Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

motorculuk bumu?

Motovento
    REKLAM ALANI
    trenox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var işte...
    teşekkür ederim arkadaşlar.sinirim biraz olsun gçti valla uyuyunca ama o arkadaşı bulsam daha iyi olcak neyse.
    plakası aslında dikkatle baktım 3-5 defa içimden söyledim bile aklımda kalsın diye ama unuttum. sanırım 34 le başlıyodu 34 AG felandı herhalde.grisini hatırlamıyom.
    ya ben boyle motorcu olabileceğini hiç düşünmezim.4 tekerlilerden beklerim bazı şeyleri ama 2 tekerlilerden görünce insan yazık diyo.
    Sözkonusu vatan ise gerisi teferruattır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gazman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA XR600R
    ustad gecmis olsun..bende endurocuyum..bende buyuk motor kullaniyorum..ve bozulan bi mobilet bile gorsem dururum..ama bu insanlari anlamak mumkun degil,unutmaki bizim motorsiklet camiasinin icinden bi care insanlara kapkac yapan insanlar bile var....
    once AKIRA sonrada NECDET abi... yuregimi yaktiniz..bu ekran karanlik kalacak ve yuregimi yansitacak..mekaniniz cennet olsun..:pale:

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Senin sansin o motoru kullanan kisinin insan olmayisi ile baslamis. Sanirim oteki biraz daha saygili ama bosver.Adama dayak atarsin yine adam olmaz yedigi dayagin sebebini bile bilmez bu salak. Yanliz aklinda bulunsun dostum polis 155 e bildir plakasini geregi yapilacaktir.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Motosikleti
    var işte...
    valla o sinirle polis felan aklıma gelmedi ki.
    polislere bikaç defa soylemştım boyle sıksıtırma olaylrını felan ama bı ses ve caba gormeynce bıraktım.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    necdet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr1100xx süperblackbird
    geçmiş olsun kardeş bir ayı hayvanatbahçesinden kaçmış o olmasın hemen
    ploisi arayıp geri götürürlerdi neyse şaka bir kenara karşındakiler
    3kişide olsa kasksız ayıdan başlardın bir kafa ona yeterdi zaten diğerleride
    kenara çekilirdi ama yinede en güzelini yaptın motocuya yakışanı

akalteke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tiger
    Hakikaten dikkatimi çeken unsurlardan bir tanesi yüksek cc li enduro kullanan sürücülerin kendilerini motorsikletçiler arasında farklı bir yere koymalarıdır.

Sanırım yüksek meblağ ödeyerek aldıkları motorlarından dolayı , eski ve iyi motorcu olmanın verdiği gereksiz kibirden kaynaklanan komplekse kapılıyorlar.

Buda yola çıktıklarında düşük cc yada ucuz motor kullanan motorcu gördüklerinde üst sınıf saplantısından. Aşağılama ve haddini bildirme biçiminde tezahhür ediyor.

Gerçek mortorcu bilincine sahip olanları tenzih ederken. Bu tiplerin pek tabansız ve ödlek olmaları kuvvetle muhtemeldir. Çünki her ne kadar bilmem hangi markanın bilmem hangi yüksek modelli ve cc li motorunu kullansalarda Karakter ve yürek olarak belki bir mobilet bile etmezler.

Motorunuz ne olursa olsun yüreğiniz torklu olsun

T.D.
    Köpeklerin efendileri, Kurd'un Allah'ı vardır. (Cengiz Aytmatov)

Rahmi&Halime - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS
    Geçmiş olsun. Ya böyle insanları ne yapmak lazım bilmem ki! Çekip vursan adamdan sayarlar içeri girersin. Adam gibi ıslatıp ıslatıp dövsen içeri girersin. Böylelerini başı boş mu bırakıcaz peki? Nasıl bir ceza versek ki birdaha böyle birşey yapmasın.... Plakasını almadın mı? Takip edelim ............çocuğunu. Akşam bizden ayrıldıktan sonra mı oldu bu olay?
    [COLOR="Red"][B]Basın, hiçbir sebeple baskı ve nüfuza tabi tutulamaz.[/B][/COLOR]
    [B][COLOR="Black"]M.KEMAL ATATÜRK[/COLOR][/B]

Motosikleti
    var işte...
    büyük ya da küçük cc olrak ayırmıyorum ben zira bende de 500cc kawa vardı. senin de bahsettıgın kısıler genel degıl onu da bılıyorum her zama curukler cıkabılır her cc'de.ancak anlayamadıgım husus bırını dusurecek kadar da bozukluk olurmu?oluyomus dıylım kulagımıza kupe olsun.
    aman dikkat her zaman 4 tekerliler degıl bazen 2 tekrlılr de bozuk cıkabılıyo arkadaslar.

H@S@N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    Vay bee hiç aklıma bile gelmezdi nasıl böle adice bi düşünceyle o hareketleri yaptı onu anlayamadım amacı neydi yanii böle insanlardan nefret ediyorum kendini bişey sanan insablara olmadık zararlara uğratan ukala görgüsüz ahlaksız insanlar hatta bu kişilere insan demek bile yanlış geçmiş olsun kardeşim sen sadece Allah cezasını versin de yeter gerisi hallolur o anlamaz ama yinede senin intikamın alınır
    CBR 125 R

Motosikleti
    var işte...
    Alıntı Rahmi&Halime adlı üyeden alıntı
    Geçmiş olsun. Ya böyle insanları ne yapmak lazım bilmem ki! Çekip vursan adamdan sayarlar içeri girersin. Adam gibi ıslatıp ıslatıp dövsen içeri girersin. Böylelerini başı boş mu bırakıcaz peki? Nasıl bir ceza versek ki birdaha böyle birşey yapmasın.... Plakasını almadın mı? Takip edelim ............çocuğunu. Akşam bizden ayrıldıktan sonra mı oldu bu olay?
    evet sizden ayrıldıktan sonra oldu bu olay.sızı de merak etmdım degıl yanı saat 2 ye kadar aradım ümiti anca sabah konusabıldım. tşk sana
    bi de yolda gelırkn bir tır yolun kenarında ınmıs tırdan el edıyo herkse durun durun dıye cırpınıyo. dedım noluyo? durdum konustuk adam adres soruyomus onu da gıdecegı yere kadar goturdum.tırlarla ii gecınmek lazım bugun bız ona yrın o bize
    cok cıkarcı gordum kendımı

Hasan; intikam yakısmaz bize yaaa bela okumakta yakısmaz. Allah layıgını versın dıyleım gecelım.
    o herıften bı farkımız olsun barı

speedygonzales - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    :-(
    böyle insanları motordan küstürecek iyi bi motorcu dayağı lazım
    sana geçmiş olsun takma kafanı böyle serserilere ayrıca tavsiyem böylelerine tek yakalanırsan kavga etmemeye bak çünkü bunlarda her şey beklenir dolu falan olurlar eşkiya bunlar en iyisi böyle şeyler başımıza geldiğinde plakasını alıp sonradan grupça aramak ondan sonra temiz bi dayak..

babyboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125cc
    çıkıyo arada böyle sonradan görmeler
    [B]Atam Cumhuriyeti Sen kurdun, Onu biz koruyacağız!!! [/B]

obkavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru :)
    kardeş geçmiş olsun

olur böyle şeyler bazen insan taklidi yapan hayvanlar böyle şeyler yapabiliyor.

ama plakalarını alsaydın keşke, birde iki motordular diyosun diğerinin suçu yok diyosun abi nası suçu olmaz hayvanla hayvan gezer , onun suçu diğerine engel olmamak
    LAZKOPAT /'Asla bir Türk'ü kılıcını çekecek noktaya değin kızdırmayın' Napolyon

"Az kaşardan Tost, Çok Kaşardan Dost olmaz"

benkaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 mct
    bunlar adı konulmamış mahluklardır.keşke plakasını almış olsaydın.
    neyse çok geçmiş olsun.
    [B][SIZE="2"]yaşamam için, motor sürmem lazım. motor sürmem içinse yaşamam!!![/SIZE][/B]

Motosikleti
    var işte...
    teşekkürler arkadaşlar.
    dikkat yani

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    20 milyonluk mega kentte böyle yaratıklarda çıkacak tabiki.Bizim yapmamız gereken elimizden geldiği kadar uzak durmak.Baktık çok bulaşıyo kaçıcaz Abicim!.

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motorculuk bumu?
    Motorculuk bu değil,zaten onlarda motorcu değil...O yaratıklar büyük ihtimalle 4 tekerlek kullanırken bi de motosiklet kullanayım diyen,parası olduğu için gidip hemen bir motosiklet alan yaratıklardandır.Kendini motorcu olarak gören hiç kimse sana yapılanı yapmazdı,en büyük kanıtıda bu.Üzülmeye değmez dostum öfkenide anlıyorum,aynı şey bana olsa bende delirirdim.Ama onu da 4 tekerleklideki yaratıklardan farksız bir yaratık olarak değerlendir gitsin,daha fazla ilgiyi hakedecek bir insan değil.

orveg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun 200GY-A(Destina)
    Valla bu olaya benzer benimde başıma geldi Adanada. Ama sonuçta kavga yoktu Adanalılar bilir Üniversiteye giderken geçilen setti oraya varmadan boş bir alan vardır oradaki yol 2 cross motor yanımdan geçti onlar öyle geçince insan gaza geliyor. o sette 3 motor 120den aşağı düşmedik inanılmaz bir adranalindi. sonuçta ışıklarda durup birbirimizle tanıştık ve arkadaşlığın başlangıcı oldu...

Rahmi&Halime - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS
    Alıntı trenox adlı üyeden alıntı
    evet sizden ayrıldıktan sonra oldu bu olay.sızı de merak etmdım degıl yanı saat 2 ye kadar aradım ümiti anca sabah konusabıldım. tşk sana
    bi de yolda gelırkn bir tır yolun kenarında ınmıs tırdan el edıyo herkse durun durun dıye cırpınıyo. dedım noluyo? durdum konustuk adam adres soruyomus onu da gıdecegı yere kadar goturdum.tırlarla ii gecınmek lazım bugun bız ona yrın o bize
    cok cıkarcı gordum kendımı

Hasan; intikam yakısmaz bize yaaa bela okumakta yakısmaz. Allah layıgını versın dıyleım gecelım.
    o herıften bı farkımız olsun barı
    Nedemek Zafer Kardeş. Akşam taktım onu peşime 80-90 km hızla gittik abicim yok öyle hız mız.... Ama çok kızdırdı beni bende kalmadı akşam okadar ısrar ettim yine de gelmedi...
    [COLOR="Red"][B]Basın, hiçbir sebeple baskı ve nüfuza tabi tutulamaz.[/B][/COLOR]
    [B][COLOR="Black"]M.KEMAL ATATÜRK[/COLOR][/B]

motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    Abi zinciri çalacaktın kafasına hiç mi motorcu filmi izlemedin

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler