an kredi kullanamıyorum..

Motosikleti
    XL700 TA
    Bi aralar yapı kredi motorskletler için taşıt kredisi veriyordu ama hala devam ediyormu bilemiyorum. Eğer araç kredisi dışında alınırsa tüketici kredisi almak gerekirki zaten yüksek olan faizler bu aralar daha da yükseldi, burada en önemli unsurda bankaların almış olduğu dosya masrafı, 8000-10000 Ytl gibi krediye -80-100 Ytl gibi bi masraf iyi sayılır ama genelde bankalar faizi düşükmüş gibi müşteri çekip masrafı çok gösteriyor.

bEn de 4 ay önce bir bankadan kredi kullanmıştım, 1,65 faiz oranı cazip gelmişti ancak masrafları ve geri ödemesi 1,8 faiz oranlı olandan fazla çıkmıştı. İyice araştırmakta fayda var...

yapı kredisi motosiklet kredisi vermeye devam ediyo şekerbankta da var. http://www.hangikredi.com/hangikredi/sifir.aspx adresinden bakıp hesaplama yapabilirsin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler