Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

3000-5000 kask tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Cf Moto 250SR
    Herkese günaydınlar , hayırlı gününüz olsun.
    CF Moto 250SR sahibiyim ve ilk ekipmanlarımı diziyorum. Biraz araştırdım ama tecrübelerinizden yararlanmak istiyorum. Geriye sadece kaskım kaldı ve kaska da 3000-5000 arası bir bütçe ayırdım.Bu modele kesinlikle bakmalısın dediğiniz bir model varsa kendimi biraz daha zorlayabilirim. Aklımda birkaç model var ama önerilere de açığım.
    -LS2 Challenger (fiber olması beni çekiyor ama ls2 ye karşı yorumlardan dolayı biraz önyargılıyım, yorumlar olmasa bunu alıp geçmiştim)
    -Scorpion EXO 520 Air
    -Airoh Valor veya Spark serisi(Siyah vizörü bulunmuyor ama tasarımları aşırı hoşuma gitti)
    -Nolan N80-8
    Bunların arasından tek denediğim kask ls2 oldu ve gayet sevdim , dediğim gibi ls2 ye daha yakınım ama yorumlardan dolayı acaba mı diyorum. Varsa kullanıcıları tecrübelerini aktarırsa sevinirim. Başka kask önerilerine açığım. Şimdiden teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:08 ----------

+++++++ önerdiğiniz bir kask varsa lütfen belirtin. İlk kaskım olduğu için neye öncelik vereceğimi bilmiyorum, kafam çok karıştı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Nolan N87'yi kaza yaparak test ettim, kafam sağlam kaldı.

Nolan N87 perte çktıktan sonra kask arayışına girince bu sefer çene açılan model bakayım dedim, baktığım modeller içinde hem 5 yıldız almış yani yeterince güvenli hem de ucuz kasklardan Caberg duke 2 aldım. Nolan N87'ye göre biraz daha sesli ama çene açılır kasklarda ses tam kapalı olanlara göre fazla olması normal.
    izzgi bunu beğendi.

nexx sx 100r modeline bakabilirsin ben kendim wst 2 kaskini kullaniyorum gayet memnunum
    izzgi bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)