Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 SonuncuSonuncu

Enduro-Cross nedir ? Nedir bu çamur sevdamız ? Nedir bu asfalt sevdanız ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    krosçu da olsa hor görmem, motorcudur nihayetinde

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    krosçu da olsa hor görmem, motorcudur nihayetinde
    .. dedi SS ci şair
    Uğur Gündüz bunu beğendi.
    +299 Gitmek cesaret ister, Enduro yapmak yetenek.
    Cesaret aptalda da var, ama yetenek herkeste yok...
    -MrMud

https://www.youtube.com/watch?v=JUAA20Z2kRI videoda koyalım bari. bir enduro günümüz

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:59 ----------

https://www.youtube.com/watch?v=JUAA20Z2kRI
    cenkito ve Selçuk Keleş bunu beğendiler.

Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Alıntı atilas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.youtube.com/watch?v=JUAA20Z2kRI videoda koyalım bari. bir enduro günümüz

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:59 ----------

https://www.youtube.com/watch?v=JUAA20Z2kRI
    Neresi hocam burası ?
    -MrMud

Alıntı MrMud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neresi hocam burası ?
    Belgrad ormanı . Çok iyi bilirim bölgeyi

Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Belgrad ormanı . Çok iyi bilirim bölgeyi
    Hocam orasida yazın ana baba günü , çok güzel zemini var aslında.
    -MrMud

cagiran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1. Honda NSS 300 FORZA / 2. Suzuki GW250 INAZUMA
    Mobilden yazdım imlâ hataları için özür dilerim..
    Biri "imlâ" mı dedi :D

Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Alıntı cagiran adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biri "imlâ" mı dedi :D
    Hocam ben normalde öyle çok ileri derece Türkçe yazım kurallarını bilen biri değilim, ama iş yerinde bile not felan alırken, herhangi bir müsvette yazı yazarken noktalama virgül kullanırım.

Hayatta en sınır olduğum şey uzun yazılarda virgül koyulmadığında yazıyı anlamak için tekrar okumaktır
    Ikinci okuyusumda mutlaka yazana küfür ederim :D
    -MrMud

Hocam orasida yazın ana baba günü , çok güzel zemini var aslında.
    Kocaman arazi herkese yetecek yer var. İstanbul un en güzel enduro parkurları Belgrad ta . Türkiye şampiyonları çıkarıyor bu parkurlar.
    Siz nerede gazlıyorsunuz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:40 ----------

https://tr.wikiloc.com/wikiloc/view.do?id=15628139

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:41 ----------

https://tr.wikiloc.com/wikiloc/view.do?id=15564032

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:44 ----------

https://tr.wikiloc.com/wikiloc/view.do?id=14956595

Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Kocaman arazi herkese yetecek yer var. İstanbul un en güzel enduro parkurları Belgrad ta . Türkiye şampiyonları çıkarıyor bu parkurlar.
    Siz nerede gazlıyorsunuz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:40 ----------

https://tr.wikiloc.com/wikiloc/view.do?id=15628139

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:41 ----------

https://tr.wikiloc.com/wikiloc/view.do?id=15564032

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:44 ----------

https://tr.wikiloc.com/wikiloc/view.do?id=14956595
    Bende sık sık gidiyorum belgrada parke güzel dediginiz gibi, ama ben yüzmeyi de fazlasıyla sevdiğim için yaz aylarında genelde şile tarafında önce bi cross-country hesabı kullanılmayan tarla bağ bahçe orman belirsiz hedef ne gelirse ölümüne terler, sonra "coss" diye suya atarım kendini
    Sudan çıkınca yorgunluktan el ayak tutmaz oluyo genelde ama, bizde böyle kabullendik bu mereti hocam ne yaparsin
    atilas bunu beğendi.
    -MrMud

BerkB. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Thunderace YZF1000R
    Hocam bu süpermiş yaa hahaha
    Teşekkür ederim yorumunuz icin

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:49 ----------

Cin mali deyip geçmeyin , iyi davranırsanız üzmeyecek çin malı cross seçenekleride var , neredeyse çerez parası denilecek fiyatlarda.
    Extreme, black cat gibi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:50 ----------

Asfalt muhabbeti taş atmak gibi oldu ama öyle değil
    Bana arkadaşlarım hep , "Nedir oğlum bu çamur merakin" derler, onlara ithafen bende soruyorum "Nedir bu asfalt merakın" diye
    Asfalt merakım hız, ara hızlanma ve son hız... Enduroda güzeldir motorsikletin her türlüsü candır

Bende sık sık gidiyorum belgrada parke güzel dediginiz gibi, ama ben yüzmeyi de fazlasıyla sevdiğim için yaz aylarında genelde şile tarafında önce bi cross-country hesabı kullanılmayan tarla bağ bahçe orman belirsiz hedef ne gelirse ölümüne terler, sonra "coss" diye suya atarım kendini
    Sudan çıkınca yorgunluktan el ayak tutmaz oluyo genelde ama, bizde böyle kabullendik bu mereti hocam ne yaparsin
    Bizdede durum aynı, çok hararet yapınca Kısırkaya plajında atıyoruz kendimizi Karadenize. Kışın zaten bütün kumsal bizim kumda gazlamak süper oluyor.

Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Alıntı BerkB. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Asfalt merakım hız, ara hızlanma ve son hız... Enduroda güzeldir motorsikletin her türlüsü candır
    Öyle hocam 2 tekerli olduktan sonra hepsi bizden, bisiklette dahil
    Ama herkesin gittiği yerde herkesten hızlı gitmek yerine, kimsenin gidemediği yerden tek başına yavaş gitmeyi tercih ederim
    Motosiklet dışında da , herkesin giydiği güzel kıyafeti giymek yerine, sıradan ama kimsede olmayanı giymeyi tercih ediyorum hep.
    Narsistlikten heralde

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:13 ----------

Bizdede durum aynı, çok hararet yapınca Kısırkaya plajında atıyoruz kendimizi Karadenize. Kışın zaten bütün kumsal bizim kumda gazlamak süper oluyor.
    En zevkliside ss veya scooter tarzı motoruyla denize gelip, plajın başlangıcında motorunu bırakıp yürüyen adamların yanından motorla kuma girmek

Arz talep doğrultusunda MT ailesi olarak bi enduro grubuda oluştururuz belki.
    Hayırlısıyla bir yaz gelsin.
    atilas bunu beğendi.
    -MrMud

mostro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Hypermotard 1100 evo sp
    Alın alın enduro alın cross alın türkiyede yeterince reyzikci var. Biraz da enduro konuşalım. Bilgi eksikliği çok az enduro-cross motosikletlerin kullanışı olsun bakımları olsun.

Alıntı mostro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alın alın enduro alın cross alın türkiyede yeterince reyzikci var. Biraz da enduro konuşalım. Bilgi eksikliği çok az enduro-cross motosikletlerin kullanışı olsun bakımları olsun.
    Çoğalıyor gün geçtikçe endurocular . Yeterli bilgi var aslında . Yarışlar bile gidip izlense orda birileriyle tanışılıp bilgiye ulaşılabilir.
    Bazende yazmaya çalışınca çok km yapanlar benim 500000 km tecrübem var deyip terso yapıyorlar. Binlerce km tecrubeli çok arkadaşım araziye girince motor kullanmayı bilmiyormuşuz dediklerini çok bilirim . Tecrubemiz , bildiğimiz kadar merak edilenlere cevap vermeye çalışırız.

Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Çoğalıyor gün geçtikçe endurocular . Yeterli bilgi var aslında . Yarışlar bile gidip izlense orda birileriyle tanışılıp bilgiye ulaşılabilir.
    Bazende yazmaya çalışınca çok km yapanlar benim 500000 km tecrübem var deyip terso yapıyorlar. Binlerce km tecrubeli çok arkadaşım araziye girince motor kullanmayı bilmiyormuşuz dediklerini çok bilirim . Tecrubemiz , bildiğimiz kadar merak edilenlere cevap vermeye çalışırız.
    Aynen hocam iki avuç bildiğim var onuda kabartmaya çalışıyorum, sorulan bi soru olduğunda bilmiyorsam eğer çevreye soruyorum sırf millet enduro sürsün diye
    Sektörün üzerinde hakkım var TMF'den bi plaket bekliyorum.
    Hani plaket olmasada bi bot hediye edebilirler en azından
    Alonedark93 ve atilas bunu beğendiler.
    -MrMud

KTM250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 300 EXC 2017
    Güzel bir yazı olmuşAntalyadn selemlar gezilerimize katılmak isteyenler ulaşabilirler,enduronun yaygınlaşması çok güzel.
    Geçen haftalarda yapmış olduğumuz termessos gezisinden derlemeler iyi gazlamalar arkadaşlar..

https://youtu.be/FUAMSE_2F5w
    MrMud bunu beğendi.

Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Alıntı KTM250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel bir yazı olmuşAntalyadn selemlar gezilerimize katılmak isteyenler ulaşabilirler,enduronun yaygınlaşması çok güzel.
    Geçen haftalarda yapmış olduğumuz termessos gezisinden derlemeler iyi gazlamalar arkadaşlar..

https://youtu.be/FUAMSE_2F5w
    Sagolun eksik olmayın forumda bir kaç enduro tutkunu olarak tuttugumuza enduro anlatıyoruz
    Yaz tatilinde yolun antalyaya düşebilir, eğer nasip olursa aklımda bulunsun.
    KTM250 bunu beğendi.
    -MrMud

KTM250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 300 EXC 2017
    Sagolun eksik olmayın forumda bir kaç enduro tutkunu olarak tuttugumuza enduro anlatıyoruz
    Yaz tatilinde yolun antalyaya düşebilir, eğer nasip olursa aklımda bulunsun.
    Anlatıyoruz ama durum içler acısı euro almış başını gidiyor.Parçalar çok pahalı,ekipman desen öyle bilmiyorum nereye kadar sürdürebileceğizArka lastik olmuş 400tl,antalya kemer bölgesi belgrad gibi değil,lastik 3 ay dayanmıyor.Hal böyle olunca bakım ve tamiratını yapmayı öğrendim bildiğin tamirci oldum yaniama herkez yapamıyor ,ciddi masraflı bir spor.Bunların yanında verdiği zevk tartışılmaz 3-4 saat içersinde 3-4 litre su içiyor ve bunu hemen ter olarak atıyorsunuz,bilirsin zaten..Ciddi kondüksiyon isteyen bir spor.

Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Alıntı KTM250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anlatıyoruz ama durum içler acısı euro almış başını gidiyor.Parçalar çok pahalı,ekipman desen öyle bilmiyorum nereye kadar sürdürebileceğizArka lastik olmuş 400tl,antalya kemer bölgesi belgrad gibi değil,lastik 3 ay dayanmıyor.Hal böyle olunca bakım ve tamiratını yapmayı öğrendim bildiğin tamirci oldum yaniama herkez yapamıyor ,ciddi masraflı bir spor.Bunların yanında verdiği zevk tartışılmaz 3-4 saat içersinde 3-4 litre su içiyor ve bunu hemen ter olarak atıyorsunuz,bilirsin zaten..Ciddi kondüksiyon isteyen bir spor.
    Hocam masraf olayını hiç sormayın, SS tutkunu arkadaşlar sanıyor ki dainese tulumlar pahalı
    En büyük masraf ne derseniz lastikler zorluyor insanı..
    Senede 2 cift lastik harcıyorum ortalama, garaj lastikciye döndü, odamın duvarındaki raf bile Cross lastikten, o duruma geldim artık
    Gel gör ki verdiği haz tutku, hepsini unutturuyor.
    Ahmetbahadır ve Yilldiray bunu beğendiler.
    -MrMud

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler