Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TOTAL 75 TL Yakıt Alana 25 TL indirim

Motovento
    REKLAM ALANI
    bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    Totalde 75 tl yakıt alana 25 tl indirim var. Bu indirimler benzin ve mazotta geçerli
    Bu kampanyadan ilk 8000 kişi yararlanır elinizi çabuk tutun ayrıca aynı plaka ile 3 defadan fazla yararlanamazsın
    75 tl yakıt için 50 tl ödersin
    150 tl yakıt için 100 tl ödersin
    225 tl yakıt için 150 tl ödersin
    Bu ödemeleri 75 tl 75 tl şeklinde yapmalısın
    Ben 2 defa 75 tl yakıt alarak 100 tl ödedim 50 tl yakıt bedavaya geldi
    Telefonda bkm express ve total uygulaması yüklü olması gerekli
    Total istasyonunda total kart alarak telefondaki total uygulamasından total kart ile giriş yaparak araç plakasını tanımlamalısın zaten pompacilar gerekli bilgiye sahip
    Bursada küçük sanayideki total kampanyaya katılmış
    Kampanya linki
    Anlaşmalı istasyonlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fkambay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cb125e-mt 03 -cbr 250-ybr125-pcx125
    1.si benim motorun deposunu fullesem bile maksimum 65 TL alıyor
    2.si alsa da bi kereye mahsus 25 TL kar edicem diye kıçımı yırtmam çünkü o küçük paralar bizi kurtarmaz batağa iyi saplandık çünkü..

Motosikleti
    motor forumu ama arabası olanlarda var...

Motosikleti
    R25
    Totalmi İstanbul da oturuyorum torium avm ye giderken ilk defa motosikletime benzin aldım daha öncede arabaya almıştım fakat arabada bişey anlamadım, motorda ise motor kağnı gibi oldu çekişten düştü, tüpcü totali satın alınca orayıda batırmış anlaşılan

skullz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    keşke motorlar içinde güzel bir kampanya yapsalardı benimki de 35'e dolar artık :D

Motosikleti
    Pulsar 150NS>CBR125R>PULSAR RS200>CBF150>CB125F
    aslında 50 tl depoya 25 tl de damacanaya

GB79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X
    8000 kişi dolmuştur çoktan

Motosikleti
    Alıntı GB79 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    8000 kişi dolmuştur çoktan
    donanımhaberden takip ediyorum halen kampanya devam ediyor yarın son hakkımıda kullanmayı düşünüyorum

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    60 kiralık alabiliyom panpa hahahaha
    İstesemde yararlanamam

osiosborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bidonla benzin verseler yararlanacaktım ama en fazla 55-60TL'lik benzin alıyor depo.

Motosikleti
    Kampanya 19 şubata kadar sonmuş. Ben bidona mazot aldım veriyorlar. Bazıları da benzini bidona almış

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    Damacanaya vermiyorlar.. neymiş bomba yapılırmış. Bomba yapmak isteyenin aklına depodan çekmek gelmeyeceği için.. hükümetin zeki işleri..

Motosikleti
    Alıntı sdirer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Damacanaya vermiyorlar.. neymiş bomba yapılırmış. Bomba yapmak isteyenin aklına depodan çekmek gelmeyeceği için.. hükümetin zeki işleri..
    Dün 3 defa 75 TL lik benzin aldım. Depo dolduğu pompacı şişe varsa ona koyayım dedi. Bende de şişe olmadığı için mecburen içerden 5 TL ye plastik benzin bidonu alıp ona koydum. Eğer şişeye vermiyorsa araba ile gidip benzin bidonuna doldurt ordan da kendi getirdiğin bidona boşalt ama benzin plastik şişede fazla dayanmıyor 1 gün geçmeden şişe şişmeye neden oluyor
    Sen arabaya gezmek için binersin, bizler ise motosiklete binmek için gezeriz

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Konuyu açan "bursagsli" arkadaşa teşekkür ederim. Sayesinde bu sabah 150 tl lik yakıt alıp 100 tl ödedim.

İlk başta çok uğraştırıcı birşey sanıyordum. (Ayıptır söylemesi azcık tembel bir yapım vardır ) fakat aşırı kolay birşeymiş. Ben bile uğraşıp aldıysam herkes bu indirimli yakıtı alabilir. Anlamayan veya zor gelen arkadaşlar varsa olayı bir defa da ben anlatayım adım adım.

1) Akıllı cep telefonunuza BKM Ekspress ve Total club uygulamalırını (ios veya android) marketten indirip kurun.

2) Bkm ekspresse girin, 1 adet kredi kartınızı tanımlayarak şifre ıvır zııvır tanımlayıp üye olun. (bkm ekspressle işimiz bitti)

3) bundan sonrası daha basiti. Anlaşmalı istasyonlardan birine gidin, (Benzini daha almadan önce) içeri girip kasadaki arkadaşa "hele şurdan bana bi total club kart ver yiğenim, sonra da kullanıma açmayı da unutma haaa" deyin

4) sonra cebinize kurduğunuz total programına girip kullanıma açılan kartınızın nosunu girin. Plakanızı da tanıtın.

5) pompacıya "yiğenim bak ben bkm ekspress kampanyasından 75 lik yakıt istiyom ona göre haaa" deyin, gerisini pompacı halleder

İndirimli yakıtınız hayırlı olsun

Motosikleti
    Alıntı SuleymanE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konuyu açan "bursagsli" arkadaşa teşekkür ederim. Sayesinde bu sabah 150 tl lik yakıt alıp 100 tl ödedim.

İlk başta çok uğraştırıcı birşey sanıyordum. (Ayıptır söylemesi azcık tembel bir yapım vardır ) fakat aşırı kolay birşeymiş. Ben bile uğraşıp aldıysam herkes bu indirimli yakıtı alabilir. Anlamayan veya zor gelen arkadaşlar varsa olayı bir defa da ben anlatayım adım adım.

1) Akıllı cep telefonunuza BKM Ekspress ve Total club uygulamalırını (ios veya android) marketten indirip kurun.

2) Bkm ekspresse girin, 1 adet kredi kartınızı tanımlayarak şifre ıvır zııvır tanımlayıp üye olun. (bkm ekspressle işimiz bitti)

3) bundan sonrası daha basiti. Anlaşmalı istasyonlardan birine gidin, (Benzini daha almadan önce) içeri girip kasadaki arkadaşa "hele şurdan bana bi total club kart ver yiğenim, sonra da kullanıma açmayı da unutma haaa" deyin

4) sonra cebinize kurduğunuz total programına girip kullanıma açılan kartınızın nosunu girin. Plakanızı da tanıtın.

5) pompacıya "yiğenim bak ben bkm ekspress kampanyasından 75 lik yakıt istiyom ona göre haaa" deyin, gerisini pompacı halleder

İndirimli yakıtınız hayırlı olsun
    Bir iyilik daha olsun
    3 Defa aldığın için kampanya hakkın bitiyor değil mi ama eski total karttan plakayı silip yeni total kart alıp aynı plakayı tekrar gir yine 3 defa daha alabilirsin

Motosikleti
    Alıntı bursagsli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir iyilik daha olsun
    3 Defa aldığın için kampanya hakkın bitiyor değil mi ama eski total karttan plakayı silip yeni total kart alıp aynı plakayı tekrar gir yine 3 defa daha alabilirsin
    Hocam sen sistemin açığını bulmuşun resmen bravo

Yakalanma ihtimali gibi bir durum yok mu peki?
    "Aynı Club TOTAL Card sahibinin, kampanyadan üçten fazla yararlandığının tespiti halinde indirim geri alınacaktır."
    diye bir maddesi var kampanya koşullarında?

Ben riske girmeyeyim en iyisi, 3 indirim bana yeter , kafam rahat olsun

Motosikleti
    Alıntı SuleymanE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam sen sistemin açığını bulmuşun resmen bravo

Yakalanma ihtimali gibi bir durum yok mu peki?
    "Aynı Club TOTAL Card sahibinin, kampanyadan üçten fazla yararlandığının tespiti halinde indirim geri alınacaktır."
    diye bir maddesi var kampanya koşullarında?

Ben riske girmeyeyim en iyisi, 3 indirim bana yeter , kafam rahat olsun
    donanımhaberde adamlar damacanaya stoklamış. Ben 4 farklı plakaya aynı bkm üzerinden aldım sıkıntı çıkmaz inşallah

Motosikleti
    Alıntı bursagsli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    donanımhaberde adamlar damacanaya stoklamış. Ben 4 farklı plakaya aynı bkm üzerinden aldım sıkıntı çıkmaz inşallah
    Şimdi kaba bir hesap yapayım:

75tl lik yakıt alıp 50tl veriyoruz. Ben benzin alıyorum litre fiyatı 5,42 tl.

75tl ile 13,8lt geliyor. 13,8lt için 50tl ödüyoruz. yani 50/13,8 = 3,62 tl bezin litre fiyatı.

Yani hakkaten de bidonlara stoklamaya değer bence de. Ama total club kart değişse bile her yeni kartta da aynı plakaya alındıysa adamlar istese bunu tespit edebilir.

Sonuçta benzin verilen aracın plaka bilgisi de sistemde saklanıyor. Bir plakaya toplam kaç adet indirimli alım yapıldığı "istendiği takdirde" kolayca tespit edilir.
    Aynı bkm den kaç indirimli alım yapıldığı da zaten sistemde kayıtlı, onu da "isterlerse" kolayca bulurlar.

Ama inşallah kurcalamazlar da size bir sıkıntı çıkarmazlar hocam.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)