Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Dayak yiyen motorcu röportaj ( video )

Motovento
    REKLAM ALANI
    Owl King - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı YERUÇAĞI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamam organize eden biri çıksın ben gönüllü gelirim
    Hocam MT gezilerine bile benim okuduğum kadarıyla doğru düzgün katılım olmuyorken böyle bir organizasyona geleceklerini hiç sanmıyorum maalesef.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ros1n2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superduke
    İlk darbeden sonra 'abi vurma ne olur' diyen çocuğa hala vuran bir hayvan isterse yerden göğe kadar haklı olsun ne farkeder.
    oxus, Ultraviolet, VESPERA ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Owl King - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Darkcity2000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    20 tl ye biber gazini mumkunse iki tup yaninda olacak vizoru kapatip nefesi tutacaksin ver gazi bakalim ne oluyor
    Aslında hocam gerçekten harika fikir.

Ros1n2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superduke
    Alıntı YERUÇAĞI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamam organize eden biri çıksın ben gönüllü gelirim
    ........+1

Motosikleti
    İNTEGRA gitti şuan 50cc (150cc)arora vesta scooter
    Alıntı Owl King adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam MT gezilerine bile benim okuduğum kadarıyla doğru düzgün katılım olmuyorken böyle bir organizasyona geleceklerini hiç sanmıyorum maalesef.
    bence bu olaya gelen olur,ama organize edecek adam lazım,ben gelirim mesela,,bu piçlerin bire 3 kişi girmek nasıl olurmuş anlamaları için

motorcular ne olursa olsun birbirine destek olmalı
    Owl King ve VESPERA bunu beğendiler.

mavellen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu bmw ciler dünyayı yaratmış edası ile bu çocuğa dalıyor ve yol vermedi diye dayak atıyor ve bu terorist tipli kişiler haklı oluyor öylemi?Elin yumruğunu yemeyen kendisininkini balyoz sanırmış.Heralde vaktinde çok yemiş mermiyiki mermi manya yapacakmış.Kendinden güçlüyü görünce abi götünü yiyim ayakları yapar garibi görüncede ağalık taslar.Bunun adı ne biliyormusunuz.Yavşaklık.
    YERUÇAĞI, fatih.met, VESPERA ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    ZümeR' e neden karşı çıkılmış ki? Adam baştan bu durumlara düşmeyin diyor ve kendinden örnekler veriyor. Bence adamı anlamadınız. Neyi anlamadınız?

Bu foruma "az kalsın kaza yapıyordum" benzeri başlıkla videolar yükleniyor, izliyorum, hatalı şerit, konumlanma ve öngörüsüzlük nedeniyle aslında motorcu arkadaşımı suçlı buluyorum. ZümeR de aynı konuya değinmiş.

Ha, "az kalsın düşüyordum" başlığını açanlar da, bu magandaların kaba kuvvetine maruz kalan kardeşimin de aslında olaylarda bir suçları yok. Haklılar. Videodaki barzolar en ağır şekilde cezalandırılır inşallah. Ama baştan bu topa hiç girilmemeli. Geç git yoluna. Adam it işte. Biz mi ehlileştirecez bunları? Devletin yapamadığını biz mi yapalım? Bi polis, komiser bişey olursun, dayılığa dayılık yaparsın. Olmadı çekip vurursun. Bak Halkalı' da fazlaca olayı üsteleyen, evine kadar takip eden motorcu kardeşimizi, polis bir vatandaş en sonunda çekti vurdu.
    Metehan07-70, Erwin, enlighteray ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Öz_Musti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ZümeR' e neden karşı çıkılmış ki? Adam baştan bu durumlara düşmeyin diyor ve kendinden örnekler veriyor. Bence adamı anlamadınız. Neyi anlamadınız?
    Bu vatandaşın sadece bu konuda yorumu yok. Diger konuda da alasız şekilde mesajları var gidip okuyup görebilirsiniz.
    Ayrıca "bir memlekette, namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur."
    YERUÇAĞI, oxus ve VESPERA bunu beğendiler.

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    Alıntı YasinC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sizin ciddi tedaviye ihtiyacınız var. Yaş 38 diyorsunuz yazdığınız kelimeye bakın "Olm" sizin gibi insan müsfetteleri ile aynı miktarda oksijen harcayıp aynı bayrak altında yaşadığımdan utanıyorum.
    Bir gün gelir benzer bir iğne size de dokunur. Ancak o zaman anlarsınız.
    Muhtemelen aynı miktarda O2 tüketmiyoruz zihniniz henüz tam olarak gelişmemiş reel hayatı burada yazıp çizmek olarak algılıyorsunuz
    ayrıca tüketmeyeceğiz de bu zihniyetle fazla gitmezsiniz birileride size vurur gidersiniz..
    Saygı, motor, kural sayıklarken artık neyi savunuyorsanız onun uğruna bir müsfette kişilik daha kaybolur.
    enlighteray bunu beğendi.
    Derin olan kuyu değil, kısa olan ip'tir.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ZümeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Muhtemelen aynı miktarda O2 tüketmiyoruz zihniniz henüz tam olarak gelişmemiş reel hayatı burada yazıp çizmek olarak algılıyorsunuz
    ayrıca tüketmeyeceğiz de bu zihniyetle fazla gitmezsiniz birileride size vurur gidersiniz..
    Saygı, motor, kural sayıklarken artık neyi savunuyorsanız onun uğruna bir müsfette kişilik daha kaybolur.
    İnsan olmanın niceliklerini taşıdığınızda cevap vereceğim.
    Owl King, oxus, VESPERA ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

fatih. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar
    Alıntı Levent Gocmen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bundan 1-2 ay önce Motosiklet üzerindeki coluğa cocuğa araba bagajından tüfek çeken maganlar neden haber olmadı?

Not: Kendi kendime gereksiz font ve renk kullandığım için uyarı verdim.
    No ss no güven
    fatih.met bunu beğendi.

emiliosantos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Eski:Piaggio xevo 250 ie Yeni: Daelim s3 Advance
    olayın öncesini bilmiyoruz diyenlere kask ile kafa atmak isteyenler derneği kuruyorum. üye olmak isteyenler aidatı yatırsınlar.

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı emiliosantos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olayın öncesini bilmiyoruz diyenlere kask ile kafa atmak isteyenler derneği kuruyorum. üye olmak isteyenler aidatı yatırsınlar.
    Yanında mıydın, yanında mıydık? Hayır yani amacımız sakallı puştu haklı çıkarmak değil, başka gençler de dayak yemesin diye uğraşıyoruz.

Merdo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    forumdan bazı arkadaşlar motosiklet yerine beyaz bir bmw 3.20 alıp kekoluk yapmaya başlayabilir. ne sebeple olursa olsun böyle bir şeyi savunmak haklı çıkarmak sizin ne kadar kalitesiz adamlar olduğunuzu gösteriyor.
    emiliosantos, YasinC, YERUÇAĞI ve 7 diğerleri bunu beğendiler..

emiliosantos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Eski:Piaggio xevo 250 ie Yeni: Daelim s3 Advance
    Alıntı Metehan07-70 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yanında mıydın, yanında mıydık? Hayır yani amacımız sakallı puştu haklı çıkarmak değil, başka gençler de dayak yemesin diye uğraşıyoruz.
    Şimdi 3 kişinin 21 yaşında bir çocuğu aleni bi şekilde benzin istasyonunda tekme tokat dövüp mermi manyağı yaparım tehditleri etmesini haklı çıkarabilecek bir olayın öncesi projeksiyonu yapın. lütfen rica ediyorum.
    YERUÇAĞI bunu beğendi.

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    Bu cümle işte..

"Hız sınırının 30 olduğu bir yerde, hız sınırına uyarak gidiyordum.."

Ama sol şeritten gidiyordum, arkamdakilerin yol istemesi çok anlamsız çünkü hız sınırı 30 km/h
    Ben 30 ile gidiyorum onunda 30 ile gitmesi lazım ben kuralcıyım, milleti kurallara itaat etmeye zorlarım

SONRADA DAYAĞI YERİM..

Sana ne milletten belki adamın 3 canı daha vardır, ceza ödeyecek parası vardır, kurallara uymamak için bahanesi çoktur.

Git sağ şeritte kuralcılık yap, hız limitlerine uy, ne halt edersen et..
    Senin zihniyetine tüküreyim. o adamın gittiği o sürat ile birisini öldürebileceğini düşünüyor musun? kan parasıyla vurduğu insanın canını geri getirebilir mi? sen ne cahil adamsın

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:52 ----------

ulan şu zümer midir nedir hangi sümsükse yorumlarını okudukça çıldırdım,
    bu arabadan çıkan şöför ve arabanın sahibi benim arkadaşım oluyor. ben kendisini savunmuyorum aksine sövüyorum sen gidip elin adamını sövüyorsun. nerenin .... çözemedim.
    YERUÇAĞI, feti_can ve VESPERA bunu beğendiler.

