Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Lastik seçimi

Motovento
    REKLAM ALANI
    whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Evet arkadaşlar çok sıradan bir konu ama olsun bulunsun ki hem arayana fikir olur hemde kullananlar tecrübelerini buraya yazar.
    Motor:Bajaj Discover 125st
    Seçenekler;
    Pirelli dura traction (Bu lastiği çok övüyorlar.Motor üzerindede gerçekten duruşu güzel.Lakin kullanıcı yorumlarında lastiğin asfaltta güzel işler çıkardığını ama bu lastikle taşa toprağa girmenin daha doğru olduğunu bir michelin asfaltta verdiği kaliteyi vermediğini söylemişler)
    Michelin pilot street
    Irc winter grip
    Pirelli mt65
    Metzeler me22
    Michelin pilot sporty
    Pirelli sport demon(bu motor için ebatları var mı bilmiyorum)
    Anlas tournee touring

Aklımdaki ilk model
    Metzeler me22

Arkadaşlar bu modellerden ebatı uyumlu olmayan olabilir çünkü ben araştırdım baktım ama nette bulunan her bilgi doğru olmayabiliyor bilen varsa şu uyumlu değil diyebilir.Ayrıca alternatiflere her türlü açığım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    mitas lastiklerede baksanız bence vardır ebatı bu motora göre.n11 dende bakın ben pulsara gerçekten çok uygun buldum.ama motoru satıyorum yoksa direk taktırıcaktım mitas mc25 leri.kargo dahil 310 liraya geliyordu özel kuponumla

Motosikleti
    MTT Y2K
    Mitas=sava oluyordu sanırım.Onun yorumlarını okuduğumda çoğu kişi beğenmemişti bende listeye koymadım
    SAZMAN bunu beğendi.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Mitas Sava ise, otomobilden yola çıkarak almayın derim.
    SAZMAN bunu beğendi.

Romedon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-636,Bajaj PULSAR 200 RS
    mitas sava değil

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Swallow mudur nedir ondan alma!

Pirelli diyorum ben, fiyat/performans lastiği, tabi senesine dikkat et.

neobirzenci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar ns 200
    Ybr ye anlas marka aldım 170 liraydı çifti 10 bin km oldu çok memnun kaldım yenisini alıcam yakın bi zamanda

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:28 ----------

Nr47 modeli

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    metzeler alma inazuma f te 2015 metzeler vardı leş gibi lastikti fena kayıyor

Motosikleti
    MTT Y2K
    Alıntı neobirzenci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ybr ye anlas marka aldım 170 liraydı çifti 10 bin km oldu çok memnun kaldım yenisini alıcam yakın bi zamanda

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:28 ----------

Nr47 modeli
    anlası övüyorlar genelde az kötü yorum gördün aklımda oda sağolun hocam

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gözüme çarpqn iki lastik var, ilki pilot sporty... Üretümi bitti diye biliyorum, üretim tarihine dikkat edin. Pilot street ten bi kaç gömlek iyi bi lastiktir.
    İkincisi ise duratraction. Bu lastikle arazi ne alaka onu anlamadım. Lastiğin üstünde diş gören aaa bu asfaltta tutmaz, arazi lastiği dedi heralde...Başka seçenek aramak heyecan olur, gereksiz olur
    ayrıca;
    Sava = mitas
    Şu anda kullandığım lastiklerdir. Araba işini bilmiyorum fakat mc 50 modelinin tutuşu michelinden iyi. Bir de bunun mc 50 soft modeli vardır ki, fiyat olarak rosso 2 yi aşar, ilgi alanımda duruyor o da... Bu arada140-150 tabanalrda var mc50...
    Arazi lastiklerinden de oldukça memnunlar.

Yine de bu ebat için her türlü dura... Cidden şahane bi lastikti

Motosikleti
    MTT Y2K
    Alıntı BatuhanK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gözüme çarpqn iki lastik var, ilki pilot sporty... Üretümi bitti diye biliyorum, üretim tarihine dikkat edin. Pilot street ten bi kaç gömlek iyi bi lastiktir.
    İkincisi ise duratraction. Bu lastikle arazi ne alaka onu anlamadım. Lastiğin üstünde diş gören aaa bu asfaltta tutmaz, arazi lastiği dedi heralde...Başka seçenek aramak heyecan olur, gereksiz olur
    ayrıca;
    Sava = mitas
    Şu anda kullandığım lastiklerdir. Araba işini bilmiyorum fakat mc 50 modelinin tutuşu michelinden iyi. Bir de bunun mc 50 soft modeli vardır ki, fiyat olarak rosso 2 yi aşar, ilgi alanımda duruyor o da... Bu arada140-150 tabanalrda var mc50...
    Arazi lastiklerinden de oldukça memnunlar.

Yine de bu ebat için her türlü dura... Cidden şahane bi lastikti
    siz mc50yi tavsiye eder misiniz.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    Alıntı whitedeamon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mitas=sava oluyordu sanırım.Onun yorumlarını okuduğumda çoğu kişi beğenmemişti bende listeye koymadım
    valla pulsar kullanan bi dünya adam var mitasdan çok memnun.bi inceleyin derim.motoru satamazsam mrf nylondan mitas a transfer olamayı düşünüyorum.her şekilde mrf den iyidir zaten.

ceyhun383 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ESKİ bajaj discover 125 YENİ HONDA CB125E
    Şunları Alıyorsun Ve Bana dua ediyorsun :D kendi kullandıgım discover 125 imdeki lastik
    Michelinden Farkı Yok Müthiş Ona buna gideceğine Türk milletine gitsin paramız Bu lastik Türk malı
    neobirzenci bunu beğendi.

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ederim fakat siİn motosikletiniz için mc50 yok diye biliyorum. duratraction gerçekten iyidir. Pilot sporty de, street de kullandım. En iyisi duratractiondı.

Motosikleti
    MTT Y2K
    Alıntı BatuhanK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ederim fakat siİn motosikletiniz için mc50 yok diye biliyorum. duratraction gerçekten iyidir. Pilot sporty de, street de kullandım. En iyisi duratractiondı.
    sportyler 2015 var sanırım insan tedirgin oluyor sonuçta onların üzerinde gidiyoruz.
    Duratraction gerçekten güzel
    Anlası falan michelin kadar iyi deyince aklıma girdi

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:21 ----------

Alıntı ceyhun383 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şunları Alıyorsun Ve Bana dua ediyorsun :D kendi kullandıgım discover 125 imdeki lastik
    Michelinden Farkı Yok Müthiş Ona buna gideceğine Türk milletine gitsin paramız Bu lastik Türk malı
    http://i.hizliresim.com/m4LO11.png
    Daha önce michelin kullanmış mıydın.

ceyhun383 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ESKİ bajaj discover 125 YENİ HONDA CB125E
    evet michelin city grip kullanmıştım scooterımda muhteşemdi buda aynı muhteşem
    www.ceyhunöcal.com.tr

Motosikleti
    BAJAJ DİSCOVER 125/HONDA SPACY ALPHA, SYM HD 200İ
    ben ANLAS TOURNEE'nin aynı diş yapısına sahip, orijinal ebatlarda öne 2.75x17 arkaya 3.0x17 ebat ANLAS MB-34 taktım.
    diğer motorumda da Tournee var. hem Tournee hem de MB-34 parasını çok fazlası ile hak eden bir lastik.
    orijinal lastiği ile paket taş döşeli yolda sakin sürüşte bile motorun arkası devamlı oynarken MB-34 leri taktıktan sonra kuru ve yağmurlu havada çok iyi yol tutuşu var.
    fren performansı da aynı şekilde.

Motosikleti
    MTT Y2K
    Alıntı fabialife adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben ANLAS TOURNEE'nin aynı diş yapısına sahip, orijinal ebatlarda öne 2.75x17 arkaya 3.0x17 ebat ANLAS MB-34 taktım.
    diğer motorumda da Tournee var. hem Tournee hem de MB-34 parasını çok fazlası ile hak eden bir lastik.
    orijinal lastiği ile paket taş döşeli yolda sakin sürüşte bile motorun arkası devamlı oynarken MB-34 leri taktıktan sonra kuru ve yağmurlu havada çok iyi yol tutuşu var.
    fren performansı da aynı şekilde.
    Fabrika çıkışı lastiklere göre tabikide bariz fark vardır amaama benim merak ettiğim michelinle fark yok denildi ya o

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Billas BL-080 'de iyi bir seçenek Ybr'de kullanmıştım kendi lastiklerinden sonra inanılmaz iyiydi.
    Mengu16 bunu beğendi.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Benim motorda anlas winter var kışlık baya memnunum frenleme ve durma mesafesi güzel baya etli lastik hamuru yumuşak.sezonda stabilize yol+köy yolu+duble yol olarak 1 gün içinde 400km yaptım lastik patlamadı. 2.75x17 takımı 200tl aldım.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)