Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Revit Hellium Eldiven içliği (elim donuyor)

Motovento
    REKLAM ALANI
    kuesier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Selamun aleykum. Adanada yaşıyorum kullandığım eldiven alpinestars smx 2. Ortalama hizim 130 140 oluyor ve parmaklarim cok Üşüyor bu esnada. Motoruma elcik kılıfı yada elcik koruma taktiramam motorun cinsinden dolayı. Zaten adanada sadece 3 ay kış mevsimi yaşanıyor. Hava da maximum 0 dereceye düşüyor burada. Ben bu revitin eldiven icligini alsam 73 liraymis, bana yeter mi. Kullanan varsa eldiven icligi onerir mi. Yada hangi ilde yaşıyor ve hava durumu orada nasıl. Dedigim gibi buralar cok soguk olmuyor ama yinede Üşüyorum!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Lifan Lf250-b
    Sanirim bu link yardımcı olabilir...
    https://youtu.be/nlSVvgYxZi4
    Ben Oxfort'u tercih ederdim... (İzmir)

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Aliexpressden 3 dolara elcik isitma al, adanada iş görür. CBR 125 130-140 hızı yapıyor mu ya, vallahi bravo.
    mrt20 bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Alıntı Levent Gocmen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aliexpressden 3 dolara elcik isitma al, adanada iş görür. CBR 125 130-140 hızı yapıyor mu ya, vallahi bravo.
    Otobanda iken görüyorum o hızları. Tabi bu hizlar max hızlar daha ilerisi yok

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:37 ----------

Alıntı Purzel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanirim bu link yardımcı olabilir...
    https://youtu.be/nlSVvgYxZi4
    Ben Oxfort'u tercih ederdim... (İzmir)
    Teşekkür ederim. Videoyu izleyip konuyu acmistim zaten. Aman aman bisey beklemeyin diyor. Memleket cok soguk degil ya o yüzden bana gider mi diye sordum

Kardeşim Adana soğuğu can yakan bir soğuk çok fazla derece düşmese de can yakar. Bunun asıl sebebi çok nemli olması kemiğe işliyor soğuk. Rüzgarı kesmek tek başına işe yaramayacak yünden ince bir eldiven diktir, üstüne korumalıyı giy elciğede ısıtma ayarlamaya çalış. Ben iki kat yün bir kat korumalı giyiyordum en kıran soğuklarda elim terler gibi oluyordu, ayakların üşüyorsa tek kalın yerine iki kat normal çorap giy, içliksiz de gezme farketmeden çarpar bu hava adamı. Diğer illere göre kışın gribal enfeksiyon oranı Adana'da daha fazla aldanmamak gerek

Motosikleti
    cbf150, fzs600
    Bende Revit in hem hellium hemde wicker modelleri var. Yazlık tourer modeli eldivenin içerisine giyiyorum. İşe yarıyor tabi ama göreceli bir derecede işe yarıyor. Tartışılabilir.

Oxford belki daha etkili olabilir. İstanbulda yaşıyorum kışın başından beri hergün motora biniyorum. Hafif yağışlı soğuk havalarda bildiğin donuyorsun. Ama kuru soğukta iş görüyor.

Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Alıntı EmreKocyigit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim Adana soğuğu can yakan bir soğuk çok fazla derece düşmese de can yakar. Bunun asıl sebebi çok nemli olması kemiğe işliyor soğuk. Rüzgarı kesmek tek başına işe yaramayacak yünden ince bir eldiven diktir, üstüne korumalıyı giy elciğede ısıtma ayarlamaya çalış. Ben iki kat yün bir kat korumalı giyiyordum en kıran soğuklarda elim terler gibi oluyordu, ayakların üşüyorsa tek kalın yerine iki kat normal çorap giy, içliksiz de gezme farketmeden çarpar bu hava adamı. Diğer illere göre kışın gribal enfeksiyon oranı Adana'da daha fazla aldanmamak gerek
    Haklısın aslinda. Eldiven in altina yün eldiven kalın oluyor giyemiyorum. O yuzden windproof bi eldiven içliği iyi olurdu. Teşekkür ederim

weirdo1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    Elcik kılıfı al kurtul 50 lira masraf, kışın şekil önemli değil, biniyorsan başka alternatifin yok demektir, gurur yapma.
    İstanbulda cbr250 ye elcik de takıyorlar diz örtüsüde.

Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Alıntı weirdo1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Elcik kılıfı al kurtul 50 lira masraf, kışın şekil önemli değil, biniyorsan başka alternatifin yok demektir, gurur yapma.
    İstanbulda cbr250 ye elcik de takıyorlar diz örtüsüde.
    Eger takilabilirse takarim yapacak bir sey yok son care deneriz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)