Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

13.000 Km Sonunda İlk Kazamı Yaptım, Buyrun...

Motovento
    REKLAM ALANI
    ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    Alıntı Erdost adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kendimi atma konusunda biraz pasif kaldım, aslında o anda en azından bacağımı sıyırabilirdim.İlk yapacağım şey motora Gs1200 lerdeki gibi motoru komple saran koruma demiri yaptırmak.Araştırıyorum, koruma demiri vardı ancak zayıf ve orjinal olmayan birşey görevini yapmadı tam olarak.
    İlk düşüşte normaldir. Neticede adrenalin, heyecan, şaşkınlık, o açıdan ilk defa yol ve üzerindekilere bakarak seyir halindesin ayrıca ilk defa asfaltla buluşuyorsun.
    Belki ikincide de acemilik yaşar sonrasında benim gibi olay olmadan 1-2 saniye önce "yine mi lan.. Offf..."
    diyerek sakince en güvenli pozisyonu seçer, konumlanır, düşüşünü yaparsın.

Düşmeyi bilmek, en zor öğrenilen iştir motor dünyasında.
    Kızıl pars bunu beğendi.
    Derin olan kuyu değil, kısa olan ip'tir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    geçmiş olsun oraları çok iyi bilirim hatta kaza yaptığın viraj bile gözümde canlandı maden bölgesi ve bol şantiye sebebi ile harfiyat kamyonları yolları berbat hale getirebiliyorlar askeriyenin ordan kemerburgaz sabağına girdikten sonrada yol boyu ciddi ciddi toprak moloz döke döke gitmiş dün kamyonun bir tanesi 4-5 saat geçmesine rağmen yolu temizleyen belediye bile yoktu bildiğin cambazlık yaparak gittik o yolu ve oralarda gizli buzlanmada çok olur neyseki ucuz atlatmışsın büyük geçmiş olsun

Motosikleti
    CBR 250R 2016 (S) - NC 750X 2017
    Geçmiş olsun Erdost. İyi ki kendini atmadın demek geçiyor içimden. Biliyosun yaklaşık 50 metre arkandaydım. Eğer kendini atsaydın Allah göstermesin karşından gelen araçlara yakınlaşabilirdin. Bu da istemediğimiz bir olayla sonuçlanabilirdi. Kazadan ders çıkarıp, kaldığımız yerden bir an önce devam etmeliyiz.
    Erdost bunu beğendi.

Erdost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZONTES 350 T2
    Alıntı pitho adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun Erdost. İyi ki kendini atmadın demek geçiyor içimden. Biliyosun yaklaşık 50 metre arkandaydım. Eğer kendini atsaydın Allah göstermesin karşından gelen araçlara yakınlaşabilirdin. Bu da istemediğimiz bir olayla sonuçlanabilirdi. Kazadan ders çıkarıp, kaldığımız yerden bir an önce devam etmeliyiz.
    Evet Fatih, daha gezecek görecek birsürü yer ve birçok plan var..

Kızıl pars bunu beğendi.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Geçmiş olsunolsun hocam
    Erdost bunu beğendi.

Potenza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw S1000 RR HP4 & Aprilia Sr150 2T
    geçmiş olsun..
    ucuz atlatmışsınız,
    dünyanın hiç bir yerinde hafriyat kamyonları ipini koparan boğa gibi şantiyeden bu şekilde çıkamaz,ama malum ülkemizde herşeyi yapar o at hırsızları!
    Erdost bunu beğendi.

Kızıl pars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bisiklet
    Evet Fatih, daha gezecek görecek birsürü yer ve birçok plan var..

http://i.hizliresim.com/njMOJN.jpg
    aa ben.
    bunu görmemiştim.
    Hamdım, piştim, hala hamım.

bilalefe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gecmis olsun Allah beterinden korusun

balamir01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki VanVan
    Geçmiş olsun Allah beterinden korusun.

berkerk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj ns 200/bmw r nine T
    hakikaten her şey politik. Aristo der ki "insan politik bir hayvandır" diye. şöyle ki,

bir köpeğin başka bir köpeğe saldırmasını engelleyen kurallar yoktur. istediğini yapar. diğer hayvanlar için de bu geçerlidir ama bir insanın başka bir insanın hayatını kötüye sokmasını engelleyen kurallar "olmalıdır", en azından teoride. politika(siyaset) sadece partiler değil, insanın nasıl yönetileceği ile ilgili olduğu için, bu tanıma insanın hayatını nasıl koruruz kaygısı da giriyor.

siyaset biliminin geliştiği, daha doğrusu felsefenin geliştiği bir ülkede, mesela Almanya'da harfiyat kamyonlarının motosikletleri zora soktuğunu düşünebilir miyiz?

geçmiş olsun. reklam gibi olmasın diye site adı vermeyeceğim bazı sitelerde çok uygun fiyata uzun motosiklet botları var.
    Kızıl pars bunu beğendi.

