Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Sanane birader !!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mondial r3xi evo
    Arkadaşlar motosikletimi aldığım günden beri muzdarip olduğum bir konuyu sizinle paylaşmak istedim. Bardağı taşıran olayıda demin yaşadım. Kırmızı ışıkta durdum uyruğu belirsiz bir scooter a binmiş kapşonlu bir abi ooo bu canavar ne dedi mondial dedim direk güldü yazık etmişsin paraya dedi ne kadar dedi 10 civarı dedim bidaha yazık dedi honda yamaha alsaydın ya dedi. Işık yandı bastım gittim. Hayır aldığımdam beri herkes honda yamaha alırdın o paraya deyip duruyor boğazlarını sıkasım geliyor. Yamahanın enduro su kaç para biliyonmu diyorum ses yok. Sırf üstünde honda yazıyor diye garenaj giydirilmiş ybr ye o kadar para vermem ben. Anlamıyorsan konuşma enduro bu demekten dilimde tüy bitti. Bide kaç yapıyor sorusu var 130 diyorum az diyor enduro lan bu enduro 250 cc makina ulan 100cc scotera biniyon ben bişey diyormuyum sana. İnsanlar çok acayip. Bıktım vallaha.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Remzidemir41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İnsanlarımızın motosiklet hakkında ki ön yargıları hiç bitmiyor ki... 'mondial mi ? , aaa O çin malından neler çektim neler ...' diyor. Eee tabiki sen çin malı motora binip, Bakım yapmassan , redline gezersen tabi seni yolda bırakır ... Sanki Yamaha ve honda'nın makineleri hiç sıkıntı çıkartmıyor...Geçen birisi KTM rc390 dan şikayetçiydi...

peruwasa12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    R3x evo arkadaşımda var mondialin en güzel makinası bana göre sesi şekli, gidişi gayet iyi benim hoşuma gidiyor

Motosikleti
    mondial r3xi evo
    Ben her hafta bütün hareketli aksamı yağlarım yıkadıktan sonra metal aksamlara wd40 sıkarım ha performanslı kullamırım o benim tercihim elimden gelen bakımıda yaparım.

freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    marka düşkünü ve gösterişi seven bir milletiz vesselam ne bekliyordun ki

bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    bizim millet çok tuhaf he de geç
    çin malı motor kalitesi kötü mü kötü ama o motorun yağını suyunu eksik etmezsen seni yolda bırakmaz forumda bir arkadaş kanuni caracal ile 99.999 km yapıp km göstergesini sıfırladı
    sen hondaya da binsen yamahaya da binsen o motora bakım yapmazsan yolda bırakır seni

EldekiDebryj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUKE 200
    Cevap verme. Bazıları ciddi manada boş konuşuyor. En nefret ettigim motorun basina gelip sacma sapan boş sorular, kaç yapıyor bu, kaç para bu...
    Kendimi geçtim eşimin motosikleti tam bir mal mıknatısı, her gelen gaç para bu? cevap veriyorsun oouiioou araba alinir o paraya diyo sonra basliyor çok bilmis gibi incelemeler, oteki gelir zincire dokunup yağ kontrolu yapmalar abilerimiz usta, biz bilmiyoruz zaten yağını filan!!!

Oh konu iyi olfu icimi döktüm.

Motosikleti
    mondial r3xi evo
    Valla dökelim içimizi burda yoksa sarılcam birinin gırtlağına.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    bmw çıkarması iş görür hatta gs amblemi yapıştıran bile var
    mete_han, G-Strider ve oxus bunu beğendiler.

Motosikleti
    mondial r3xi evo
    Biliyorum o amblem olayını ama çok gereksiz buluyorum.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    o motosikletin, ekstraları, papatya diskler, abs, çantalar, ters çatal, cce güç ile dünyada pek çok ülkede satılan amerika ve rusya dahil belli markaların altında satılan bir motosiklet olduğunu bilmiyorlar..

kardeş sen hiç kafana takma onu söyleyen tipler cebinde iphone 6-7 gezdirip çağrılık dahi dakikası olmayan tiplerdir senin işini görüyor tatmin ediyorsa gerisi boş.bendede 3 yıldır kuba kee100 cub var maşallah daha tık demedi her gün işe gidip geliyorum mevzu motor değil üstündekidir.düzgün kullan bakımlarını ihmal etme istisnalar harici yamuk yapmaz

Motosikleti
    R25
    Ybr alsaydın böyle şeylerle karşılaşmazdın, çünkü o bir ybr

Motosikleti
    Ybr 125 Esd-Pulsar 200 NS(<3)
    Konuyla alakasız ama endurolar yan rüzgardan çok etkileniyor diyorlar doğru mu?otoyolda rahat gidebiliyo mu?

Motosikleti
    mondial r3xi evo
    Kısmen doğru yandan rüzgarı yersin ama savrulmazsın ağır makineler sonuçta.

EldekiDebryj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUKE 200
    Alıntı zangiff adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla dökelim içimizi burda yoksa sarılcam birinin gırtlağına.
    Ya konusmak olsun, laf olsun. Honda, yamahaya binsen gelip yine farkli sekilde sacma sapan konusanlar olacaktı. Sirf boş konusmak icin konusuyorlar. Takma diyecegim ama olmuyor. Hayatinda belki bi kac kez motor surmus cok belli, gelmis anlatiyor bende de 1000lik bilmem ne vardi kaza yaptim biraktim ivir zivir hikaye anlatmalar filan. Gercekten yasadigin durum motorunla alakali degil.Cevredeki mal oraniyla alakali bunlar.

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Geçenlerde İzmir'de motosikletime benzin alırken adam (Sanıyorum istasyon sahibi veya yöneticisi) 34 plakayı görünce "Bu mobiletle istanbuldan mı geldin?" dedi. Gülümseyerek "evet" dedim. "Kaç günde geldin?" dedi. "8.5 saatte geldim" dedim sabırla. Motorum Yamaha XCITY250. Öyle ufak tefek bir şey de değil.
    Nezaketen cevap verip muhabbeti kısa kesmek en iyisi. Çünkü, bu alemde beyin bedava
    EldekiDebryj, espresso ve benhasan bunu beğendiler.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Takma diyecez ama olmuyo laf tıkıştıranlar dalga geçenler vs bitmez , mh almıştım sanki herkes bana bakıyodu

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Hayatta bazi insanlarin fikirleri onemlidir benim hayatimda.. buda o insanlarin fikirleri dahi konudan konuya degisir.. motor konusunda napsam diye sordugum 3 4 kisi vardır.. kawa mi honda 500 mi dedigimda abi alirm kawayi yedek parca vs bisi olursa semsiye misali olur ama kawa olur demisti harbi lan dedim ne dusunuyorum icinden ne geciosa onu yapim demistim..
    Marka için demedim bunu mondiyse mondi yani konu ve fikir alacagin kisiler az öz olsun gerisi teferruat..

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bmw çıkarması iş görür hatta gs amblemi yapıştıran bile var
    ben 2 tane gördüm..bmw logolu ...gs dakar stıkırlı bile gördüm..yani bu manzaraları gördükten sonra BMS GS makinam olsa satarım..

taam tam kızmayın en kral moto vergileri ödenmiş deposu huzur içinde doldurulabilen kendi motorundur..50 liraya dolan depom var..ön arka lastiğim mişlen 300 gayme..motoru sıfırlasam piston silindir sekamn işçilik 600 e sıfırlarım..vergim 6 aylık 50-60 lira..demek ki en mutlu motorcu şu an benim..
    espresso, essegesse, Machair ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)