Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Aprilia rs 125 arıyorum yardım!

Motovento
    REKLAM ALANI
    dufylonely - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr,honda cbx 250,yamaha rx 115
    Satılık sıkıntı çıkarmayacak aprilia rs 125 arıyorum numaram 05542406813

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ros1n2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superduke
    bende uzun bir süre aradım yalnız bulamadım. İstanbulda kırmızı beyaz olan aprilia ya kesinlikle niyetleneyim deme ankaradan kalktım gittim motor çöp :/ temiz bulman zor, bulursanda kaçırma derim.

Motosikleti
    alternatif olmadan istanbul a kadar gitmem zaten fiyatlar haddinden fazla..

dundeon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250 r Aprilla rs4 125 4t
    usta gel ilanda mevcut kırklareli lüleburgazda aprilla rs 125 var ev arkadasım olur kendısı emın ol motora cok temız bakan bırısı ve yenı daha silindir kit aldı görüşmeni isterim kesinlikle rengide cok güzel ayrıca kırmızı spain olan

Motosikleti
    Superduke
    Alıntı dundeon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    usta gel ilanda mevcut kırklareli lüleburgazda aprilla rs 125 var ev arkadasım olur kendısı emın ol motora cok temız bakan bırısı ve yenı daha silindir kit aldı görüşmeni isterim kesinlikle rengide cok güzel ayrıca kırmızı spain olan
    o motosikletin sahibiylede görüşmüştüm resimlerden temiz duruyor motosiklet almaya niyetlenmiştim aradım görüştüm motosikletin gaz yemediğini ustaya götürmesi gerektiğini söylemişti.. yaptırdı sanırım
    Scooter 100cc (35k) - Vitesli 125cc (14k) - 250cc (54k) - 600cc (6k)

Motosikleti
    Alıntı Muhammett adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o motosikletin sahibiylede görüşmüştüm resimlerden temiz duruyor motosiklet almaya niyetlenmiştim aradım görüştüm motosikletin gaz yemediğini ustaya götürmesi gerektiğini söylemişti.. yaptırdı sanırım
    aslında şöyle anlatayım arkadaşım makineyle gezmeye gitmişti geri dönerken o tarz bi sorunun olduğunu söyledi zaten beraber getirdik eve exup açılana kadar bi boğulma tarzı gaz yememe tarzı bişiler oldu su anda arkadaşım öğrenci olduğu için yenide mitaka kit almıstı o yuzden yaptıramıo arastırmamıza gore 50ile 200tl arası bı sorun var zaten alıcı kısıyede ne cıkarsa dusucektı ve kendım kullandığım için sunu gerçekten söyleyebilirim mükemmel zevkli bi makine exuptan sonra vtec açan honda gibi çıldırıyor sanki sesine gelicek olursak inanmazsınız belki ama 1000rr geliyor sanırsınız yolda görseniz kesinlikle bakmanızı tavsiye ederim

Motosikleti
    Superduke
    Alıntı dundeon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aslında şöyle anlatayım arkadaşım makineyle gezmeye gitmişti geri dönerken o tarz bi sorunun olduğunu söyledi zaten beraber getirdik eve exup açılana kadar bi boğulma tarzı gaz yememe tarzı bişiler oldu su anda arkadaşım öğrenci olduğu için yenide mitaka kit almıstı o yuzden yaptıramıo arastırmamıza gore 50ile 200tl arası bı sorun var zaten alıcı kısıyede ne cıkarsa dusucektı ve kendım kullandığım için sunu gerçekten söyleyebilirim mükemmel zevkli bi makine exuptan sonra vtec açan honda gibi çıldırıyor sanki sesine gelicek olursak inanmazsınız belki ama 1000rr geliyor sanırsınız yolda görseniz kesinlikle bakmanızı tavsiye ederim
    Ninja 250r aldım. Aslında arkadaşınızın motosikletini almaya baya niyetlenmiştim ama nasip değilmiş :/ Zaten ninjdan başkasıda nasip olmuyor bana :D
    Scooter 100cc (35k) - Vitesli 125cc (14k) - 250cc (54k) - 600cc (6k)

Motosikleti
    Alıntı Muhammett adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ninja 250r aldım. Aslında arkadaşınızın motosikletini almaya baya niyetlenmiştim ama nasip değilmiş :/ Zaten ninjdan başkasıda nasip olmuyor bana :D
    öncelikle hayırlı olsun çok güzel bi tercih yapmışsınız. aprilla 2 zamanlı olduğu için gerçekten çok başka bir motor farklı bir zevk.bende hyosung gt250rımı sattım şu anda ninja 300 bakıyorum kısmetse havalar soğuk olduğu için marta kadar beklicem mecburen tekeriniz düz bassın..

Eğer beklerseniz sanırım aprilia rs 125'in 2016 modeli gelcek yani kasa şu an ki 4 zamanlı olandan rs4 125 ile aynı tasarım fakat ne zaman ne kadara gelir bilemem

Motosikleti
    Silindir büyük sanırım o motor sahibiyle konuştum ben 125 cc yeterli oynanmış makine istemiyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler