Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Kawasaki Z-Moto artık TRY bazında satış yapıyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    http://www.kawasaki.com.tr/fiyat-listesi.html

Tekrar euroya döndü, 37500TL açıklanan versys 650 10,000 euro fiyat ile şu anda 41,000 TL oldu.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Son 1,5 sayfayı okumamışsınız.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı loremipsum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merkez Bankaları bağımsızdır. Hükümete ya da başka bir kuruma bağlı değildir. Ülkemizde en azından kağıt üzerinde bu böyle
    Ha ha. Merkez bankasi ne ki? Ulkeyi yöneten hukumetin başı olan başbakan gik diyemeden istifa etti(rildi). Kabataş olayi kadar bile haber olmadi. Ulkeyi yoneten degisti yahu. Otesi var mi bunun? Ogle arasinda cayci kovar gibi... Problem o ki ulkede basbakani keyfine gore kovacak yetkisi olan kimse yok. E kendi isteğiyle gitmediğine göre kim nasil kovdu? Mafya mı? Derin devlet mi? Paralel devlet mi? Her ne ise artik milletin nabzini tutmak zorunda kalmaktan bıkmış durumda. Sonumuz hayrola.
    Mengu16 ve Stunt bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    bende sahibinden de satılanları gördüm vay akıllılar euro ya geri dönmüşler dedim ama böyle bi karar olması resmen akıllılıktan başka bir şey değil.demekki bu sene kawasaki motor satmicak gerek görmüyor belliki.bakalım nereye kadar dayanıcaklar.geri vites yaparlar fuarda kampanya diye tl satışına geçerler.

Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı burak burk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende sahibinden de satılanları gördüm vay akıllılar euro ya geri dönmüşler dedim ama böyle bi karar olması resmen akıllılıktan başka bir şey değil.demekki bu sene kawasaki motor satmicak gerek görmüyor belliki.bakalım nereye kadar dayanıcaklar.geri vites yaparlar fuarda kampanya diye tl satışına geçerler.
    Dunya bizden ibaret degil. Kosedeki bakkal degil hic bir uluslarasi marka, ki bize muhtac olsun. Problem Kawasaki'nin motosiklet satamamasi degil, bizim alacak gucumuzun kalmamis olmasi. Kawasaki ille de biz alalim diye niye kazancindan odun versin? Uluslararasi firma sonucta, parasi olana, ekonomisi gocmemis olan ulkelere satar. Kar yapamayan Turkiye distributoru de subeleri azaltip fiyatlari arttiracaktir, cunku ayakta kalmak icin birim satistan aldigi kari arttirmak zorunda. Bu kadar basit. Ikinci el de artacak, artiyor da zaten.

hamzarat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F700GS
    (Yapamadı!!!)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dunya bizden ibaret degil. Kosedeki bakkal degil hic bir uluslarasi marka, ki bize muhtac olsun. Problem Kawasaki'nin motosiklet satamamasi degil, bizim alacak gucumuzun kalmamis olmasi. Kawasaki ille de biz alalim diye niye kazancindan odun versin? Uluslararasi firma sonucta, parasi olana, ekonomisi gocmemis olan ulkelere satar. Kar yapamayan Turkiye distributoru de subeleri azaltip fiyatlari arttiracaktir, cunku ayakta kalmak icin birim satistan aldigi kari arttirmak zorunda. Bu kadar basit. Ikinci el de artacak, artiyor da zaten.
    geri vites yapmaları hiç hoş değil.euro dan devam etseydi zaten bunu yazmazdım.z motorun olayı bu.valla ben z motor yerinde olsaydım bu paralara 4 5 tane belli başlı satan motorları getirirdim gerisinide getirmezdim.ellerinde patlicak net.arkadaşa alma çok pahalı diye bağırdım vulcan s abs 31 e aldık 3 ay önce.bu kurdan hesaplarsak 38 bin tl küsüratıyla tutuyor.bu sene 0 km satışlar yerle bir.2.el de satışlar baya bi canlanıcak hem fiyat hem satış olarak diye tahmin ediyorum.

Motosikleti
    SD 1290R
    Tolere edebilecekleri bir artış olsaydı tükürdüklerini yalamazlardi herhalde. Nerden bilsinler olayın zıvanadan çıkacağını? Belki de birilerine hoş görünmek için yapmışlardır. Ama pahalıya patlayacağini anlayınca vazcaymışlardır.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)