Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Plakacılar Dikkat!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    lacivert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R6 - fortyeight
    kuyruk altı plaka kullananlar
    hiç plaka takmayanlar
    harf değişikliği yapanlar
    plakanın okunmasını engelleyenler (plaka üstü halatçılar vs)

dikkat edin cezalar fena!

http://www.hurriyet.com.tr/trafik-ce...-oldu-40322777

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Iyi bari plaka kapatma 92 tl insafli bi ceza olmuş

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Plakayı söküp kırmızı ışıktan yavaşlamadan dümdüz geçen kuryeleri yakalayıp hak ettikleri cezayı verirler umarım. Geçen gün yaya geçidine 3-4 saniye geç çıkmış olsam bir kurye bana çarpacaktı. Zamanlamasını ayarladığını hiç sanmıyorum tesadüfen geçtim.

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    BİN YEDI YÜZ ALTMIŞ ÜÇ Tl.
    Şimdi onlar düşünsün.

Lan yazın araziye giderken arabamı arayacağız şimdi.
    Vay anısını hikayesini ya.

izmir3535 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tdm900
    Plakanin okunmasi ni engellemek 92 tl. Zincir kilitle kapattim. Dursururlarsa 92 oderim. Diger turlu sehir icinde mobessa radar işik iki kamera arasi hiz siniri cezasi. Bunlardan kurtuluyorum. Fena ceza kesiyorlar. Insan gibi degil vallahi... odeyenlerden biliyorum. Zaten milet zor geciniyor. Ha simdi biri cikar iyilik meleği derki kurallara uyalim. Geç bunlari.geç. herkes isine geldigi gibi. Davraniyor. Hayvanlarin arasinda hayvan olmassan barinamassin. Duzen bozuk. Demokrasi var bu ulkede diyen varsa da . Ben bu yalana inanmiyorum. Polis leri maaslarinin trafik cezalarindan karsilandigini biliyormusunuz. Kendi icinde bir dòngü bu. Yoksa bu ulkede ceza kazalari onlemek amacli degil. Tamamen duygusal. Ben demmiyorum hiz yap agresif kulan insanlarin canina kast et. Plakani kapat cezadan kurtul. Cezayi odecegin parayi evine cocuklarina harca.

lacivert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R6 - fortyeight
    Alıntı izmir3535 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Plakanin okunmasi ni engellemek 92 tl. Zincir kilitle kapattim. Dursururlarsa 92 oderim. Diger turlu sehir icinde mobessa radar işik iki kamera arasi hiz siniri cezasi. Bunlardan kurtuluyorum. Fena ceza kesiyorlar. Insan gibi degil vallahi... odeyenlerden biliyorum. Zaten milet zor geciniyor. Ha simdi biri cikar iyilik meleği derki kurallara uyalim. Geç bunlari.geç. herkes isine geldigi gibi. Davraniyor. Hayvanlarin arasinda hayvan olmassan barinamassin. Duzen bozuk. Demokrasi var bu ulkede diyen varsa da . Ben bu yalana inanmiyorum. Polis leri maaslarinin trafik cezalarindan karsilandigini biliyormusunuz. Kendi icinde bir dòngü bu. Yoksa bu ulkede ceza kazalari onlemek amacli degil. Tamamen duygusal. Ben demmiyorum hiz yap agresif kulan insanlarin canina kast et. Plakani kapat cezadan kurtul. Cezayi odecegin parayi evine cocuklarina harca.
    plakam zincir halatla kapalıyken kırmızıda durmayıp (nasılsa ceza yemicem) senin bir yakınına çarpsam aynı şekilde mi düşünürsün yine? sadece merak ettim.
    espresso ve simurgg bunu beğendiler.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Yinede verdiğin tavsiye doğru birşey değil.

MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    Peki bu resimdeki plaka da sorun yaratır mı? Sadece normalden küçük ama mühürlü.

[IMG][/IMG]

izmir3535 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tdm900
    Alıntı lacivert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    plakam zincir halatla kapalıyken kırmızıda durmayıp (nasılsa ceza yemicem) senin bir yakınına çarpsam aynı şekilde mi düşünürsün yine? sadece merak ettim.
    sabah akşam bütün kırmızılarda geçiyorum demedim. siz hayatınız boyunca hiç bir kırmızı ışıkta geçmediniz mi ? geçmedim diyorsanız inanmak forumda ki arkadaşlara kalmış. geçmedim diyorsanız ben inanmıyorum bilginiz olsun.

Motorla kırmızı ışıkta hiç geçmedim araba ile bi iki kere geçmiştim

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    sabah akşam bütün kırmızılarda geçiyorum demedim. siz hayatınız boyunca hiç bir kırmızı ışıkta geçmediniz mi ? geçmedim diyorsanız inanmak forumda ki arkadaşlara kalmış. geçmedim diyorsanız ben inanmıyorum bilginiz olsun.
    bu nasıl bir laf çevirme nasıl mantıksız bir yorumdur.Sabah akşam tüm kırmızıdan geçmezsin birinden geçerken kaza yaparsın görürsün dünya kaç bucak.

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Hocam 10 dakika sonra yola çıkacağım, yalansa eve ulaşmak nasip olmasın.

Hayatımda hiç ne arabayla ne motorla kırmızıdan geçmedim.
    Kurallara uymak amacından çok, canımı yolda bulmadığım için, maksimum 90 saniye kâr edeyim diye geride kalan sevenlerimi üzmemek icin.
    Akıl vermiyorum üstüme vazife değil, sadece kardeş "Ricası".
    Maksimum 90 saniye için , hiç birşeye değmez.
    +299 Gitmek cesaret ister, Enduro yapmak yetenek.
    Cesaret aptalda da var, ama yetenek herkeste yok...
    -MrMud

kuesier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Alıntı MrMud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam 10 dakika sonra yola çıkacağım, yalansa eve ulaşmak nasip olmasın.

Hayatımda hiç ne arabayla ne motorla kırmızıdan geçmedim.
    Kurallara uymak amacından çok, canımı yolda bulmadığım için, maksimum 90 saniye kâr edeyim diye geride kalan sevenlerimi üzmemek icin.
    Akıl vermiyorum üstüme vazife değil, sadece kardeş "Ricası".
    Maksimum 90 saniye için , hiç birşeye değmez.
    Being a conscious person is the biggest virtue
    MrMud bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha D'eligt
    Plakayı kapatıp şehir içinde kural ihlali yapana acımasınlar. Ama açıkçası plakayı kapatıp gişeden geçmek aklımdan geçmedi değil. Yapmadım bugüne kadar, yapmam da ama aklımdan da geçti yapmak. Soyguncular hak ediyor bence. Yine de kural kuraldır mecbur haracı verip geçecez.

Emrah M. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar400
    Kırmızı ışıkta veya edsden hızlı geçen motora ceza yazılabilirmi? (Polis kendisi motorlara radar veya ışıktan ceza yazılmaz.Plakaları önde olmadığı için demişti).Ben bu lafın üzerine günde en az 4 defa geçtiğim ve araçlara 70km hız sınırı olan yerden 3 aydan fazla süredir 80-90la geçiyorum ve ceza gelmedide.
    Yoksa adam ekmeğinin peşindemiydi?Arkadaşın dediği gibi :D

Motosikleti
    Yamaha Tenere
    Uygulansa keşke. Polisin yanından kasksız geçeni, plakasız geçeni yada plakalarını kuyruk altında takılıyken geçenleri gördüm ve Polis dönüp bakmadı. Denetim olsa çok iyi olur ama yok, ancak emir gelsin çanta takanları çevirsinler. Yazık
    espresso bunu beğendi.
    Youtube: https://www.youtube.com/motolojivlog
    Instagram: @motolojivlog

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İnşallah radara yakanlamamak için plakasını söken tipler, bunlardan bizim forumda da var. onlar da yakalınır ve en bana cezayi yer.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı MazhaRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki bu resimdeki plaka da sorun yaratır mı? Sadece normalden küçük ama mühürlü.

http://<a href="http://hizliresim.co...97.png</a></a>
    Bu küçük plakadan ben kullaniyorum. Gectigimiz aylarda meraktan trafik polinin yanında durup sordum. Problem olmaz dedi. Daha bilgili arkadaslar yorum yaparsa sevinirim.

Motosikleti
    İNTEGRA gitti şuan 50cc (150cc)arora vesta scooter
    Alıntı YasinC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu küçük plakadan ben kullaniyorum. Gectigimiz aylarda meraktan trafik polinin yanında durup sordum. Problem olmaz dedi. Daha bilgili arkadaslar yorum yaparsa sevinirim.
    aynısını bende 2 yıldır kullanıyorum,,zaten mühürlü olması yasal olduğu anlamındadır,,neticede sahte plaka değil ,adı üstünde,,boyutu küçük mühürlü plaka,polis ne diye ceza kesecek mühürlü plakaya

ancak mühürsüz olanlara niye mühürsüz diye işlem yapabilir

Motosikleti
    KTM DUKE 250 - 2016
    Polislerin maaşlarının trafik cezalarından karşılandığını biliyor musunuz.
    Emniyet teşkilatında 22 sene mutemetlik yaptım. Ben bilmiyorum ama bu palavrayı hangi organınızdan uydurduğunuzu tahmin edebiliyorum.
    lacivert, Okan Sinan Ocan ve simurgg bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler