Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 SonuncuSonuncu

Motosiklet sürmenin seksten zevkli olması

Motovento
    REKLAM ALANI
    EldekiDebryj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUKE 200
    Evli birinin böyle bir kiyaslama yapmasi cok ilginç geldi. Evliyim, motosiklet bir araçtır. Ikimizi ayni noktada bulusturan ve birlikte daha keyifli oldugunu keşfettigimiz bir araç.
    Yaptigim yolda, gittigim gordugum yerlerde adam yanimda olmayinca o guzel his yarim kalmaya basliyor.

Motosiklet benim içinde önemli ve seviyorum ama birlikte yapacagimiz hicbiseyin önune gecebilecek bir alet değil, eşim içinde bu böyle.

Motosiklet eşimden bir kacış olsaydi veya eşimle birlikte yapacagim herhangi birseyden daha cok mutlu etseydi. Herseyden önce "Neden evliyim?" Sorusunu sorardim bi kendime.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Alıntı Levent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 Kutu prezervatif parası ile günün şartlarında 5 Litre benzin alıyoruz, kimse bu prezervatif neden bu kadar pahalı demiyor hayret
    Ben diyorum da yazmaya çekiyorum ne olur ne olmaz.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı istanbu_gezg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ACAyip keyifli abs de ekle
    hani sen diyorsun ya limon sıkma tekniği diye; hah işte freni sıkarken başkanı bir şey sıkıyormuş gibi düşününce insanın içi bir hoş oluyor ya ohhhh.

bir adet twobrothers egzoslu binlikden daha çok zevk veren şey uyuşturucudur sanırım

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    Alıntı velizrsln adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir adet twobrothers egzoslu binlikden daha çok zevk veren şey uyuşturucudur sanırım
    mantıken 2 adet two brotherslı binlik

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:42 ----------

1 Kutu prezervatif parası ile günün şartlarında 5 Litre benzin alıyoruz, kimse bu prezervatif neden bu kadar pahalı demiyor hayret
    kılışdaroğlu bunu da cevaplasın
    Alonedark93, Levent ve velizrsln bunu beğendiler.

Motosikleti
    Şu an yok..
    Hımmmm...
    Biraz göreceli ama motor zevkli fakat diğeri daha zevkli..
    Gerçi yıllar oldu nasıl bişey olduğunu unuttum:-)

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Kiminle sex ettiğine bağlı.. Tabi başka birisi de hangi motoru sürdüğüne bağlı diyebilir..
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Ben hala birinci olarak adrenalin sporları, ikinci derecede doyasıya birliktelik , üçüncüsü de demir atım diyorum. Sevgilerle.

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Vatandaş sevişebilse prezervatife bakmayacak zaten.En az 3 çocuk malum

aokuyumcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF280 mod
    yaş, çok icraat, yaşadığımız sıkıntılar ile birlikte testesteron seviyesi erkeklerde git gide azalıyor, partner çekici gelmiyor, dolayısı ile cinsel istekte azalıyor, olay sıradanlaşıyor.
    motor öylemi; ver gazı hisset akselerasyonu adrenalin tavan yapsın kalp atışların hızlansın ve motordan indiğinde salgılanan seratonin insana vücut yaşını unutturuyor.
    hangisi daha önde dersek hormonların seviyesi ile alakalı, her yaşta farkı öncelik var.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:21 ----------

Alıntı zekeriyaimam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vatandaş sevişebilse prezervatife bakmayacak zaten.En az 3 çocuk malum
    partner yok galiba

Yani haz bakimindan farkli dallar bence. Örneğin "lahmacun yemek mi pide yemek mi" ya da ne bileyim "ata binmek mi motora binmek mi" gibi soru degil. Biri elma ise digeri armut. Farkli dallar. Yine de ikisini de yapabiliyorsan senden iyisi yok..

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sen 40 yasindaymissin, ben 38. Abi sen motosiklet surmeyi seksten zevkli buluyorsan 40 yasina kadar sevismemissin bence

Seks ve motosiklet surmek cok benzer hazlara sahip evet, ama seks BASKAAAAAAA, motosiklet surmek baska bir haz

Yillarini 20 dakikalik seksle gecirip kalpten giden var, aksam 11de baslayip sabah 5te agzi kuruyarak uyuyan var. Seks var, seks var

Karsilastirmayalim bence

Karsilastiran varsa bence henuz adam gibi sevismemistir =p
    EmirŞengezer bunu beğendi.

Motosikleti
    Dominar 400
    abi herhalde elvis binayı terk ederken hedefi başka yerleremi çevirdin?

ryangt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    konu ve içeriği gerçekten müthiş aferin Erhan gurur duy sitenle

bir kaç kişi arasında bile konuşulmasının abes olduğu konuları sitede çoluk -çocuk -kadın görüp okuyacağı şekilde yazmak ve yöneticilerinde konuya katılıp çanak tutması
    zekeriyaimam bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Alıntı Mlhbl07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi herhalde elvis binayı terk ederken hedefi başka yerleremi çevirdin?
    sudoku çözerken yakalanmışlığı var

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    kralıyla sevişsen iş bittikten sonra gözüne pazarcı teyzeler gibi görünüyor.

Motor öyle mi ? Motoru stop edene kadar aynı hazzı yaşıyosun.

svsmrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    Sexten daha zevkli bir çok şey var lakin bizim sorunumuz cinselliği doya doya yaşayamamak hal böyle olunca ketçaptan bile tahrik olan bir toplum.Millet kafayı yemiş köpek beceren amca parktaki heykele sürtünen dayı tecavüzler çocuk tacizleri millet kafayı yemiş ama cinselliği doya doya yaşayabilen insan hayatta daha güzel şeylerin de olduğunu anlayabiliyor abazalıktan birbirini s.kecek millet metrobüste öpüşen gençlere bile dayanamıyor neden çünkü kendi yaşayamadı kıskanıyor bilinçaltında yatan duygu bu şimdi bana da saldıran olacak yapacak bişey yok :D
    zekeriyaimam bunu beğendi.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Şöyle bişeyi sürmek motordan da sexten de zevklidir tahminimce. Şöyle bişey için çalışan mühendis olmak; paha biçilemez. sıralama turları sebebiyle cumartesi sabaha kadar çalışmak için üstüne para bile veririm...

"ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şöyle bişeyi sürmek motordan da sexten de zevklidir tahminimce. Şöyle bişey için çalışan mühendis olmak; paha biçilemez. sıralama turları sebebiyle cumartesi sabaha kadar çalışmak için üstüne para bile veririm...

https://i.hizliresim.com/D7bJG1.jpg
    AMA NEREDE

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Alıntı svsmrl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sexten daha zevkli bir çok şey var lakin bizim sorunumuz cinselliği doya doya yaşayamamak hal böyle olunca ketçaptan bile tahrik olan bir toplum.Millet kafayı yemiş köpek beceren amca parktaki heykele sürtünen dayı tecavüzler çocuk tacizleri millet kafayı yemiş ama cinselliği doya doya yaşayabilen insan hayatta daha güzel şeylerin de olduğunu anlayabiliyor abazalıktan birbirini s.kecek millet metrobüste öpüşen gençlere bile dayanamıyor neden çünkü kendi yaşayamadı kıskanıyor bilinçaltında yatan duygu bu şimdi bana da saldıran olacak yapacak bişey yok :D
    Aynı düşünceleri paylaşıyorum
    svsmrl bunu beğendi.

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)