Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

DOĞUDA AYAKKABISI VE MONTU OLMAYAN ÇOCUKLAR >>>

Motovento
    REKLAM ALANI
    antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    Selam arkadasşar bu yazı sosyal yardımlaşma yazısıdır . ilgisizler okumadan cıkabilir.

İnstagrama BEŞİKTAŞLI KADINLAR ın kurdugu bir platform var https://www.instagram.com/carsi.kadin1903/

Bu platformda doğudaki eğitimcilerimizin SINIFIMIZDAKİ COCUKLAR KAR OLMASINA RAGMEN TERLİKLE OKULA GELİYOR - AYAKKABISI OLMADIGI İCİN ANNESİNİN AYAKKABISIYLA GELİYOR gibi yardım cagrılarına destek veriliyor.

KESİNLİKLE PAR TALEP EDİLMİYOR.

sadece istedikleri giysi - ayakkabı - defter kitap - kırtasiye malzemeleri

MOTOSİKLET.NET adresi üzerinden bu kampanyaya destek bulacagımı duşunerek konuyu açıyorum ADMİNLERDEN RİCA EDİYORUM
    ÜST SIRADA KALABİLİRSE AHA ÇOK KİŞİYE ULAŞIR.

Sizlerden çok birsey istenmiyor gidip 100 TL ye 1 bot alacagınıza 30 TL ye 3 bot alıp yollayın ( fiyat genellemedir diretme değildir)
    ESKİ AMA GİYİLEBİLECEK EŞYALARINIZ ( ÇOCUK BÜYÜK KÜCÜK FARKETMEZ )
    KIRTASİYE MALZEMELERİ ( DEFTER , KİTAP , KALEM , BOYA )
    ( BOT , MONT, ELDİVEN , BERE , KASKOL )

ORADAKİ KARDEŞLERİMİZ YARDIMLARINIZI BEKLİYOR İLETİŞİM İCİN Çarşı Kadın İletişim Bilgilerimiz Beşiktaş Belediyesi Binası Aytar Caddesi Başlık Sokak No.1 Nispetiye Levent 34340 İST carsi.kadin1903@gmail.com 0541 455 72 61

[IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    gogozh, rebirth, diablof ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sarikemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nc 750 x
    Çok teşekkürler son günlerdeki en işe yarar konu oldu umarım faydalı olur
    antilop_skul bunu beğendi.

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    Kaç çocuğu,kaç büyüğü giydirebilecek malzemeyi çöpe atmak zorunda kaldım...
    Hepside yepyeni idi... Gitmediğim belediye,sormadığım yer kalmadı,yok,yok,yok...
    Evi müteahhide verdim,o kadar çok şey çıktı ki.. Ama kimse almadı...
    Dün akşam gelen bir mail üzerine alışveriş yapıp camiye gittim,vereyim göndersinler diye... Bunlar ne dediler,erzak dedim..
    Mailden bahsettim.. Yok öyle bişey,deyip kendilerini diyanetten gelen mesajı gösterdiler.. Asılsızmış...
    Öyle kızıyorum,üzülüyorum ki.... Sanki hepsi sadece reklam yapıyor diye düşünüyorum..( öyle demiyorum).
    Bir şey de bizim hayrımıza sebep olmazmı yahu...

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Iki cocuk paltosu iki sisme yelek birkac atki bere yi gonderiyorum hadi hayirlisi..

Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    Ilgili herkese tesekkurler bu. Yardim kampanyasinin hicbir kurulua veya belediyeye ait olmadigini temenni ederim. Yardimlarinizi esirgemeyin

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    evvelden çalıştığım firma bir köyün okulunu ve çocuklarını sahiplenmişti.
    her sene çocukların kıyafetleri, okulun ihtiyaçlarını vb. gereksinimler için liste gönderilirdi.
    mayıştan kesilirdi,
    o kadar eşya aldım, bir kere kesmediler mayıştan.

ne'se .
    sonra o çocukların alınan eşyalar ile fotoğrafları gelirdi,
    yüzlerine bakmaya kıyılmıyor,
    imkanı olanların katkıda bulunması gerekir.

dünyanın her yerindeki çocuklar bizim çocuklarımız.

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Alışveriş yapmaya, götürmeye/yollamaya vakti olmayan benim gibiler için yardımcı olursan iyi olur.

Mesela ben nakten yardım yapmak isterim Mehmet kardeşim. Benim gibi bir kaç kişiden para toplayıp alışverişi topluca yapabilecek biri ya da birileri olursa şahane olur.
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Bizim çoçuğun okulunda kardeş okul uygulaması var.Geçen hafta kermes vardı geliri kardeş okula yollanmak için.Kardeş okuldan birde mektup arkadaşı var mektuplaşıyorlar. Güzel uygulamalar emeğinize sağlık.

ufukt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Olcay Avşar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alışveriş yapmaya, götürmeye/yollamaya vakti olmayan benim gibiler için yardımcı olursan iyi olur.

Mesela ben nakten yardım yapmak isterim Mehmet kardeşim. Benim gibi bir kaç kişiden para toplayıp alışverişi topluca yapabilecek biri ya da birileri olursa şahane olur.
    İnternetten alışveriş yapıp kargo adresini belirtilen adres olarak tanımlarsınız. Para yardımı evet bazı noktalarda daha avantajlı ama kimsenin aklına kalbine aksi bir şey düşmemesi için para yardımı yerine eşya yardımı yapılmalı.
    Lojistisyen.net/forum ¯\_(ツ)_/¯

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Alıntı Olcay Avşar adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Atiyorum hepsiburada.coma gir siparisi ver adresi o rasi gir mesela..
    Açacaksın gazı, vereceksin coşkuyu ...

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    şimdi beni taşlamasın kimse, yardımlaşmak elbet güzel şey; ama kafama şu takılıyor benim şimdi?

oranın muhtarlığı, belediyesi, kaymakamlığı, valiliği uyuyor mu? bizim memleketin mazlum insanına neden ondan azıcık daha iyi durumda olanın yardım yapması bekleniyor hep? bu koduğumun kodamanları ne bok yiyor?

bak gene yanlış anlamayın; memlekette olsam temiz, ama kullanmadığım eşyaları gönderirdim; ya da yanlış hatırlamıyorsam bizim orda bir yardımlaşma kurumuna daha önce verdim. para yardımı yapamam, kredi borcum bitmedi.

neyse, yardımlaşın, güzeldir.

shadowmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL 200
    Çok yerinde ve doğru bir paylaşım. Grup ve kulüp olarak da doğrudan öğretmenlerle iletişime geçip destek vermek mümkün. Biz de bu yıl elimizden geldiğince böyle bir organizasyon yaptık, mutluluğu büyük ...
    https://www.facebook.com/ChaosTurkey...53736371573209

Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    Nakit olayi yanlis anlasilmalara sebep olur her zaman icin . o yuzden internetten vs alip besiktastaki adrese gonderebilirsiniz yakin zamanda cocukesirgeme kurumu icin bir toplanti dusunuyorum ziyaret maksatli onuda yeni konu ile iletirim

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:24 ----------

günceldir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)