Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

2017 Kawasaki ER6-N Yeni adı ile Kawasaki Z650

Motovento
    REKLAM ALANI
    motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    en buyuk rakıbı mt07 ye doğru tasarımda benzemış

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mandarake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-650
    Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzun zamandan beri ER6-N takip ettiğim ve almayı düşündüğüm bir modeldi.Zaten o yüzden konuyu açtım.Öncelikle yeni kasaya bir türlü ısınamadım.Sadece Gösterge tablosu hoşuma gitti.Genel tasarımı güzel ama eski ER-6N deki özgünlük ve farklı tasarım yok.Sanki eskiye kasaya göre daha cılız,daha kassız bir de daha bayağı bir tasarım.İkinci olarak Kawasaki'nin yeni fiyat politikası bir acayip.Eskiden direk Euro üzerineydi,yıllarda aynı fiyatta kaldı,Euro artarsa artıyordu düşerse düşüyordu.Şimdi ise fiyatın ne olacağı belli değil.Gçene yıl 24.000 TL civarında bir fiyatı vardı,bu yıl 30.000 TL leri geçti.Sanırım alırsam 2013-2016 arası 2.El bir ER-6 N alırım bir kaç yıl sonra.

Eski kasanın anısına buyurun aşık olduğum makina.;

http://images.mcn.bauercdn.com/uploa...aki-er6n-8.jpg
    size kesinlikle katılıyorum.eski tasarım daha karakteristik ve güzel...bu hali sıradan geldi bana da...
    bir mt07 kullanıcısı olarak er6 nın daha dengeli bir motor olduğunu biliyorum ama benim mt yi tercih sebebim özellikle fiyatı ve daha hafif olmasıydı.yeni modellerde ise hem tasarım olarak pek cazibesi kalmamış, hem de fiyat olarak makas daha da açılmış.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Ninja 650 için de Kawanın avrupa sitesinde "Lighter and Slimmer" ifadesi var. Sport turing bu, Kamyon gibi kalıbının olması lazım bunun ki rüzgar yemeyelim.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Göstergesi ilk çıkan 2006 ER-6n'lere benzemiş. Şu MT-07 649 cc olsa bu ülkede başka naked motor satılamaz. Kawasaki bu motorları bu fiyatlarla çoluk çocuğa mı yedireceğini düşünüyor acaba ? "Kawasaki abi, kaç basıyor bu ?" diyen ergenler mi alacak bu motorları ? Böyle aptal bir fiyat politikası olabilir mi ? Bu vahşi kapitalizm sevdalısı firmaların topunu yasaklarla adam edeceksin. Örneğin Euro veya Dolar ile fiyat koyulamayacak. Fiyatlar sabit olacak ve altı ay değiştirilemeyecek. O zaman kırsınlar birbirlerini...

Almayın arkadaşlar. Bırakın marka sevdasını, eli yüzü düzgün ucuz motorlardan alın veya motorunuz varsa hiç almayın sürünsünler.

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Alt sakal koysalarmış iyiymiş. Z250 gibi olmuş

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler