Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Yaş 40

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBF150/PCX125/Kawasaki ER6F
    Merhaba kardeşler başlıkta da olduğu gibi bir iki ay sonra 40 yaşıma gireceğim,
    Sanmayın köşede dura dura bu yaşa geldim,
    Amatör futbol,karate siyah kuşak,paraşütçülük,bir kaç ay uluslararası denizlerde miçoluk..
    6 yıldır ofis memuru olarak çalışıyorum ve 5 senedir evliyim,ellerinizden öper birde oğlum var fakat klişeye göre benim evden işe işten eve rutin bir yaşantımın olması gerekir ki sanırım öyle olmaya başladı.
    Tekrar motosiklet ile memleketi gezip tozma aşkına 2 ay içinde inşallah 2014-15 modellerde cbr500r alacağım
    Esas anlatmak istediğim evvelden gezerken yeni yerler insanlar tanıyıp keşfederken inanılmaz keyif alıyordum ama artık içimde galiba yaşam tutkusu eskisi kadar yok.
    Yaşıtlarıma soruyorum sizde durum nedir ne tavsiye edersiniz.
    (Gençlere sormaya gerek yok onlar zaten hayatın keyfini sürüyor
    hiçlikevresi bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    aga yolun yarısına gelmişsin, pisti gençlere bırak artık.
    şaka bi yana en yakın zamanda motor alıp bu zevkten mahrum kalmamanız dileğiyle..

Crenox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3i Evo
    Hocam ben de gencim ama senin durum klasik evlilikten sonra durulan bir yaşam değil mi Uzun ilişki yaşadığım için ufak bir yorum yapabileceğim; aile içi anlaşmazlık, maddi sıkıntı gibi kafaya takılacak şeyler olunca mutlu olunmuyor. Bence motorunu al abicim, yengeyle haftasonu gezileri yapmaya başla ufaktan biraz hareketlensin tekrar yaşantınız, mutlu günler dilerim.

Motosikleti
    bilirsin kadınlar sıcak bakmaz pek bu motor işine.
    geçen sene bir pcx im vardı,kışın kar kışta yazın sıcakta her gezi sonrasında neşeli eve geldiğimi görünce anladı bu motor sevdasından vazgeçemeyeceğimi.
    Bende pek ayrı kalamadım açıkça

Motosikleti
    Regal Raptor 150
    Bu işin yaşı maşı yok, ben 71 yaşındayım ve 55 senedir motorcuyum, bu yaz 150 lik Çinli Chopperle 4000 km lik Balkanlar gezisi yaptım, ve bu yaz gene biryerle gitmeyi planlıyorum, durma yok yola devam sayın ekremçelik arkadaşım.

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    Alıntı navarin11 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu işin yaşı maşı yok, ben 71 yaşındayım ve 55 senedir motorcuyum, bu yaz 150 lik Çinli Chopperle 4000 km lik Balkanlar gezisi yaptım, ve bu yaz gene biryerle gitmeyi planlıyorum, durma yok yola devam sayın ekremçelik arkadaşım.
    71 mi? allah uzun ömür versin sana dedem. saygılar.
    BrK35 bunu beğendi.

Motosikleti
    Sağolun abi bende sizin gibi düşünüyorum,
    Sanırım yaşlılık göreceli bir durum bende bu tuzağa düşer gibi oldum ama kurtardık galiba ) saygılarımla

shadowmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL 200
    Aynen devam o zaman. Ben de 50 yaşındayım. Bende de bir Çin'li chopper var 200 cc. İç Anadolu'dan dalıp memleketin en doğusu sonra Karadeniz sahil şeridi ve en kuzey gezip döndüm kurban bayramında 3.900 km. Diyeceğim o ki hiç vakit kaybetmeyin
    espresso, Kızıl pars ve SAZMAN bunu beğendiler.

Saygılar sunarım amca, vallahi duygulandım

Böyle deneyimli ustalarımızı başka bi konuda bulamayız bize tavsiyeniz varmı motosiklet için

Motosikleti
    Haklısın rutine bağlandık iyice

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:30 ----------

İnanın yaza kadar bile sabrım kalmadı,istanbuldan kurtulalı 6 ay oldu yavaş yavaş anlamaya başladım zamanın değerini

wind16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250 ABS
    Ben de 35 inden sonra merak saldim. Bana sirarsanız 30 yasindan sonra daha temkinli ve mantikli kullaniyorsunuz. Garip gelecek ama daha cok keyif aliyorsunuz. Kendi adima cok keyif aliyorum ama bu byzlu gunlerde binemiyorum. Sabirla havalarin isinmasini bekliyorum.

Motosikleti
    Evet bende senin gibi kullanıyorum amaç adrenalinden öte rüzgarda akmanın keyfi diye bakıyorum..
    hatta oldum olası hızı sevmem Düşün sakaryadan kırklareline 80-90 km hızla giderdim hep

Motosikleti
    henüz yok
    Maşallah bey amca allah nazardan saklasın. Babam 73 yaşında o kadar çok sigara içtiki nefes darlığından artık yataktan kalkıp adım atamıyor...((( bakalım biz 71 e gelince ne durumda olacağız.!

skullz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ne kadar da şahane ben de 34 yaşındayım inşalla sizin yaşınıza geldiğimde, sizin gibi heycanım yerimde motorum altımda olur

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    42 yaşımdayım, motosiklet tutkum olmasa ne sikleti tutardım bilmiyorum..
    Gerçi bu ara motorum yok ama, yine alabilmenin hayali bile uykusuz bırakmaya yetiyor

kursaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R125-Mt-09-CBR650R
    Aşkın yaşı yoktur

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    Bende iki tık yaşlıyım...
    Kim ne derse desin...
    Karı tuz deyince ..ötün cız demedikçe gerisi hallolur,o motosiklet yola çıkar.. Hemde artçı hanım olur...
    Ama sorumluluklar arttıkça ve mevcut gelir yetmedikçe zamanla kaybolması kaçınılmazdır...

Emreköktürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 X
    Maşallah Allah uzun ömür versin, ne anılar sığmıştır o hayata

Motosikleti
    V-Strom 650
    Ben de ilk motorumu 40'ıma merdiven dayadığımda aldım. Orta yaş krizine bu kadar iyi gelen başka bir uğraş&ulaşım aracı yoktur herhalde. Gerçi metres tutmak da bir seçenek ama hem motordan daha masraflı hem de evde tatsızlık çıkabiliyor: )
    espresso, compaq, potasyum ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)