Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

tekrar başlamadan elveda :(

Motovento
    REKLAM ALANI
    bindiregandi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kimse yollardan vücut parçaları toplamak istemez. iyi etmişsin motoru bırakmakla.
    bu hafta sahil yolunda gidiyorum. 150 m ilerde kırmızı ışık yandı. hızım 70 civarı hiç acele etmedim zaten duracağız. ışık yeni yandı. en sağ şeritteyim. vınn diye orta şerit sağ arasından bi motorlu çift geçti. orta şeritten sağa yatırdı motoru. sonra keskince tekrar orta sonra tekrar hareketle en solda durdu. slalomlarla süratli bir şekilde sağa sola yatıp oynuyor trafikte. hızı 90-100. sonra yine ilerde sola sert virajda yattı gazlayıp uzadı. hayatı oyuncak etmiş, sallıyormuş.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tlgknbs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Naked
    Dostum bu motor alma ikna konuları ailelerin nerdeyse %30 unda var.
    Yaptığın yanlış arkana yengeyi aldığın halde konforlu yolculuk yerine hareketli yolculuğu tercih etmen,
    Sadece yenge için deil anne baba amcaoğlu dayı farketmez artcı varsa daha konforlu bir yolculuk yaptırmalısın.bas gaza hızlan full speed hop ışık yandı hızlanamadan yavaşla bunlar arka koltuktakini bunaltıyor kafa sallamaktan çarpcazmı aha çarpmadık oh yırttık cümleleriyle gecen yolculukta motorun zevkini alamazlar kendi motorunun arkasında sen yolcu ol önde biri kullansın sakinde kullansa korkabilirsin çoğu motorcu bunu yaşıyor.Artçılıyken daha düşük devirlerde daha keyifli bir yolculuk tercih ederim herzaman
    (Hız yapmayı sevmediğim anlamına gelmez)

Alıntı acgh1907 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Inceden inceden isliyeceksin dostum.
    Videolar seyrettireceksin bolca.
    Ilk oncelik; farkindalik yaratmak.
    Sonra bir bakmissin ' hayatim trafikte de ne kadar cok motosikletli varmis" sozleri cikmaya basliyacak.
    Yavas yavas inceden inceden devam edeceksin Disaridayken motosiklet suren ciftleri gosterip, bak ne guzeller diyeceksin.
    Sonra ekipmanlari gostermek adina bir dukkana gideceksin. Sonra motosiklet satan showroomlar derken isi son noktaya getirmissin demektir
    Ekipmanlari kendimden once esime aldim. Ve arastirmalarim hep esim icin oldu. Kolay bir is degil biliyorum ama motosiklet icin yapilir.

Dipnot: Son durumumuz; cruiser motora alisamadi gitti, nerde benim xmax'im diyor suan nyse onu da cozecegim yavas yavas.

Iyi forumlar..

MG, sen misin?

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    En kral motosiklet, hiç bir noktada, kaliteli bir yengenin tırnağı bile olamaz. Zevkse zevk, mutluluksa mutluluk, özgürlükse özgürlük.

Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zaman ver..
    Güvenlik ekipmanları bakın
    Beraber araştırın vs işte..
    Sizin güvenliğe olan duskunlugunuzu gorunce rahatlar belki.
    Evliyiz, sizi anlıyorum ama dediğim gibi..
    Artı olarak bir daha beraber binme şansınız olursa daha yavaş ve güvenli sürün belki bir nebze yumuşar yengemiz.

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Bu bir amatörlüktür ;)

Madem ikna ettin, git motosikleti al. Motosikleti almadan bile bile neden lades dedin? Zaten kendi hatanı kendin anlamışsın.
    Geçmiş olsun, kadıncağızın da kendine göre haklı sebepleri var tabiki, sonuçta kötüyü düşünüyor. O yüzden hakkınızda hayırlısı.

Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Bence bu kadar çok motor sevdalısı isen ''trafik'' haricinde ki enduro arazi motorlarına yönelmende fayda var. Çünkü arazi, tafikten daha güvenli eğer gerekli eğitimler ve ekip alınırsa.

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaslar cok sagolun ama yaptıgım en yuksek hız 90 falan dı zaten ılk evlendıgımız de 2,3 ay falan motorum var dı .daha bırbırımızı tanıma evresın de de bıkac kez bındırmıstım . neyse hayırlısı olsun bıraz zaman gecsın de tekrar ıkna etmeye calısırım

çok mu kıymetliymissin
    istanbul trafiğine ikitekerliyi(yakıştıramıyorum) bulaştırmayı uygunsuz buluyorum

impish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    Aksine, motosiklete kız arkadaşım alıştırdı beni de. Almazdım yoksa. :D

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    Anam, babam, çocuklarım, eş dost, pazar günü fotoğrafçıya girdiğim zaman orada bekleyen tanımadığım amca:
    "Olm ne diye binersiniz şuna.. Adamı öldürür bu, binmeyin şu merete"
    diye telkinlerde bulunuyor.

17 yaşımdan buyana ki qocadık artık yaş 38 halen binerim.

Annem her gördüğünde halen söylenir bırak artık şu motoru diye

Sen istedikten kimse engel olamıyor.
    Sadece söylenip duruyorlar.

Pes etme, sen al bin..
    Ne yapacak ki ?
    1 gün
    1 hafta
    1 ay
    Sonra alışacaklar.

Motosikleti
    Tmax 530
    Alıntı PiedPiper adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MG, sen misin?
    Yok dostum degilim
    PiedPiper bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)