Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Dayak yiyen motorcu röportaj ( video )

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Pulsar 200NS-Yamaha R25-Xmax 250-Fz6 Fazer
    Arkadaşlar belki konusu paylaşılmıştır göremedim , dayak yiyen motorcu kardeşimizin verdiği röportaj. Lütfen trafikte sakin olalıım kimseyle kargaşaya girmeyelim ne olacağı belli değil insanların gözü dönmüş durumda umarım kimsenin başına gelmez .Yol isteyen varsa yavaşlayın sağa atın kendinizi beladan kurtulun gitsin saygılar :/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    Bu cümle işte..

"Hız sınırının 30 olduğu bir yerde, hız sınırına uyarak gidiyordum.."

Ama sol şeritten gidiyordum, arkamdakilerin yol istemesi çok anlamsız çünkü hız sınırı 30 km/h
    Ben 30 ile gidiyorum onunda 30 ile gitmesi lazım ben kuralcıyım, milleti kurallara itaat etmeye zorlarım

SONRADA DAYAĞI YERİM..

Sana ne milletten belki adamın 3 canı daha vardır, ceza ödeyecek parası vardır, kurallara uymamak için bahanesi çoktur.

Git sağ şeritte kuralcılık yap, hız limitlerine uy, ne halt edersen et..
    yetkina, Mengu16, YERUÇAĞI ve 12 diğerleri bunu beğendiler..

Ben şokta...
    ATV haber motorcudan taraf çıkmış.
    Kıyamet yakın...
    Aquaium, denizildir, YERUÇAĞI ve 7 diğerleri bunu beğendiler..

erkanzdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    versys650
    Hali hazır haber olmuşken mahkemede hayirdir oglim diye sorabilir gibi geliyor.
    Küfür etmeyeceğim.
    ...garip... bunu beğendi.

MoRFy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 600 - BMW R25/3
    30km hız muhabbeti hikaye, tamamen haklı çıkmak veya ceza almamak için böle bir açıklama yapmıştır bence. yoksa hiçbirimiz 30la gitmiyoruz die düşünüyorum. 30 demek durma derecesinde yavaş gitmek demek. orda trafik akıyor bildiğin. kardeşimize geçmiş olsun. insnalarda ne insan sevgisi kalmış nede hayata yaşama karşı saygı. diyecek birşey bulamıyorum.

Motosikleti
    Pulsar 200NS-Yamaha R25-Xmax 250-Fz6 Fazer
    Ucuz atlatmiş insanlarin gözü dönmüş yani valla bırakın giden gitsin siz yol verin bulasmayin hic kimseye :/

Owl King - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Olayın arka yüzünü bilmiyoruz. Ben 30 km olayına inanmadım çünkü videoda arkadaş 30 km nin çok üstünde bence.
    Velevki anlatıldığı gibi el hareketi yaptı. Ve hadi kural hatasını da kabul edelim.
    Fakat, bu forumda bile sağa çekeceksin yol boş iyi olmuş diyen barzo insan müsfetteleri var.
    Kardeşim daha çocuk 19 yaşında yahu? Ne demek iyi olsuş. Sanki hepiniz çok harika kurallara uygun filan gidiyorsunuz gibi? E o zaman sen de böyle bi dayağı hakedeceksin öyle mi? Yarın öbürgün senin çocuğun motosiklette bu durumu yaşayınca da gelir ağlarsınız burda.
    Sırf yol vermedi, el hareketi yaptı diye 3 kişiyle darp edip ölümüne dövmek nasıl bir şerefsizliktir?
    Bu forumda bile bunu savunanlar var inanılır gibi değil. Sormak istiyorum. Siz nasıl bi şerefsizsiniz?
    Ağır olmuş olabilir ama olursa olsun.
    Bu olayların önü kesilmediği taktirde yarın aynısı bizim de başımıza gelmesi içten bile değil.
    Sökeceksin plakaları bunu yapan 3 magandayı motorcular olarak toplanıp kırılmadık kemiği kalmayana kadar dövüceksin. İbreti alem olsun diye de bütün sosyal medya kanallarında paylaşacaksın. Bak bakalım kimse bidaha yapabiliyor mu cesaret edebiliyor mu? Maalesef laf var icraat yok. Başımıza gelmeyene kadar anlamıyoruz.
    GÖKTÜRK99, oxus, EmreKocyigit ve 18 diğerleri bunu beğendiler..

hasangazili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar RS 200
    Alıntı ZümeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu cümle işte..

"Hız sınırının 30 olduğu bir yerde, hız sınırına uyarak gidiyordum.."

Ama sol şeritten gidiyordum, arkamdakilerin yol istemesi çok anlamsız çünkü hız sınırı 30 km/h
    Ben 30 ile gidiyorum onunda 30 ile gitmesi lazım ben kuralcıyım, milleti kurallara itaat etmeye zorlarım

SONRADA DAYAĞI YERİM..

Sana ne milletten belki adamın 3 canı daha vardır, ceza ödeyecek parası vardır, kurallara uymamak için bahanesi çoktur.

Git sağ şeritte kuralcılık yap, hız limitlerine uy, ne halt edersen et..
    Her hatanın cezası dayaksa eğer Herkese DAYAĞI YEDİRECEK bir hata elbet bulunur.
    oxus, Owl King, atillatopal9 ve 6 diğerleri bunu beğendiler..

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu sakalına tükürdüğümün (hatta başka şekilde ıslattığımın), ''pahalı'' araç sahibi barzoya forum kuralları çok müsade etmeyeceği için burada bişey demeyeceğim. Eğer bir şahıs oğlum kelimesinde Ğ yerine G kullanıyorsa biliniz ki ya kalabalıktır, ya da emaneti yanındadır şivesine ara gaz verdiklerim.
    Gelelim bizim gencoya, yazık olmuş, acıdım, dayak yemesinden ziyade 3 kişiden dayak yemesine üzüldüm. Ama bir sormak isterim, hız limitine uymak demek, sol şeridi parsellemek manasına gelir mi? Ha olayın evveliyatını tam bilmiyoruz, izlediğimiz ve çocuğun söylediklerinden yola çıkıyoruz.
    Daha 1 saat kadar önce araba ile bankaya gittim, dönüş yolu, sağ şeritteyim, solum dolu, hız sınırı 70 olan bir yer. Önümde bir motorlu (motorcu değil), yol iki şerit, fakat en solda düz çizgiden sonra da en az yarım şeritlik boşluk. Motorlu arkadaş tam 25 ile, şeriti ortalamış, scoter olmasının verdiği imkan ile de sol elde telefon kulakta. Ayna yok, arkasında 7-8 araç olduk, 1 km kadar sabrettim, sonra kornaya bastım tık yok. Ve silme tabir edilecek bir şekilde yanından geçtim. Eminim kafasında kamera olsaydı, herhalde beni de youtube da haber yapardı.
    Sonuç olarak, demem o ki, her zaman eleştirmeye önce kendimizden başlamalıyız. İnsanlarda ki bu ön yargının kaynağı nedir, ne kadarı bu kendini motorcu zanneden apaçilerin yaptıklarının sonucudur bunları da düşünelim.
    Yeri geldiğinde gerekeni yaparım fakat,
    Yaşıyor olmayı, haklı olmaya tercih ederim.

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Bu olayın kurgu olduğu konusunda şüphelerim var. Çünkü, mevcut durum youtube kanalında yeterli reytingi alacak videolar çekebilmek için her şeyi göze alacaklar gibi duruyor. Eğer mahkeme sürecinde kararlı bir tavır görmezsem, yada mahkeme süreci hiç olmazsa şüphelerim artacak.

capozzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 1100 sport
    Alıntı acemi60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu olayın kurgu olduğu konusunda şüphelerim var. Çünkü, mevcut durum youtube kanalında yeterli reytingi alacak videolar çekebilmek için her şeyi göze alacaklar gibi duruyor. Eğer mahkeme sürecinde kararlı bir tavır görmezsem, yada mahkeme süreci hiç olmazsa şüphelerim artacak.
    Ya biraz da mantıkla konuşalım! Hani "sol şeridi işgal etmiş ondan olmuş, hak etmiş" diyeni bile bir nebze anlayacağım, en azından doğru-yanlış bir sebep söylüyor, burasının Türkiye olduğunu bize hatırlatıyor (kendi varlığıyla). Youtube kanalına tıklama için kurgu bu demek nedir? Kaç para alacak ki youtube dan? İşin içine bilme kaç bin tl lik bmw giriyor, kask yerlere düşüyor (kask iptal), kamera yerlere düşüyor, açık net ağır darbeler var, motor yere düşürülüyor, kimse şikayetçi olmasa kamu davası açılır... Tüm bunları yotube kanalına rating içim kurguladı öyle mi? Bundan ne kazanacak ki bu kadar zarara giriyor? Kim bmw si ile böyle kurguya girer?

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Alıntı capozzz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya biraz da mantıkla konuşalım! Hani "sol şeridi işgal etmiş ondan olmuş, hak etmiş" diyeni bile bir nebze anlayacağım, en azından doğru-yanlış bir sebep söylüyor, burasının Türkiye olduğunu bize hatırlatıyor (kendi varlığıyla). Youtube kanalına tıklama için kurgu bu demek nedir? Kaç para alacak ki youtube dan? İşin içine bilme kaç bin tl lik bmw giriyor, kask yerlere düşüyor (kask iptal), kamera yerlere düşüyor, açık net ağır darbeler var, motor yere düşürülüyor, kimse şikayetçi olmasa kamu davası açılır... Tüm bunları yotube kanalına rating içim kurguladı öyle mi? Bundan ne kazanacak ki bu kadar zarara giriyor? Kim bmw si ile böyle kurguya girer?
    Bir yargıda bulunmadım. Şüphem var dedim. Şüphe kesin bir yargı değildir. Trafikte daha ağır bir şekilde 4 kişinin saldırısına uğramış biri olarak iki ayaklı olmaktan başka insana benzerliği olmayan bu tiplerin ne kadar tehlikeli olduğunu bilirim. Olayın sonrasını takip edip kesin bir yargıya varmayı tercih ederim. Eğer mahkeme süreci olursa destek için duruşmaya da giderim.

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    Bu çocuğun dayak yeme sebebi bu forumda da yazan şerit, konumlanma, sende araçsın, şeridi ortala gibi kuralcılık safsataları.

Çoluk çocuk okuyor sonra Kamyon kullanır edalarıyla şeridi ortalayıp yol isteyene hız levhasını işaret edip el kol yapıyor..
    La senin etin ne budun ne ?
    Kaportan var mı ?
    Kime kafa tutuyon..

Geçen biri dokunuverdi işte gitti direğe vurdu kafasını öldü.. Sonradan öğrenildi ki kasıtlı çarpmış öncesinde yine yol kavgası var.
    Şimdi bu dayak yedi.

Arkadaşım yaşım 38. 18 yaşından buyana 2 tekere aktif binerim.
    1 gün olsun ne taciz edildim, nede biri motor kullanışıma laf söyleyip korna el kol yaptı nede ben yaptım.

"Yol seninde hakkın böyle kaçamak sağ şeridin sağından sığıntı gibi gidersen kimse saygı duymaz sana"

Bu cümle bu forumda arkadaşlar..

Bunları çoluk çocuk okuyup neticesi böyle oluyor işte.
    Ben neden sağdan giderim..?
    Milyonlarca motorcu dururken neden bu çocuk dayak yedi ?
    Demek ki kaşınmış ve artık öğrendi forumlarda yazılan çizilenler gibi değilmiş 2 teker ve gerçek hayat..

Bir otobüsün solunu 3 sn. fazladan işgal ettim diye
    "Geçeceksen geç git neden aracın solundan gidiyorsun, onun önüne sağdan bir köpek çıksa üzerine kıracak haberin yok.."
    zamanında babamdan dayak (tokat) yemiştim.

Şimdiki gençler hayatta kalmaya değil saygıya bakıyor.
    Olm motorla trafiğe çıkarken sen zaten 3-0 geriden başlıyorsun maça. Bunun farkında olarak kullan sür.
    Sende araçsın ama şeritleri ve süratini bi zahmet ona göre ayarla.
    Kimsede sana bulaşmasın.

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Devlet, kurallara uymayanları kazığa oturtmadığı için, şehirde bu tip magandalar istediklerini yapıyorlar. Zaten biliyorlar ki hiçbirşey olmayacak. Bu gibi öldürme-yaralama olmayan basit darp olayında bile 3-4 yıl hapis yatılsa (ceza alıp, paraya çevrilip o da ertelense değil. Gidilip içeride 3 sene geçirilse) bunlar olmaz. Bu derece alenen, kameralar karşısında olmaz.

Konu dönüyoooorrr dolaaşıyooor yine her zamanki gibi devletin vatandaşını koruyamamasına geliyor. Cezalar caydırıcı değil. suç işleyenlerin, ihlal yapanların aklında hep nasıl olsa birşey olmayacak güveni var.

Eğitim, ahlak, kul hakkı, hacca gitmek, aile terbiyesi, karı dırdırı hiçbirşey fayda etmiyor bu magandalara. Bunu kabul edelim artık. Senelerce eğitim de eğitim, ahlak da ahlak, terbiye de terbiye diye papağan gibi tekrarlandı duruldu. Lan olmuyo işte!!
    Metehan07-70 ve Ultraviolet bunu beğendiler.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu çocuğun dayak yeme sebebi bu forumda da yazan şerit, konumlanma, sende araçsın, şeridi ortala gibi kuralcılık safsataları.

Çoluk çocuk okuyor sonra Kamyon kullanır edalarıyla şeridi ortalayıp yol isteyene hız levhasını işaret edip el kol yapıyor..
    Kaportan var mı ?
    Kime kafa tutuyon..

Geçen biri dokunuverdi işte gitti direğe vurdu kafasını öldü.. Sonradan öğrenildi ki kasıtlı çarpmış öncesinde yine yol kavgası var.
    Şimdi bu dayak yedi.

1 gün olsun ne taciz edildim, nede biri motor kullanışıma laf söyleyip korna el kol yaptı nede ben yaptım.

"Yol seninde hakkın böyle kaçamak sağ şeridin sağından sığıntı gibi gidersen kimse saygı duymaz sana"

Demek ki kaşınmış ve artık öğrendi forumlarda yazılan çizilenler gibi değilmiş 2 teker ve gerçek hayat..

"Geçeceksen geç git neden aracın solundan gidiyorsun, onun önüne sağdan bir köpek çıksa üzerine kıracak haberin yok.."

Olm motorla trafiğe çıkarken sen zaten 3-0 geriden başlıyorsun maça. Bunun farkında olarak kullan sür.
    Kimsede sana bulaşmasın.
    Sizin ciddi tedaviye ihtiyacınız var. Yaş 38 diyorsunuz yazdığınız kelimeye bakın "Olm" sizin gibi insan müsfetteleri ile aynı miktarda oksijen harcayıp aynı bayrak altında yaşadığımdan utanıyorum.

Bir gün gelir benzer bir iğne size de dokunur. Ancak o zaman anlarsınız.
    Owl King, mavellen, oxus ve 13 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    CBR 250R 2016 (S) - NC 750X 2017

Kaportan var mı ?
    Kime kafa tutuyon..

Şimdi bu dayak yedi.

Kimsede sana bulaşmasın.
    Seni baban ya az yada çok dövmüş. Bence motor la herhangi bir alakan yok. Saygı ile ilgili bilgin hiç yok. Foruma girip enteresan enteresan, insanlarla dalga geçercesine yazılar yazıp egonu tatmin ediyorsun.
    Owl King, mavellen, M.Cankurt ve 13 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    İNTEGRA gitti şuan 50cc (150cc)arora vesta scooter
    Alıntı Owl King adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olayın arka yüzünü bilmiyoruz. Ben 30 km olayına inanmadım çünkü videoda arkadaş 30 km nin çok üstünde bence.
    Velevki anlatıldığı gibi el hareketi yaptı. Ve hadi kural hatasını da kabul edelim.
    Fakat, bu forumda bile sağa çekeceksin yol boş iyi olmuş diyen barzo insan müsfetteleri var.
    Kardeşim daha çocuk 19 yaşında yahu? Ne demek iyi olsuş. Sanki hepiniz çok harika kurallara uygun filan gidiyorsunuz gibi? E o zaman sen de böyle bi dayağı hakedeceksin öyle mi? Yarın öbürgün senin çocuğun motosiklette bu durumu yaşayınca da gelir ağlarsınız burda.
    Sırf yol vermedi, el hareketi yaptı diye 3 kişiyle darp edip ölümüne dövmek nasıl bir şerefsizliktir?
    Bu forumda bile bunu savunanlar var inanılır gibi değil. Sormak istiyorum. Siz nasıl bi şerefsizsiniz?
    Ağır olmuş olabilir ama olursa olsun.
    Bu olayların önü kesilmediği taktirde yarın aynısı bizim de başımıza gelmesi içten bile değil.
    Sökeceksin plakaları bunu yapan 3 magandayı motorcular olarak toplanıp kırılmadık kemiği kalmayana kadar dövüceksin. İbreti alem olsun diye de bütün sosyal medya kanallarında paylaşacaksın. Bak bakalım kimse bidaha yapabiliyor mu cesaret edebiliyor mu? Maalesef laf var icraat yok. Başımıza gelmeyene kadar anlamıyoruz.
    tamam organize eden biri çıksın ben gönüllü gelirim

Owl King - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kaportan var mı ?
    Kime kafa tutuyon..

Şimdi bu dayak yedi.

Kimsede sana bulaşmasın.
    Dilerim ki en ufak hatanda böyle bi barzo çıkar da ağzını burnunu kırar.
    Baban fazla kaçırmış dayağı anlaşılan.
    mavellen, oxus, VESPERA ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    20 tl ye biber gazini mumkunse iki tup yaninda olacak vizoru kapatip nefesi tutacaksin ver gazi bakalim ne oluyor
    Owl King, mavellen ve halilom bunu beğendiler.

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Bundan 1-2 ay önce Motosiklet üzerindeki coluğa cocuğa araba bagajından tüfek çeken magandalar neden haber olmadı?

Not: Kendi kendime gereksiz font ve renk kullandığım için uyarı verdim.
    bpak, dreamwalker, KumanBayram ve 6 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)