Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet yakması gerekenden fazla yakıyorsa ne yapılmalıdır?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Falcon Freedom 250
    Arkadaşlar 3 aya yakın bir süre önce motosikletim çalındı. Bulanamayacağını düşünerek yeni motosiklet aldım. Falcon Freedom 250. Genel olarak motosikletten memnunum ancak yakıt konusunda tedirginim. Şuan rodajdayım diye fazla yakıyor dedim ama rodajdan sonra en fazla ne kadar düşebilir ki? 6 litre benzinle 120 km yol yaptım. Forumda bakıyorum freedom kullanıcıları tapa gaz 15 16 kruş yaktırdığını söylüyorlar. Benim motosikletimde sorun olan bir şey var mıdır ve ya yapmam gereken? Zaten rodajda olduğum için fazla gaz açmıyorum. Herkese şimdiden teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Bence binme ona sat onu sat sıkıntılı o motor, cok fazla bu yaa

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Tekerler rahat dönüyor mu ? Hava filtresi temiz mi ? Buji ne durumda ? Bende motorunu kendim büyüttüğüm 210cc çinli var 100km sabit hızla 100km'de 3.5 litre yakıyor. 6 litreyi görmem imkansız en fazla 4 litre yakar.

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    muhtemelen hava filtresi çok kirlendi bakımda usta değiştirmek yerine temizledi yerine taktı

yenisini alıp bi dene muhtemelen çözülür

Motosikleti
    Falcon Freedom 250
    Daha ilk bakıma bile girmedi 280km deyim şuan rodaj bitince bakıcaz rodajın bitmesini bekle dedi usta.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:34 ----------

30 liralık benzinle 120km gittim kardeşim. Bide tam gaz açmadım rodajdayım daha. Lastiklerin dönüşünde sorun yok. Bende anlamadım forumda bakıyorum tapa gaz 16 17 kuruş yaktırdıklarını söylüyorlar bende anlamadım.

karbüratör ayarı gerekiyor olabilir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler