Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

HANGİ MOTOR DAHA İYİ OLUR 250CC

Motovento
    REKLAM ALANI
    Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    Sym wolf için inazuma'ya yakın diyorlar. Tayvan malı ve gayet iyi yorumlar var motor için. Oturuş pozisyonu olarak çok doğal ve rahat olduğu belirtiliyor. Vites göstergesi bile var motorda. Hızlanması da inazuma'dan iyi videolara bakarsan. Fiyat olarak da makul diğerlerine göre. Bana göre tek eksiği abs olmaması. Bu arada biraz bekleyebilirsen bir sürü motor girecek piyasaya ve abs'li olacaklar. En basitinden pulsar serilerinin hepsi abs'li olacak, diğer modelleri bilmiyorum. Dominar 400 gelecek bayağı kalıplı duruyor.buna benzer başka marka ve modeller gelecek farklı ülkelerden. Honda yeni cruiser modelleri getirecek mesela 300 cc falan gibi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    R25
    Adam Suzuki ktm Yamaha demiş bunlar sym diyor hala ne iş anlamadım bmw dururken tofaşa bin diyorlar

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    Alıntı antilop_skul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inazumayı kesinlikle elemelisin . inazuma yerine pulsarı tercih et ikisinide kullandım . pulsar inazumayı gömer
    Alıntı neobirzenci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tam olarak nası gomer hocam bi açıklar mısın merak ettim

arkadaş sıfır motor alıpta yazılımsal sıkıntılar yaşayanları,devir saatindeki anormallikleri ve malzemesi çok ucuz diye övünüp bilmem kacıncı kalitedeki plastik kullanılıp sonrada parcasıda ucuz diye sevinen şahsiyetler gibi memnun kalmış anlaşılan.ha bide unutmayalım 24 hp güc veriyorsa şekli göze oynuyorsa iyidir o ya .bunu söyleyende sizin motorunuzdan daha büyük bir motor kullanıyorsa kralda odur daha başka söz söyleyende halt etsin diğil mi bir sonraki cevapta bunu yapıştıracaktır . saygılarımla

Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    Alıntı Tvs01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adam Suzuki ktm Yamaha demiş bunlar sym diyor hala ne iş anlamadım bmw dururken tofaşa bin diyorlar
    Neden karşılaştırılmasın? Ne gibi eksikleri var mesela ve aradaki fiyat farkı ne kadar? Bence markalara bu kadar bağımlı olmaya gerek yok tabii takıntılı değilsen.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)