Motosikleti
    Pulsar 150NS>CBR125R>PULSAR RS200>CBF150>CB125F
    Alıntı Levent Gocmen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bundan 1-2 ay önce Motosiklet üzerindeki coluğa cocuğa araba bagajından tüfek çeken maganlar neden haber olmadı?

Not: Kendi kendime gereksiz font ve renk kullandığım için uyarı verdim.
    çünkü oradaki çoluk çocuk arabaya vurmuştu ve silah çeken polisti sevgili moderatör

Motosikleti
    gt250r
    Bu çocuğun dayak yeme sebebi bu forumda da yazan şerit, konumlanma, sende araçsın, şeridi ortala gibi kuralcılık safsataları.

Çoluk çocuk okuyor sonra Kamyon kullanır edalarıyla şeridi ortalayıp yol isteyene hız levhasını işaret edip el kol yapıyor..
    La senin etin ne budun ne ?
    Kaportan var mı ?
    Kime kafa tutuyon..

Geçen biri dokunuverdi işte gitti direğe vurdu kafasını öldü.. Sonradan öğrenildi ki kasıtlı çarpmış öncesinde yine yol kavgası var.
    Şimdi bu dayak yedi.

Arkadaşım yaşım 38. 18 yaşından buyana 2 tekere aktif binerim.
    1 gün olsun ne taciz edildim, nede biri motor kullanışıma laf söyleyip korna el kol yaptı nede ben yaptım.

"Yol seninde hakkın böyle kaçamak sağ şeridin sağından sığıntı gibi gidersen kimse saygı duymaz sana"

Bu cümle bu forumda arkadaşlar..

Bunları çoluk çocuk okuyup neticesi böyle oluyor işte.
    Ben neden sağdan giderim..?
    Milyonlarca motorcu dururken neden bu çocuk dayak yedi ?
    Demek ki kaşınmış ve artık öğrendi forumlarda yazılan çizilenler gibi değilmiş 2 teker ve gerçek hayat..

Bir otobüsün solunu 3 sn. fazladan işgal ettim diye
    "Geçeceksen geç git neden aracın solundan gidiyorsun, onun önüne sağdan bir köpek çıksa üzerine kıracak haberin yok.."
    zamanında babamdan dayak (tokat) yemiştim.

Şimdiki gençler hayatta kalmaya değil saygıya bakıyor.
    Olm motorla trafiğe çıkarken sen zaten 3-0 geriden başlıyorsun maça. Bunun farkında olarak kullan sür.
    Sende araçsın ama şeritleri ve süratini bi zahmet ona göre ayarla.
    Kimsede sana bulaşmasın.
    Haklısın bence boş konuşanlarada takılma,hepsi demiyorum fakat söylediklerini anlamayanların çoğu motosiklet harici araç kullanmayan,motorcuyum her zaman haklıyım modunda olan tipler.
    Adamlar binmiş motora e-5 te sağ şeritte tın tın 30-40la gidiyor takmış kulaklığıda babasının yolu sanki hangi filmde görüp özendiyse istanbul trafiğinde motoruyla duygusal anlar yaşıyor,emniyet şeridine girip yolda vermiyor. Anlatacak o kadar şey var ki uzatmanın anlamı yok.
    Söz konusu arkadaşta 30ile soldan gidip kuralcılık vs demiş,başkasının kuralsızlığına müdahale edersen sonuç bu olur kimse senin g.tünde 30ile beklemek zorunda değil. Zorunda olduğunu düşünen arkadaşlar varsa denemesi bedava.
    Ayrıca 3kişi çocuğa yapılan muameleye cevabımı diğer konuda yazmıştım.
    enlighteray bunu beğendi.

Remzidemir41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çünkü onlar cumhurbaşkanı'nın korumalarıydı.Orada motorcuyu vursalar haklı sayılırlardı...

Tefoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S200
    beyler şu olayları siyah ve beyaz olarak görmekten bi kurtulun artık aq. nerdeyse burda birbirinize bıçak çekeceksiniz. bmw li kekonun yaptığı tartışmasız savunulamaz bir hareket ve ceza almamalılar. ama bu durum motorlu genç arkadaşında solda kafasına göre takıldığı gerçeğini de değiştirmiyor.

trafik çekişme, kavga alanı değildir aksine uyum ve anlayış alanıdır. bunu yerleştirmek ise önce kendimizle başlar.
    Osm@n bunu beğendi.
    Aşırı hız ve dikkatsizlik motorcunun en büyük düşmanıdır.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)