Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Başlangıç Motor Önerisi Yapabilir misiniz?

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhabalar.
    Aslında uzun zamandır motor almayı düşünüyorum ama kış gelince sorun olur diye kendimi geri çekiyordum.
    Elimdeki paranın üstüne kredi çekip araba alacaktım, kredi onaylanmadı şimdi motor almaya karar verdim. Artık geri dönüş yok

Daha önceden 100'lük CUP kullandım, iki yılda iki kere kaza geçirdim ama hepsi ufaktı (Ehliyetsiz kullanıyordum, güzel ceza yedikten sonra motoru bağladılar, geri almadım)

Şuanda 4000 TL param var.
    Hayalım R125 almak ama şuan için param yetmez, daha da beklemek istemiyorum.

Hem biraz şekil olsun, hem acemiliğimi atabileceğim, uygun fiyata bir motor almak istiyorum.

Şuan için Lifan Discovery 150 uygun geldi, bu motor hakkında ne düşünüyorsunuz?

Siz değerli forum üyelerinin fikirlerini duymak istediğim için bu konuyu açtım. Şimdiden teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    yine o meşhur tavsiye geliyor : ybr veya cbf al başlangıç motorunda şekkle bakılmaz zaten o paraya alabileceğin tüm motorlar üç aşağı beş yukarı birbirine benziyor, naked commuter sonuçta.

japonların en büyük avantajı 2. elde hem büyük zarar etmeden hemde daha kolay satarsın.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)