Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Motorcu ve polis kavgası ( Video ) Apaçi tayfasımı yoksa ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Pulsar 200NS-Yamaha R25-Xmax 250-Fz6 Fazer
    Arkadaşlar sosyal medyada dolaşırken gördüm sizinle paylaşmak istedim. Malesef yine üzücü bir durum daha yaşandı bu sıralar. Kasksız , evraksız , ehliyetsiz motosiklete binmeyelim apaçi tavrıyla karşılaşıyoruz. Videodaki 2 kardeş belki apaçi değil yeni başlıyor belki de apaçi birşey diyemeyeceğim sonuç olarak bu şekilde polislerin yaklaşımını da kınıyorum , videodan anladığım kadarıyla plakada yok sanırım oda ayrı bir bela başa. Lütfen dikkat

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kursaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R125-Mt-09-CBR650R
    Plakada olmasa ehliyet de olmasa bu şekilde yaklaşım yanlış, senin görevin cezayı kesmek mi millete saldırmak mı ?
    Remzidemir41, MotorKafa, yetkina ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

ne yazık ki bazı kontrol noktalarında motorsiklet kullanıcı diyemeyeceğim apaçi mi desem artık ikazlara uymadan polislerin ve polisler tarafından sorgulanan vatandaşın hayatını tehlikeye atacak seviyede ikazlara uymuyor durmadan aradan kaçmaya çalışıyor, bir çok polisin bu duruma tepki gösterdiğini gördüm...
    Mustaphalanx bunu beğendi.

berkay3212 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 RR 2015
    polise saygısızlık yapmışlar, ayrıca bunun önceside vardır, durduk yere motora vurmaz. Yinede insanın malıdır yere düşürülmesi falan ayıp.
    Yiğit_ ve Mustaphalanx bunu beğendiler.

kuesier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Yav arkadaşlar. Her Allahın günü memlekette bombalar patliyor. Ya ne cesaret plakasiz gezip polisten kaçmak. Abi milletin canı burnunda her gün teror olayı onca şehit. Potansiyel suçlu olarak görülüyor artik herkes ya. Abartiyorsun diyeceksin başımdan geçen olayı anlatayim. Kiz arkadaşım bir yere başvurdu is icin. Aradilar randevu verdiler. Arabayi ters bi yere parkettik ama isimiz 5 dk filandi. Koşarak işe başvurduğu yere gittik. Arabaya geri döndük polisler arabanin yaninda bizi bekliyor. Her yerini aradilar arabanin. Biri 2 genc arabayi bırakıp kosarak kaçtı diye ihbar etmis bizi. Memleket paranoyaklasti. Lütfen hassas olalim. Plakasiz evraksiz gezmeyin. Güvenlik guclerimize sorun yaşatmayalım. Unutmayin ki polis de bizim asker de . Bes parmagin beşi ayni mi degil. Insanin iyiside var kötüsü de. Bazen kötü polise denk geliyoruz ama oda bizim beee
    Yiğit_, Mukaddime, selim53 ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Kask,ekipman yok diyeyse bu tavır emniyet kemeri takmayanların arabasına da çarparak durdurabiliyor mu ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 05:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 05:23 ----------

Ayıp ve aynı zaman da polis memuru için suçtur.
    crxforever, onurkcbs ve jimi_hendrix bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda Activa 100 (2004)
    Polis haklıyken haksız duruma düşmüş. 3000tl ceza şahane olmuş. Böylelerine müstahak hiç acımadım. Polisin eline sağlık. Beni niye motordan atmıyor polis? Bana neden böyle davranmıyor? Eveliyatı vardır kesin...
    Yasin D bunu beğendi.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Polisin eline sağlık.
    Yasin D bunu beğendi.

Romedon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-636,Bajaj PULSAR 200 RS
    iyi olmuş gram acımadım bu tirreklere
    Yasin D ve Yiğit_ bunu beğendiler.

hknzrdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NT700V Deauville
    Motoru bu hafta teslim alıyorum, ehliyetim yok, 5 km ötedeki otoparka ben götürmeyeyim, siz teslim edin ücreti neyse verin diyorum. Biz salağız, bu tipler zeki öyle mi?
    Gayet hak etmişler. Polis dur dediyse duracaksın birader. Kafa tutuyorsan da, onu haklı duruma düşürürsün böyle.
    SAZMAN ve Mustaphalanx bunu beğendiler.

Ehliyetin yok plakan yok sigortan yok kaskın yok, birde açık egzoz milleti rahatsız et oh ne ala memleket. üstüne birde dikleniyor. durduk yere hiçbir polis gelip öyle davranmaz. Öncesi var muhtemelen
    Mustaphalanx, SAZMAN ve Yasin D bunu beğendiler.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Vatandaşa videodaki gibi davranılmaz, bu kadar.
    Cezayı saplamışsın mis gibi, ne öyle yakadan alıp yere fırlatmalar? bi de bunu savunuyorsunuz.

Motosikleti
    SYM Joymax 250i, Bajaj Pulsal 150NS
    Tırrekşın.
    İyi olmuş demeden kendimi alıkoyamıyorum.

fkambay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cb125e-mt 03 -cbr 250-ybr125-pcx125
    az bile yapmış polisin tutumu yanlış falan değil sen hem kural ihlali yapıcan hem polisten kaçıcan hemde polis yakalayınca el kol yapıcan artist artist hareket yapıcan polis iyi dayanmış yine polislerin iyi niyetini suistimal etmesin kimse sonra sikayet etmesin..

Motosikleti
    Alıntı killingroad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vatandaşa videodaki gibi davranılmaz, bu kadar.
    Cezayı saplamışsın mis gibi, ne öyle yakadan alıp yere fırlatmalar? bi de bunu savunuyorsunuz.
    vatandaş dur ihtarına uymadığı zaman polisin vurma yetkisi bile vardır.

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4
    6 Sene Adapazarı'nda çalıstım. Bir tek kasklı yerel kullanıcı görmedim. Allı pullu, pembeli morlu mobilet tayfası, ve her daim kabadayı gezinen şu 100 lük ön maşaları kesilmis cummuniter tayfası. Videonun başındanda izlesem, sonundanda izlesem gördüğüm tiplerden kimin %100 suclu olduğunu anlarım. Hicbi polis böylesi zibidilerin peşinden koşturmaz, böyle şiddet uygulamaz. Herif daha motorunun üzerindeyken el kol hareketi yapıyor, kusura bakmasın ama az bile bu ona. Zerre üzüldüğüm yok, motosiklet kullanıyor olması, onu ' motorcu ' yapmaz. Bu işin bir kültürü, bir saygısı vardır. Bunlar bizim icimizden değil, bizi bozanlardır.
    Romedon bunu beğendi.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Alıntı Romedon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vatandaş dur ihtarına uymadığı zaman polisin vurma yetkisi bile vardır.
    Yani? Vursaymış o zaman bari uğraşmak yerine.
    Sorumluluk denilen şey kanunların sana verdiği her aşırı yetkiyi zart zurt kullanmakla olmaz.
    O yüzden yoldan geçen herkes polis olamaz, olmamalıdır.

Motosikleti
    Honda Cbr250R -> Yamaha MT-07
    Kasksız bile olsan benzinlik içerisinde motosikletin üstüne oturdun diye polis gelip böyle müdahalede bulunmaz. Bu olayın kesin öncesi var. Böyle bir müdahale tabi ki hoş değil ancak motosikletli hem kasksız hem plakasız hem ehliyetsiz. Bu adam gelip size çarpsa yaralasa ne hissedersiniz? Böylelerine böyle müdahale lazım. İnşallah bu diğer böylelerine örnek olur da bunun gibiler trafiğe çıkmaz.

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    kaçacak ya da kaçan adam polis dokundurdu diye orda ağız dalaşına girmez, topuklar uzar gider.
    127 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı killingroad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yani? Vursaymış o zaman bari uğraşmak yerine.
    Sorumluluk denilen şey kanunların sana verdiği her aşırı yetkiyi zart zurt kullanmakla olmaz.
    O yüzden yoldan geçen herkes polis olamaz, olmamalıdır.
    gayette kullanabilirsin. Amerika'daki polisler bir kere dur diyip vurabilme yetkisine sahip. Kimin ne olduğu belli dğeil güvenlik güçlerine sorun çıakrtırsan vurulmayı gözealacaksın.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler