Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

istanbul için trafik tescil dosyası+ek1 belgesi..

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    xmax 250 abs
    arkadaşlar merhaba,

Yeni motor aldım, zorunlu trafik sigortası yaptırdım. Bayiden gerekli tüm evrakları da aldım. Tescil için randevum hazır...

İstanbul için şoförler odasından trafik tescil dosyası almam ve ek1 belgesi hazırlamam gerekiyor mu?

emniyetin randevu çıktısında tescil dosyası yada ek1 belgesi yazmıyor, bazıları ek1 kaldırıldı diyor, bazıları gerekli diyor.

bu konuda güncel bilgiye sahip olanlar yardımcı olabilir mi?

teşekkürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:55 ----------

yakın zamanda istanbulda motor alan yok mudur???

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Fr.Sante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Jet X
    Trafik tescil dosyası, ehliyet için istedikleri sürücü belgesi dosyası gibi dosyaların gerekliliği işlemleri yapacak olan memurdan memura değişiyor. Sürücü belgesi dosyası zorunlu diye şoförler odasından aldım. Randevuya gittiğimde sadece bende vardı, poşet dosyayla gelenler bile vardı sorun yaşamadılar. Eğer problem çıkarsa zaten emniyetin çevresinde bu işleri yapan yerler oluyor gidip halledersiniz.
    otchill bunu beğendi.

Motosikleti
    xmax 250 abs
    teşekkürler,

Motosikleti
    Yamaha D'eligt
    Zorunlu sigorta yapmadan tescil işlemi yapılıyor mu??? Ben tescil işlemi yaptıktan sonra yapılabilir diye biliyorum

Akhunturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    En son birkaç ay evvel durum şöyleydi ;

Üsküdar emniyetinin çay ocağı satıyor bu kağıt parçasını. Direk memur çay ocağından kap bir tane diye yönlendiriyor.

Çaycıda karşı pasajdaki arzuhalciye doldurman için yönlendiriyor filan bilindik memleketimizin işleri.

Gidince tenis topu gibi fasonu verirler ona göre yönelirsin merak etme..
    otchill bunu beğendi.

Motosikleti
    xmax 250 abs
    zorunlu trafik sigortasını tescil esnasında soruyorlar diye biliyorum, önce yaptırıyorsun sonra da plaka çıkınca zeyilname ile plakana tanımlatıyorsun.

tescil için gerekli evrak listesinde sigorta poliçesinin aslı ve kopyasını istiyorlar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)