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Vallahi road'cu değil off-road'cu olduğolduğum için benim düşüşlerin alayı bayırda oldu.
    Nasıl oluyo derseniz bayırda düşmek, çok güzel oluyo :D

70-90 derecelik bi diklige vuruyosun motoru eğer benim gibi hafif bi adamsan, motorda te250 gibi hayvansa ön teker bi bakmışsın kafanda, sonra o yokuşa basladığın yer varya. İşte oraya geri dönüyorsun panda gibi yuvarlanarak.
    Anlatılmaz yaşanır..

Geçmiş olsun hocam, Allah beterinden saklasın, en büyük kazanızın bu olmasını umarım.
    Kızıl pars ve efendy06 bunu beğendiler.

Motosikleti
    ZONTES 350 T2
    Alıntı berkerk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hakikaten her şey politik. Aristo der ki "insan politik bir hayvandır" diye. şöyle ki,

bir köpeğin başka bir köpeğe saldırmasını engelleyen kurallar yoktur. istediğini yapar. diğer hayvanlar için de bu geçerlidir ama bir insanın başka bir insanın hayatını kötüye sokmasını engelleyen kurallar "olmalıdır", en azından teoride. politika(siyaset) sadece partiler değil, insanın nasıl yönetileceği ile ilgili olduğu için, bu tanıma insanın hayatını nasıl koruruz kaygısı da giriyor.

siyaset biliminin geliştiği, daha doğrusu felsefenin geliştiği bir ülkede, mesela Almanya'da harfiyat kamyonlarının motosikletleri zora soktuğunu düşünebilir miyiz?

geçmiş olsun. reklam gibi olmasın diye site adı vermeyeceğim bazı sitelerde çok uygun fiyata uzun motosiklet botları var.
    Yaptığım ilk şey uzun çizme almak oldu o işi hallettim teşekkürler.

Geçen bir arkadaş daha bu yüzden bacagini kırdı, görüntüsü çıktı.Ne yazık ki ülkemizde durumlar böyle.

Yazında şu çim sulama olayı oluyor ondan da çok düşen oluyor, önümüzde bazı hassasiyetlerin oluşması için uzun bir süreç var.

Geçmiş olsun dilekleriniz için teşekkür ederim.

Benim anlatmak istediğim, teknoloji ne kadar gelişirse gelişsin ayak bileği kırıldımı iyileşmiyor platin takıyorlar, Bot en az kask kadar önemli, özellikle ayak konusunu atlamayın gereken her önlemi alın.Geç kalmayın sonra uf oluyor

Motosikleti
    .
    Geçmiş olsun.Daha kötüsüde olabilirdi ucuz atlatmışsınız.
    Görsel yoruma açık bir ayak resmi daha
    Tarih tekerrür mü ediyor ne

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    z1000e kesik.
    Yolda yağ vardı, su vardı, kamyon vardı, bmw vardı, ayağım uff oldu bırak bu işleri, delikanlı gibi motor sürmeyi bilmiyorum de :D

Not: Ayağın fotosunu kaybetmiştim, görünce hemen arşivledim. Malum yapılması beklenen birsürü eşek şakası var. Beni o karlı dağ yoluna sokmayacaktın Aha aha aha

Motosikleti
    ZONTES 350 T2
    Alıntı 000000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yolda yağ vardı, su vardı, kamyon vardı, bmw vardı, ayağım uff oldu bırak bu işleri, delikanlı gibi motor sürmeyi bilmiyorum de :D

Not: Ayağın fotosunu kaybetmiştim, görünce hemen arşivledim. Malum yapılması beklenen birsürü eşek şakası var. Beni o karlı dağ yoluna sokmayacaktın Aha aha aha
    Ben affetsem arşiv affetmez 😀😀

https://youtu.be/Y0ohDFooK5A

R25 li arkadaşı bir yerden tanıyorum 😀

Motosikleti
    Ben affetsem arşiv affetmez ����

https://youtu.be/Y0ohDFooK5A

R25 li arkadaşı bir yerden tanıyorum ��
    Mesaj değiştirilmesin diye yazıyorum oradaki benim 'aha aha aha' sesini silmeyi unutmuşum

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    z1000e kesik.
    Alıntı pitho adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mesaj değiştirilmesin diye yazıyorum oradaki benim 'aha aha aha' sesini silmeyi unutmuşum
    Bu mesajda değiştirilemesin diye yazıyorum, ilerleyen günlerde bi arkadaşa hatırlatacağım :D
    Tüm mesajlar içkili olarak yazılmaktadır. Hoşunuza gitmediyse göz ardı edin.

Motosikleti
    Alıntı 000000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu mesajda değiştirilemesin diye yazıyorum, ilerleyen günlerde bi arkadaşa hatırlatacağım :D
    Kardeş Derdim kimseyle uğraşmak/sataşmak değil, önüme bakıp ilerlerim.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    z1000e kesik.

Kızıl pars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bisiklet
    Bu işi düello çözer gençler.
    Hamdım, piştim, hala hamım.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)