Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Avrupa'ya ekipman seyahati... Almanya mı İtalya mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Yolda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250 R
    Motora geçen yıl başladım. Bir arkadaşım daha benden heveslenip bugün itibariyle sınavı geçti. şimdi full ekipman düzeceğiz ona. bende de bütün ekipman yazlık. o yüzden kışlıklarımı tamamlıyım istiyorum. hem 1-2 gün gezmek hem de alışveriş yapmak için avrupa'ya gidelim diyoruz. sizce hangi ülkeye gitmek mantıklı? outlet benzeri bir yerler bulabilir miyiz oralarda? italya ve almanya mantıklı geldi.
    adam başı 500-600 lira ucuza almış olsak, uçak biletini bedavaya getirmiş oluruz diyoruz, gezmek de yanımıza kar kalır...

gidilecek ülke ve alışveriş konusunda tavsiye verirseniz çok sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Italyaya gitmedim ama Berlin de toplamda 3 aydan fazla bulundum, italyası bilmem, berlinde bir cok motosiklet aksesuarı ekipmanı satan yer görmüştüm.

Ikisi haricinde motosiklete dair herşeyi bulabileceğiniz ülke derseniz, Çin dışında Japonya var
    Yolda bunu beğendi.

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    guzel dusunmussunuz eger gezme planınız varsa. Ama sadece ekıpman almak ıcın gıdıyorsanız ıyıce bır hesap yapın , her gunun sıze bellı bır malıyetı olacak.Daınese,spıdı vs gıbı markalar ıtalyan malı ana vatanı , diger tarafta almanlarında urettıklerı guzel markalar var , ben olsam halı hazırda gıtme planımda varsa ıtalya yı tercıh ederdım fakat sadece ekıpman almak ıcın gıdıceksem gercekten ıyı bır matematık ve malıyet hesabıyla karar verırdım.
    Yolda bunu beğendi.

metinkilic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S ABS
    Almanya, neden; Louis.de sitesine girip fiyatlara bak, şubelerinin adreslerini al, hangi şehre gideceğine karar ver, gidip al ve dön.
    Yolda bunu beğendi.

Yolda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250 R
    Alıntı Salurbey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    guzel dusunmussunuz eger gezme planınız varsa. Ama sadece ekıpman almak ıcın gıdıyorsanız ıyıce bır hesap yapın , her gunun sıze bellı bır malıyetı olacak.Daınese,spıdı vs gıbı markalar ıtalyan malı ana vatanı , diger tarafta almanlarında urettıklerı guzel markalar var , ben olsam halı hazırda gıtme planımda varsa ıtalya yı tercıh ederdım fakat sadece ekıpman almak ıcın gıdıceksem gercekten ıyı bır matematık ve malıyet hesabıyla karar verırdım.

iki günlük bir seyahat zaten düşünüyorduk, bunun bir gününü ekipman alışverişi ile geçirebiliriz. bütüm seyahat amacımız illaki ekipmandan büyük kar etmek değil ama tabi kaydadeğer bir getirisi olmayacaksa yurtdışında bir günü de bu iş için harcamanın anlamı olmaz.

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    kar oranı en az tax free kadar olacaktır, kaldı ki birde urunlerın kendısınde ındırımler varsa uzerıne ekleyın.FC moto de ( almanya aıt ), motorama ıt ( ıtalta ya aıt) ve bunun gıbı sıtelerde fıyat farklarını goreceksınız.Kendı magazalarıda var onlıne satıslarıda.Satılan urunlerın uretım tarıhlerı konusunda bılgım yok yanı hangı yıla aıt , ornegın daınese delta pro c2 estıvo FC moto da tax free ıle bırlıkte 268 euro ya gelır kı ınanılmaz fıyat. Bır goz atın bu halıyle avrupa dan alısverıs her halukarda avantjlı oluyor , gezmeye zaten gıdılıyorsa.
    Yolda bunu beğendi.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    bence Hindistana ya da Bangladeşe gitmeni tavsiye ederim..şaka değil..motosiklet tekstil ekipmanlarının yüzde doksanı bu ülkelerde üretiliyor..

Motosikleti
    Triumph Tiger 800 XRX - 2015
    Ben geçtiğimiz yıl tamamen turistik gittiğim bir seyehatte Tcx marka botu 250€ yerine 125€ a almıştım. O an başka ihtiyaçlarım yoktu ama yarı yarıya uygun olduğunu düşünürsek ve zaten TR fiyatı o zamanlar 650-700 tl civarı olduğunu düşünürsek benim için karlı olmuştu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:35 ----------

Alıntı metinkilic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Almanya, neden; Louis.de sitesine girip fiyatlara bak, şubelerinin adreslerini al, hangi şehre gideceğine karar ver, gidip al ve dön.
    site baya iyiymiş
    Yolda bunu beğendi.

Motosikleti
    Café Racer
    Almanya bence.

Az önce kask, eldiven ve mont aldık arkadaşıma(FC Moto), eğer Türkiye'den alsaydık net 2340 TL fazla para ödeyecektik.
    Teşekkürler FC Moto.
    mete_han bunu beğendi.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    adamlarda ki rahatlığa bak biz şurdan 100 km öteye istanbula gidemiyoruz
    adam almanya ya gidiyor vallahi pesss

bpak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yine msx 125
    Slovakya, çek cumhuriyeti gibi ülkeleri de göz ardı etmeyin derim. Genelde almanya gibi ülkelerden daha ucuz.

Bugraaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14'Honda CBR250R Repsol - Triumph Daytona 675 Red
    Gezicekseniz 4 gunluk program yapin.

Suan kendim hollandadayim burasi gayet ucuz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler