Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

17 Aralık 2016 Ehliyet Sınavı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gassal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PS 150İ
    Sınavdan bir saat evvel çıktım.Sorular gayet basitti.Bir iki soruda takıldım.O da bilmediğimden değil seçenekler birbirine çok yakın olmasından kaynaklı.Örneğin Araç lastiğinin ömrünün bitmesi ne gibi riskler taşır tarzı bir soru vardı.İki seçenek arasında kaldım.Biri yol tutuşunu etkilemesi diğeri trafik kazasının çoğalması gibi bir şeydi.Ben yol tutuşu olan seçeneği işaretledim.Mantıken ilk seçenek o geldi.Yani trafik kazasına sebep olması seçeneğini düşündüm mantıken.Umarım doğrudur.Velhasıl kelam rahat geçeceğimi düşünüyorum...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    gt250r
    Yanlış işaretlemişsin,kazaların çoğalması olmalıydı yol tutuş sadece sebeb olduğu nedenlerden biri,fren mesafesi,lastik patlaması gibi bi çok neden gibi,genel olarak kazalara sebeb olur,kazalar çoğalır.

Motosikleti
    HONDA PS 150İ
    aynı şeyi söylüyoruz zaten.trafik kazası olması için bir sebep olması lazım.bu sebepte lastiklerin kötü olması sebebiyle trafik kazalarının olması.

Motosikleti
    gt250r
    İki seçenek arasında kaldım.Biri yol tutuşunu etkilemesi diğeri trafik kazasının çoğalması gibi bir şeydi.Ben yol tutuşu olan seçeneği işaretledim. Demişsin,bende diyorum ki kazaların çoğalması olacaktı. belkide ikiside yanlıştır
    Birde neye sebeb olur dememiş ne gibi riskler demiş o yüzden yol tutuşta olabilir,şaşırtıcı bi soru.

Motosikleti
    HONDA PS 150İ
    hatta bu soruda yanlışlık var diye itiraz edecektim görevliye o derece arada kaldım.neyse ney 80 altına düşmem diye tahmin ediyorum forumlardan takip ettim cevapları baya doğru var.inşallajh yanılmam hayırlısı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)