Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

250-500cc arası kullanıcılar kapışıyor

Motovento
    REKLAM ALANI

Benim gibi yeni motorsiklet alıcakların genellikle aradıkları az yakan çok kaçan bunlarda genellikle çift/tek silindir 250-500cc arası sizden isteğimde bu motorsikletlerin kullanıcıları olarak + veya - yönlerini yazmanız ben bi kaç tane yazayım

Mt 25---> 4,5 Litre çift silindir çok kaçar çok yakar gibi duruyor
    YZF R25---> 5 Litre çift silindir su gibi içer çok kaçar (mt 07 ile aynı yakıyor neredeyse)
    Cbr 250R---> 3.5 Litre tek silindir az yakar eh kaçar
    Bajaj rs200---> 4.5 Litre çift silindir çok yakar ne kadar uzar bilmiyorum (jant kırıyor diyorlar) Abssi var sanırım.
    KTM rc250---> 3.5 Litre tek silindir az yakar eh kaçar
    KTM rc390---> 4Litre tek silindir az yakar deli uzar top speedi düşük zaten yeni başlayan adam ne yapsın vee ABSsi var (1. Favorim)
    Cbr 500r---> 4.5 Litre tek silindir hepsini tokatlar torku çok fazla başlangıç için uygun değil ama ABSsi vaaaar (2.Favorim)

Tip olarak hepsi birbirinden tatlı motorsikletler fiyat olarak sanırım 500r > rc390>R25>mt25>250r>rs200 diye gidiyor yanlışım varsa düzeltin lütfen tartışalım sizce hangisi en uygundur ? varsa bildiğiniz başka motorlar onlarıda yazalım benim bilgim fazla değil yeni olduğum için
    Absli 4 Litre altı yakan 250cc üzeri güzel bildiğiniz motorsiklet varsa + - yönleri ile anlatırsanız çok mutlu olurum iyi forumlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    computeus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF MOTO CL-X 700 Adventure
    Honda NC serisi; ABS'li, 4 litre altı yakar, 700cc.
    Paukopat, essegesse ve jimi_hendrix bunu beğendiler.

Stunt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çok var sığmıyor :)
    Bajaj rs200 tek silindir cbr500r da çift
    Paukopat ve essegesse bunu beğendiler.

Alıntı computeus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda NC serisi; ABS'li, 4 litre altı yakar, 700cc.
    700cc başlangıç için biraz fazla sanırım ama güzelmiş

computeus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF MOTO CL-X 700 Adventure
    Alıntı Paukopat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    700cc başlangıç için biraz fazla sanırım ama güzelmiş
    CBR 500 ile yakın beygir gücüne sahip. Tork'u fazla ama.

Yeni motor alacak derken ilk motorunu alacak kişiler için öneri istiyorsanız, KTM rc390, Cbr 500'ü de eleyin. Yeni başlayan biri için güçlü motorlar.

Alıntı computeus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CBR 500 ile yakın beygir gücüne sahip. Tork'u fazla ama.

Yeni motor alacak derken ilk motorunu alacak kişiler için öneri istiyorsanız, KTM rc390, Cbr 500'ü de eleyin. Yeni başlayan biri için güçlü motorlar.
    haklısınız top speedleri düşük ve 18 yaş ehliyeti ile alınabildikleri için dahil ettim birde absleri olduğu için daha bir güvenli duruyorlar

127 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Uçup kaçmada daha üstünü yok kendi cc sinde.

Alıntı 127 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Uçup kaçmada daha üstünü yok kendi cc sinde.
    r25 en iyileri diye biliyorum tek silindir sonuç olarak eminmisin ?

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Sym Wolf 250 enjeksiyonludur, ortalama 2.7-3 lt yakar, tapa gazda en fazla 3.5 lt yakar. Düz yolda 140-150 li hızlarda gider, iki kişi 130 civarı gidiyor. Torku iyidir. Malzeme kaliteside iyidir
    Pangea ve jimi_hendrix bunu beğendiler.

mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800
    Naaptın yav RS200 tek silindir 24 beygir. Mümkün değil 4,5 litre yakması. Şehiriçinde bağırta bağırta sürsen en fazla 4 yakar.
    efendy06 bunu beğendi.

kuesier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Kardes git r25 al en güzeli. Yakarsa yaksin olduğu kadar binersin

Motosikleti
    Honda Activa 100 (2004)
    CB500F'i CBR500R'ın sağına ya da soluna ekleyiniz... Motor blokları gidişleri ve yakışları birebir aynı. Duke 390 da çok güzel, hatta benim de favorilerimden, tabi titreşimi çok kafaya takmazsak KTM RC390 biraz rahatsız bence oturmadan denemeden sürmeden bulaşmayın. Hele ki boyunuz benim gibi 1.80 üstüyse. Duke 390 ve Duke 250 de ekleyebilirsin hatta rc 250 yi de ekleyebilirsin çünkü duke ve rclerin arasındaki tek fark karenaj. Duke 250lerde bile kaydırmalı debriyaj ve ABS standart!

Motosikleti
    RS 200
    Alıntı mustafa_325 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Naaptın yav RS200 tek silindir 24 beygir. Mümkün değil 4,5 litre yakması. Şehiriçinde bağırta bağırta sürsen en fazla 4 yakar.
    bağırta bağırta sürüyorum 3.5litre yakıyor, arkadaş yeni motor alıcak ama daha motorlardan bi:haber
    enescanatar ve efendy06 bunu beğendiler.

muhammetcon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-09 (2018)
    Benim r25 te 6 litre gösteriyo bilgisayar ki hayatta kesiciye falan sokan bi tip degilimdir birazcık hırçınım okadar,İstanbul trafiği malum.600cc kadar yakıyo bu arada ilk motor olacaksa,bence eğitimsiz olarak o motorların hepsi fazla kişiye bilgin olsun.

127 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    r25 en iyileri diye biliyorum tek silindir sonuç olarak eminmisin ?
    Tek silindir motor daha atik olur, alt devirlerde daha iyidir ve tork u da daha iyidir.
    Mustaphalanx bunu beğendi.
    Duke 200 ABS
    Steam ID : DaniCalifornia * Origin : DaniCaiifornia * PSN ID : DaniCaliforniaTR

bajaj daha az yakar, ktm 4.5 5 lt ye yaklaşır diye düşünüyorum, cbr 500r da 5lt den fazla yakar bence, senin favorilerin benimde favorilerim ama işte bu motorların fiyatlarını listelediğinde yol mt7 ye çıkar
    silindirleri karıştırmışsın
    127 bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Activa 100 (2004)
    Alıntı velizrsln adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bajaj daha az yakar, ktm 4.5 5 lt ye yaklaşır diye düşünüyorum, cbr 500r da 5lt den fazla yakar bence, senin favorilerin benimde favorilerim ama işte bu motorların fiyatlarını listelediğinde yol mt7 ye çıkar
    silindirleri karıştırmışsın
    CBR 500R tapa gaz gezilirse anca 5 yakar. Bende CB 500F var aynı motor aynı şanzuman. Ş.içi yakıtım asla 5 olmadı hatta 4.2yi geçemedim. Uzun yolda son hızda sabitlenirse her motor 5 litreden fazla yakar.

kuesier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Alıntı muhammetcon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim r25 te 6 litre gösteriyo bilgisayar ki hayatta kesiciye falan sokan bi tip degilimdir birazcık hırçınım okadar,İstanbul trafiği malum.600cc kadar yakıyo bu arada ilk motor olacaksa,bence eğitimsiz olarak o motorların hepsi fazla kişiye bilgin olsun.
    Şuan cok moralim bozuldu. Ula dizel araba kadar yakiyor hayvan demek

Yakit verileri ortalama olarak alındı yakit tuketimim adlı siteden kullanıcıların ortalamalarini aldım r25 cidden çok yakıyor ama ktm 390 veya 250 hem absli kaydırma debriyajlı hem iyi uzuyor hemde az yakıyor benim bildiğim yakması silindirle doğru orantılı diye biliyordum ki değilmiş onun dışında fiyat olarak dediğiniz gibi r25 e kadar hepsi mt07 ye çıkıyor nedense pulsara karşı bir güvensizlik var bende :(

Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    Yakit verileri ortalama olarak alındı yakit tuketimim adlı siteden kullanıcıların ortalamalarini aldım r25 cidden çok yakıyor ama ktm 390 veya 250 hem absli kaydırma debriyajlı hem iyi uzuyor hemde az yakıyor benim bildiğim yakması silindirle doğru orantılı diye biliyordum ki değilmiş onun dışında fiyat olarak dediğiniz gibi r25 e kadar hepsi mt07 ye çıkıyor nedense pulsara karşı bir güvensizlik var bende :(
    Ya ben anlamıyorum r25 e nasıl 6 litre yaktırıyorlar.Ben 3 litreden fazlaya çıkamadım hiç ama 90 km üzerine pek çıkmadım sollamalar hariç.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)