Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Motosikletin emniyet şeridindeki duran araca çarpma anı kamerada

Motovento
    REKLAM ALANI
    rebirth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motor sürücüsüne pek laf söylemek istemiyorum bu videoda, çünkü trafikte duran araçlar insanı çok gafil avlıyor. yumuşak karnına yumruk yemek gibi.
    algımız akan trafikte olduğu için aracın duruyor olduğunu ancak iyice yaklaştıktan sonra farkedebiliyoruz. hatta çok yol yapan bir çoğumuzun başına gelmiştir böyle duran yada trafiğin akışına oranla çok yavaş seyreden araçları son anda farkedip kurtulmak.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    dörtlü flaşör diye enfes bir icat var araçlarda. kullanmayı alışkanlık etseler hem kendi başları ağrımaz hem de böyle şeyler yaşanmaz.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı crxforever adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dörtlü flaşör diye enfes bir icat var araçlarda. kullanmayı alışkanlık etseler hem kendi başları ağrımaz hem de böyle şeyler yaşanmaz.
    Flaşörlerin yanıp söndüğü, fren lambasının yandığı videoda görülüyor zaten motor ona rağmen yavaşlamadan çarpmış.
    crxforever bunu beğendi.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı MD.Murat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çarpmanın haricinde yapılan tehlikeli hareketin farkında mısınız?

Motosiklet sürücüsü anayoldan çıkış bölgesini emniyet şeridinden emniyet şeridine geçerek devam ediyor. Son anda sağa dönmek isteyecek bir araba çıksa altına alıverir.
    Onun yerine geç orta şeride sakin sakin sapağı geç yani ne gerek var?
    eveeet, fırsatını bulmuşken yapıştırıyorum yorumu. çok güzel bir noktaya değindin.

gördüğünüz gibi kaza yapan eleman emniyet şeridinde ve sapağın ardından diğer emniyet şeridine geçiyor. bunun çok tehlikeli olduğu konusunda herkes hemfikir sanıyorum bende dahil.

gel gelelim benim 150cc motorum ile orta şeritte gitmem direk intaara teşebbüs gibi bir şey olduğu için otobanda her sapakta bunu ben yaşıyorum.

küçük cc motorların en büyük sıkıntılarından birini dile getirdim. konuyla alakası yok ama boşluk bulmuşken yapıştırdım yorumu.

Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Flaşörlerin yanıp söndüğü, fren lambasının yandığı videoda görülüyor zaten motor ona rağmen yavaşlamadan çarpmış.
    hahaha arabaya bir ders vereyim diye masuz çarpmış arkadan (bu arabaya ders oldu)

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)