Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

tekrar başlamadan elveda :(

Motovento
    REKLAM ALANI
    gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selam arkadaslar
    2005 yılından berı motosıklet kullanıyordum . evlılık dolayısı ıle ara verdım eşim istemedıgı ıcın, sonra bı sekılde ıkna ettım ve fuarı beklıyordum taaa ki bugun aksam ustune kadar .
    arkadasımın motoru aldım hanımı da alıp turlamaya cıktım . ama motordan ındıgımızde dırek basladı ' ben motosıklet almanı ıstemıyorum cok hızlı gıdıyorsun basına bısey gelır , lutfen alma . zaten neredeyse hergun bı motosıklet kazası ölüm haberı duyuyorum . sen motora bınınce aklım sen de kalsın ıstemıyorum ' falan dedı az bı ıkna etmeye ugrastım
    ama korkmus bellı ustune gıtmedım . nereden bındırdım motora dıye sımdı kendıme kufur edıp duruyorum .
    kazasız belasız bıdı bıdısız surusler ...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    olur öyle

benimde eski kız arkadaşım laf ediyordu
    ben kızı bıraktım

şimdi sen evlisin boşan diyemeyiz tabi
    pea, YasinC, 28indensonra ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

Uğur Gündüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    askerden sonra olacak
    Aynı şeyler değil ama Annem'de motosiklete binersen seni silerim demişti. Bende net bi şekilde sen şimdi izin vermezsen, verme. Banka krediyi ne zaman onaylarsa o zaman gidip alacağım dedim. İçkim yok, kumarım yok tek istediğim şey bu dedim. Ertesi sabah beni aradı "kredi kartıyla alabiliyorsan git al bendeki bonus'da 3.000 TL Limit var"
    mombohunter bunu beğendi.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Zaman ver..
    Güvenlik ekipmanları bakın
    Beraber araştırın vs işte..
    Sizin güvenliğe olan duskunlugunuzu gorunce rahatlar belki.
    Evliyiz, sizi anlıyorum ama dediğim gibi..
    FB10ur bunu beğendi.

ekıpman konusunda sıkıntı yok bugun bıle tam takım gıydırdım, oooo robocop gıbı oldum falan dedı ama ekıpman bıtek bu konuda ıse yaramadı :/ yapacak bısey yok ya ıkna edecem yada 33 yasım da bısıklete devam :(
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Tmax 530
    Inceden inceden isliyeceksin dostum.
    Videolar seyrettireceksin bolca.
    Ilk oncelik; farkindalik yaratmak.
    Sonra bir bakmissin ' hayatim trafikte de ne kadar cok motosikletli varmis" sozleri cikmaya basliyacak.
    Yavas yavas inceden inceden devam edeceksin Disaridayken motosiklet suren ciftleri gosterip, bak ne guzeller diyeceksin.
    Sonra ekipmanlari gostermek adina bir dukkana gideceksin. Sonra motosiklet satan showroomlar derken isi son noktaya getirmissin demektir
    Ekipmanlari kendimden once esime aldim. Ve arastirmalarim hep esim icin oldu. Kolay bir is degil biliyorum ama motosiklet icin yapilir.

Dipnot: Son durumumuz; cruiser motora alisamadi gitti, nerde benim xmax'im diyor suan nyse onu da cozecegim yavas yavas.

Iyi forumlar..
    mombohunter bunu beğendi.

Alfonse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ne olursa olsun, ne yaparsanız yapın ikna edemeyecekseniz; bence motordan vazgeçin...
    Biz keyif alacağız diye sevdiklerimizin huzurundan daha önemli değil hiç birşey...
    Haklı demiyorum, huzursuz olur diyorum...

o olay kesınlıkle olmaz yanı ılla alıp bınecem dıye bısey yok. ılla bınme derse bınmem deıgın gıbı ben hafta sonu turlayıp gazlıycam dıye de sevdıklerımı huzursuz edemem .

hakan nkd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cb125e- pulsar 200
    Benim eşimde taa sözlüyken istemiyordu. En baştan söyledim ben motosikleti bırakmam, bırakamam diye. Evlendikten sonra da yavaş yavaş alıştı. Sadece o değil annem babam da aynı şekilde alıştılar. Artçım olmak için can atıyorlar şimdi. Güvenini kazanmak lazım, bunun içinde o konunun üzerinde durmak ve zaman lazım.

kuesier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Abi helal olsun ya. Cidden yengeyi seviyorsun demek ki. Ben düşünüyorum da hayattaki zevklerden vazgeçersek geriye ne kalır diye. Fedakarligin çok hoş. Insallah bunun karşılığını alırsın 2 teker olarak. Kendine iyi bak
    gogozh bunu beğendi.

Crenox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3i Evo
    Ekipmansız bindiyse güvende hissetmemiştir yenge. Eğer bir kez daha ikna edebilirsen tam takım giydirip bir de öyle yavaş yavaş turla, o zaman şansın olabilir hocam

Alıntı kuesier adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi helal olsun ya. Cidden yengeyi seviyorsun demek ki. Ben düşünüyorum da hayattaki zevklerden vazgeçersek geriye ne kalır diye. Fedakarligin çok hoş. Insallah bunun karşılığını alırsın 2 teker olarak. Kendine iyi bak
    eyvallah kardesım benım . sen de kendıne cok ıyı bak

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:55 ----------

Alıntı Crenox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ekipmansız bindiyse güvende hissetmemiştir yenge. Eğer bir kez daha ikna edebilirsen tam takım giydirip bir de öyle yavaş yavaş turla, o zaman şansın olabilir hocam
    eldıvenı mı bıle hanıma verdım bıtek bot yok o kadar kı zaten ılk evlendıgımız de gene bındırmıstım motora son kez sonra zaten sattım makınayı . alıskın yanı ama su son donmlerde kı kaza olaylarından baya bı etkılenmıs galıba

ernaltnts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx
    Eşim de ben motora binmem, hayatımda en sevmediğim şeylerin başında gelir öldürsen o kaskı kafama takmam diyordu ancak gel gör ki şimdi benden önce program yapıyor. Bunu nasıl sağladım; öncelikle motora büyük bir çanta taktım sonra başladık semt pazarlarını gezmeye(eşimin en sevdiği iş pazar gezmektir) . Baktı ki heryere kolayca gidiyor ve poşet taşıma derdi olmuyor bir anda seviverdi motoru kendileri
    gogozh, Fatih öztürk ve Alfonse bunu beğendiler.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim eşim de motordan nefret ederdi. Ufak ufak alıştırdım onu. Hoşuna gitti. Şimdi iki küçük oğlan, eşim ve ben dağ, tepe, bayır, canımız nereye istersek geziyoruz. Motorla gezince çok mutlu oluyorlar. Dolayısıyla Bu da beni mutlu ediyor.
    gogozh bunu beğendi.

Alıntı ernaltnts adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eşim de ben motora binmem, hayatımda en sevmediğim şeylerin başında gelir öldürsen o kaskı kafama takmam diyordu ancak gel gör ki şimdi benden önce program yapıyor. Bunu nasıl sağladım; öncelikle motora büyük bir çanta taktım sonra başladık semt pazarlarını gezmeye(eşimin en sevdiği iş pazar gezmektir) . Baktı ki heryere kolayca gidiyor ve poşet taşıma derdi olmuyor bir anda seviverdi motoru kendileri
    benım esım de tam tersı motor alacagına araba al hem ben de kullanırım dıyor bırde ustune alısverıse arabayla gıderım ıyı olur dıyor gecen sene sattım arabayı baya cocuk gıbı pazar sabahları ben uyurken kacırıyordu arabayı

Motosikleti
    Pulsar 200NS-Yamaha R25-Xmax 250-Fz6 Fazer
    Bizim vaktimiz kız arkadaşımla hep yollarda arabayla geçiyordu , yazın bir kampa gidicez akşam iş çıkışı oluyor 2 3 saat trafik felan . Birgün hiç ses etmedim gidip bir scooter aldım geldim eve annem şaşırdı oğlum bu heves nereden çıktı diye , kız arkadaşım şaka yaptığımı sandı bir kere bindi pek bişey anlamadık hava soğuktu motoru garaja bırakıp araca binince ikimizde motorun anasını avradını dedik.. Havalar güzelleşti yaz geldi kampa felan gitmeye başladık , trafik kilit biz ilerliyoruz iş çıkış saati yada trafik yoğunlu bizi pek ilgilendirmiyor derken onuda heves sardı ve bir ara 3 4 ay aralıksız araca binmedik yağmur yağmadıkça o derece. Benide heves sardı 7 8 ay sonra işte geçen ay pulsar 200ns aldım ama kız arkadaşım scooter rahatlığından sonra bunu pek sevmedi bagaj olmadığından biraz zahmetli oldu

EldekiDebryj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUKE 200
    Bu tarz konulara baya denk geldim burada ama siz başta kendiniz taviz vermişsiniz diyecek birşey yok.
    Bu baskıları hiç dogru bulmuyorum. Yok basına birşey gelir, yok aklım kalır diyerek bir insanın tutkusunu engellemeye calismak cidden anlayışsizlıktır. Kötü yola gitmiyorsunuz neticede altiustu motosiklet kullanmak istiyorsunuz.

Ben kendim motosiklet kullanmama rağmen, eşim işe motosiklet ile gittiginde ve dönüşü biraz geciktiginde bile aklim kaliyor. Ama kalkıp sürmeyeceksin diyemem. Onunda bende aklı kaliyordur. Aklimiz kaliyor birakalim motoru demiyoruz. Esinin motosiklet kullanmasina laf etmeyenler esini daha az sevmiyor veya ölsünde kurtulayim diye düşünmüyor neticede.

Bu hayata geldik, gidiyoruz ölümden saklanamaz kimse. Motor sürsende sürmesende. Bahanen motor degil başka bisey olur ama vaktiniz geldimi yine gidersiniz bir sekilde.
    espresso, Bisnev99 ve Fatih öztürk bunu beğendiler.

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Nasıl kullandıysan motoru artık!

Kendin etmiş kendin bulmuşsun kardeş.
    Onca dil dök ikna et.

Sonra arkana bindirip gazla.

Yapılacak şey mi?
    Bırak karını, elin oğlunu bindirsen, inince sen motor kullanma kardeş der.
    İnsan biraz edepli kullanır yahu!
    Bak korkutmuşsun kadıncağızı.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Düzgün sür bikaç defa daha gezdir bu güzelmiş hee demeye başlar

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Hanimin dedigi olur....

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)