Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 789

CRF 250 Rally. Kaporamı verdim mart ayını bekliyorum... :)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda wave 110i - crf 250 rally
    merhaba Arkadaslar bende yeni uye oldum. crf 250L kullaniyorum onu satip kaporasini verip ayirtmis olduğum rally alacagim insallah

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı apokolips adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba Arkadaslar bende yeni uye oldum. crf 250L kullaniyorum onu satip kaporasini verip ayirtmis olduğum rally alacagim insallah
    Satıp alacagınız motorlar arasında nasıl farklar bekliyorsunuz.ABS ve motorun yenilenmesi dışında.Kullanıcı olarak alıcılara fikir verebilir.

murat 60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda crf 250l rally
    Alıntı kilhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Satıp alacagınız motorlar arasında nasıl farklar bekliyorsunuz.ABS ve motorun yenilenmesi dışında.Kullanıcı olarak alıcılara fikir verebilir.
    bende pulsar ns 200 var 2016 model ılk vıteslı motorum bu. Almadan önce 2013 model crf ıle pazarlık bıle yapmıştım ben birazda gürselede önem veriyorum crf yı cok beğenmiyordum açıkcası yanı cros cu degılım turıng motor benim işimi fazlasıyla görecek diye düşünüyorum rallı de kafa degişimi far ve tur camı beni çok etkiledi tip olarak cok güzel olduğunu düşünüyorum motosıkletde artılarda eklenmiş amartisörleri degişmiş göstergeye devir saati eklenmiş yerden yükseklıgı daha fazla deposu daha büyük abs var motor keza daha iyi

Yiğit_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    Yani tostunu yedin bekliyorsun

hamzarat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F700GS
    crf250l satıp bunu alacak adam 1 ayda sıkılır bence.öyle tahmin ediyorum.
    şu kasaya (150kg,rally) 45hp beygir, 45nm tork üreten motor bloğu.çok şey mi istiyorum be :(
    Mustaphalanx ve taglis bunu beğendiler.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı hamzarat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    crf250l satıp bunu alacak adam 1 ayda sıkılır bence.öyle tahmin ediyorum.
    şu kasaya (150kg,rally) 45hp beygir, 45nm tork üreten motor bloğu.çok şey mi istiyorum be :(
    O zaman da parası 18,5 değil....38,5 olur.
    The Power of The Dreams.

Motosikleti
    Motorunda fazla bi değişiklik yok çok az güç farki olacaktir amortisor daha uzun ve daha konforlu ,abs daha güvenli fren, buyuk depo, crf 250L den daha uzun selesi biraz daha rahat diye düşünüyorum .Arazide crf 250 L kadar kullanişli olmayabilir led far, grenaj gibi düşüp kalkmaya uygun olmaz

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:34 ----------

Cc yükseltmeyi düşünuyordum ama artan kur ve benzin fiyatlari geri adim attirdi bundan sonra cc düşürmeye gideceğiz heralde 250 cc nin üstü maliyetli

Motosikleti
    Honda Activa 100 (2004)
    Alıntı Eagle7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bütün konuyu baştan sona okudum mustap gittin konunun sonunda cbf aldın ya helal olsun
    Alıntı Keoma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ahahah harbi şaka gibi.

Tam da buraya girip "Kardeş en mantıklı hareketi yapmışsın.Bu piyasada bu özelliklerde bu fiyata başka motosiklet bulamazsın" diyecektim ki cbf almışsın.Güldürdün
    Konu maddiyattı. Ekonomik bir seçim yapmam gerekti. Hayatta bişiler ters gitti, maddi öngörüm kapandı ve bu yüzden CBF aldım. Pişman değilim mutlu mesut geziyoruz
    SAZMAN bunu beğendi.

Motosikleti
    Yok sıkılmayız normal crf 250 L bile iyi bu daha iyi olur. crf 450 rally 55hp en az 2 sene sonra cikar 40000 den aşşa olmaz

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:00 ----------

Hayirli olsun cbf 150 de guzel motor ilerde durumun daha iyi olduğunda rally alirsin insallah
    Mustaphalanx bunu beğendi.

E-TEKİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke200
    Mustafa bey olur öyle şeyler, bende 20bin tl lik motor almaya niyetlenirken ekonomik bedenlerden ötürü 4600tl ye 3000km de ybr 125 esd aldım, bende Mutlu mesut geziyorum
    Mustaphalanx bunu beğendi.

Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O zaman da parası 18,5 değil....38,5 olur.
    İşte bunu anlamak mümkün değil.Tamamen aynı üretilmiş 2 motor olduklarını varsayıyorum.
    Makinaların üretiminde aynı malzemeler kullanılmış.
    Nasıl oluyorda makinanın içindeki BOŞLUK 200cc daha fazla olunca fiyat fırlıyor.
    (Vergi farklarını ayrı tutuyorum.)

hamzarat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F700GS

Motosikleti
    Bu ne fiyati rally mi

Keşke kaporayı yakmasaymışsın dostum 20 binden girdi piyasaya

Motosikleti
    Ben biliyodum fiyatlarin yukselecegini çok yukselmiş ya

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    İşte bunu anlamak mümkün değil.Tamamen aynı üretilmiş 2 motor olduklarını varsayıyorum.
    Nasıl oluyorda makinanın içindeki BOŞLUK 200cc daha fazla olunca fiyat fırlıyor.
    mantığa bak ya

senin kafayla havaya para veriyon

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    İşte o da üretici kazığı oluyor. Yoksa sadece motor hacmi farkı varsa bu sadece malzeme ve biraz da işçilik farkı anlamına gelir ve bunun bedeli motor başına üç kuruş paradır. Bir de tabi büyük hacimli olan daha az sattığından onun kalıp maliyetlerini motor başına paylaştırınca fiyatlar yükselebiliyor. Ben bunu Japonlarda anlıyorum da Çin modellerinde hiç anlamıyorum. 50 cc fark için 2000 TL koyuyorlar, fabrikaya maliyeti 10 dolar.

mezarkabulp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    REGAL RAPTOR 350 SPT ENDURO

merhabalar

merhaba dostlar. alan arkadaslarıma hayırlı olsun

2017 model gezi motorları fiyatları

KTM DUKE 200 (25 beygir) sıfırı 13900tl
    İNAZUMA (kampanya fiyat) 15.900tl
    Mondial EVO (nakit pazarlıklı) 9.500 ile 12.000tl arası
    bajaj pulsar gezi motoru 11.000TL
    yamaha MT 250cc 15.900tl
    regal raptor SPT 350cc(ENDURO) 12.000tl

BUNLAR kendini kanıtlamış motorlar olduğu halde fiyatları makul sayılabilir.. PİYASAYA ÇIKACAK OLAN JAPON EDUROLAR pazarda yer sahibi olmak istiyorlarsa fiyatları asla 18bin tl bandını aşmamalı ama görüyorum ki honda 250 rally advanture bile 21.250tl fiyata ulaşmış cok fazla kawasaki versy 250cc enduro 28bin tl bu ne abi astronomik rakamlar.. 250ccnin alıcı kitlesi memur ve orta gelirli vatandaştır..
    bence japon firmaların web sitelerinden fiyatı düşük tutmaları konusunda şikayet ve öneri yazmalıyız tepki göstermeliyiz ..

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:04 ----------

Türkiye'de 250cc Enduro da ciddi bir beklenti bir potansiyel var Mondial Evo Bu açık gösterdi ancak insanlar Japon markalarına yönelmek istiyor fakat 250 sisi'nin alıcı kitlesi memur ve alt gelir grubu olduğu için fiyatların kesinlikle düşük tutulması gerek Örneğin Honda 250 Rally ilk açıklanan fiyatı 18500 TL ile bir potansiyel yakalamıştı fakat şu anda fiyatı 20.000 bandının üzerine çıkarttı Dolayısıyla alıcı kitle kulüplerde ve forumlarda alma fikrinden vazgeçtiler Çünkü mantık nakit Mondial Evo you hala 12000 TL ye almak varken neden 250 sissy bir motora 20.000 TL üzerinde para verelim mantığı oldu 250cc Enduro alacak kitlenin 250 sesi tercih etmesindeki tek hasep benzin ve yakıt sarfiyatı fiyatı olduğu göz önünde bulundurulursa kalkıp 20.000 TL nin üzerinde bir rakam vermeleri mümkün dahil değildir Bu anlamda bir kulüp üyesi olarak senelerdir motorsiklet takipcisi ve Forumcusu olarak söylüyorum Suzuki 250 sisi V Strom motorundan bu açı ciddi anlamda doldurması bekleniyor Hatta alıcı kitle Honda Rally markası 20.000 TL nin üzerine çıktığı için şu anda tamamen Suzuki V Strom 250 motorunun fiyatı açıklanan kadar motorsiklet almamayı tercih ediyor bu açık sizin kapatmamız bekleniliyor Eğer bu işi tek elinizde bulundurmak istiyorsanız ki 250 sissy alıcı kitlesi bütün Çin mallarını çadırları da göz önünde bulundurursak Türkiye'nin en büyük pazarını oluşturuyor Eğer bu pazara uygun fiyatlarla hakim olabilirsiniz bütün Türkiye piyasası Nettek elinizde bulundurabilirsiniz motorlu ucuz satın ncak yüzlerce satılan motorun servisinden Kazancınız sizi İhya edecektir ve markanızı çığ gibi büyüyecektir bu anlamda gerçekten dönüm noktasında sınız Bu bir motosiklet markası için reform olabilir Şu anda kutlama yapmak istiyorsanız fiyat olarak V Strom 250 250 Enduro da asla 19500 rakamını geçmemiz lazım hatta 18 500 TL gibi bir rakam verebilirsiniz ciddi başarılar elde edersiniz heleki 17000 TL olabilirse bütün Piyasayı Hilal çemberine sil alabilirsiniz Unutmayın ki Türkiye'de bu kadar çok Çin malı 250cc Chopper bulunmasının tek sebebi insanların Enduro alabilecek paralarının olmayışı ve seyahat etmek istemeleridir Burada eğer büyük düşünebilirsiniz pazarlama anlamında tabi Kar payına düşük tutarak bütün çakırcı kitlesine ki bu Türkiye'de çok büyük bir kitle bütün bu kitleyi kendinize çekebilirsiniz bu söylediğim tüm bilgiler 10 senelik Forum takipçisi , motosiklet gezgini bilim sanat takipçisi ki bizzat bilim ve sanat merkezlerinde çalışıyorum yılların kulüp üyesi ve en az sadece gezi motorları klasmanında 7 ayrı Çin malı motosiklet iki tane enduro Çin malı motosiklet kullanmış birisi olarak sizlere aktarıyorum .

Arkadaşlar bu hazır yazıyı kopyalayıp markalara gönderin tepkimizi gösterelim

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 789

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)