Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Dolma bahçe inönü stadında bombalı saldırı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial, M 150 Vulture
    Teröristleri teğet geçerek
    Başkanlık, Bakanların intikali ve abuk subuk tavırlar ile hükümete saldırmalar kabak tadı verdi.

Bu mübarek günde teröristlerin, teröriste terörist demeyenlerin, terör guruplarının ve Batının parmağını görmezden gelerek Suriyeyi bu hale Türkiye getirdi diyenlerin ALLAH belasını vermesin de ne yapsın?!

Patlama sonrası Erdoğan için söylediği lafların bir tanesini bile Terör örgütleri için, Terörisler için söyleyemeyenler kahpedir! Lafı eğip bükmeye gerek yok!

Bele=Bela olarak değişti.
    zulu bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    14 yilda terör orgutlerine verdigi tavizler (pkk), yardimlarla (isid-fetö) ulkemizi kan golune ceviren dinci iktidar ve onlari iktidarda tutan destekleyicileri cuhela,fanatik, embesil, yuzkarasi guruhla, tum teror orgutlerine Allah'in laneti bu mubarek gunde ustunuze olsun diyorum.

Ekmek parasi pesinde kosan belkide ogretmen olacagina polis olup hayatlarini kaybeden vatandaslarimiza da Allah rahmet etsin, geride biraktiklarina da sabir versin.
    computeus, bektanist, vitalx ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

altora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Öldüreni öldüreceksin içeri alıp bu milletin parasıyla yıllarca beslemeyeceksin. İDAM ŞART İDAM ŞART...

osiosborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Darkfriairs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teröristleri teğet geçerek
    Başkanlık, Bakanların intikali ve abuk subuk tavırlar ile hükümete saldırmalar kabak tadı verdi.

Bu mübarek günde teröristlerin, teröriste terörist demeyenlerin, terör guruplarının ve Batının parmağını görmezden gelerek Suriyeyi bu hale Türkiye getirdi diyenlerin ALLAH belasını vermesin de ne yapsın?!

Patlama sonrası Erdoğan için söylediği lafların bir tanesini bile Terör örgütleri için, Terörisler için söyleyemeyenler kahpedir! Lafı eğip bükmeye gerek yok!

Bele=Bela olarak değişti.
    Terör örgütünün amacı devleti bölmek, milleti ayrıştırmak, zarar vermek vs'dir. Amacı, yapmak istedikleri bellidir. Türkiye bazı örgütleri terör örgütü olarak tanımlamıştır. Bunlar PKK, DAEŞ, TAK, FETÖ... Bu örgütler birçok ülkeler için terör örgütü değildir, çünkü o milletlere, devletlere zararı yoktur. O devletler başka örgütleri kendileri için tehdit görmüşler ve terör örgütü olarak tanımlamışlardır.

Devlet dediğimiz yapı temelde vatandaşın güvenliğini ve adaleti sağlamak amacıyla kurulmuştur. Bu terör örgütlerinin bize zarar vereceğini biliyoruz ve buna engel olunamıyorsa burada yönetim zafiyeti vardır.

Ben sana bir örnek vereyim. Amerika adında bir devlet var. Dünyada başka devlet yoktur Amerika kadar düşman sahibi olan. Birçok ülke, topluluk, insan bu devlete kin ve nefret duyar. Ama bu ülkeye zarar veremezler çünkü Amerika'nın ekonomisi, ordusu, eğitim sistemi, adalet sistemi... çok güçlüdür. Yani "DIŞ MİHRAKLAR"ın zarar vermeyeceği kadar güçlüdür.

Türkiye de bir iktidar var. Gerçek anlamda iktidardan bahsediyorum. Bu ülkenin GK başkanını, kuvvet komutanlarını terörist yaftasıyla aylarca cezaevinde tutabilen, ülkenin sistemini değiştirebilecek güçte olan bir iktidar.

Dolar 10 günde %20 değer kazanır. Hükümet dış mihraklar yapıyor diye yabancı devletleri suçlar. Yahu dünyada hiçbir devlet bizim ekonomimizin, ordumuzun vs. güçlü olmasını istemeyecektir zaten. Böyle saçmalık mı olur diye düşünerek: "15 senede ekonomiyi niye bu kadar güçsüz, bu denli dışa bağladınız?" diye haklı olarak soracaktır bir kesim.

Terörist İstanbul'da, Ankara'da bomba patlatıyor, bu millete zarar veriyorsa, halk haklı olarak "15 senedir iktidardasın, güvenliğimizi niye sağlayamıyorsun, neden engel olamıyorsun?" diye soracaktır bir kesim.

Pisa sonuçları açıklanır, bizim çocuklar okuduğunu anlayamayacak düzeyde yetiştirilmiştir. "15 senedir iktidardasın, verdiğin eğitim niye bu kadar kalitesiz?" diye soracaktır bir kesim.

Kadına şiddette 100 yılın rekoru kırılırsa, evcilik oynayacak kız çocuklarına tecavüz edilirse, evlendirilirse, hayatları kaydırılırsa, ayakkabı kutularıyla milyonlar taşınırsa: "15 senedir iktidardasın, adaletin, eşitliğin bu mu?" diye sorar bir kesim.

Devletin malları, Cumhuriyetin birikimleri, dedelerimizin, ebelerimizin, bizlerin alınteri, göz nuru kurumları yok pahasına satılırken: "15 senedir iktidardasın, bu mu senin vatanperverliğin?" diye soracaktır bir kesim.

Eğer bu ülkede kötü şeyler oluyorsa bunun sebebi dış mihraklar, teröristler değildir. Onlar zaten kötüdür. Bunlara engel olamayan devlettir. Devletin yöneticileridir. Asıl suçlu olan; 1300TL'ye köpek gibi çalışırken, vatandaşa 3 kuruş dolarınızı bozdurun da başkaları alsın diyecek kadar aciz durumda olan, milyar dolarlık saraylarda beslediğiniz, izinden ayrılmadığınız muhteremdir. Yönetim zaafiyetir.

Hükümetin iş bilmezliğini, kötü yönetimini, hatalarını başkalarını suçlayarak; FETÖ'dür, PKK'dir, dış mihraktır diye örtemezsiniz. Çünkü onların kötü olduğunu biliyoruz ve onlara engel olsun diye devlet yapılanması kurulmuş, yönetsin diye yöneticiler atanmış.
    Erwin, vitalx, crxforever ve 8 diğerleri bunu beğendiler..

Ülkece kızgınlık , üzüntü , öfke içindeyiz fevri davranislardan uzak durulmali , bilgi sahibi olanlar dogrudan kahramanlik yerine kolluk kuvvetlerine bildirsin.

FORUM YÖNETİCİ VE MOD ARKADAŞLAR EXTRA DİKKAT EDİP , yollarda uygulama , sair bolge kontrolu vb istihbar bilgi iceren , baslik ve mesajlara aninda mudahale edip , silmeliler konulari hirli hirsiz , it ugursuz , haydut kani bozuk teroristlerde okuyor bunu akildan cikartmayin lutfen.

Motosikleti
    Falcon Crown 150
    Yapılan tüm yorumları okudumda... Komiksiniz, konuşmaya bile değmezsiniz. Ölenlerin ailesine, sevenlerine sabırlar diliyorum.
    Mukaddime bunu beğendi.

skullz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    saldırıyı tak üstlenmiş

bektanist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 301 2002- Mondial RX3i Evo 2015
    Güzel ülkemi bu hale kim getirdiyse kim teröristleri affettiyse kim görüştüyse kim yetki ve dokunulmazlık verdiyse kim buna ön ayak kim olduysa kim silahlandırdıysa Allah bin belasını versin.
    Maalesef hepsini unutucaz kömür madenini unuttuğumuz gibi hava alanındaki patlamayı unuttuğumuz gibi ankaradaki saldırıyı unuttuğumuz gibi yada suruçta antalyada diyarnakırda ülkemin her bir karışındaki olayları unuttuğumuz gibi buda unutulacak.
    Körler önlerini görmek için sopalarına güvenir SALAK'lar ise önlerini görmek için başkalarına güvenir gözlerini açmayı bilmezler.

ölenlere Allahtan rahmet yakınlarına sabırlar diliyorum. MİLLETİMİN BAŞI SAĞ OLSUN
    ayzek bunu beğendi.

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    [IMG][/IMG]

impish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    Sonumuz hayır ola..

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı ayzek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herşey bir yana, haklarında ağızlarını açıp gözlerini yumdukları batıdaki politikacılardaki onurun yüzde biri haysiyet bizimkilerde olsa biri çıkar istifa ederdi. Kalabalıklara konuşmaya gelince kaplan, sorumluluğa gelince süt dökmüş kedi.
    ayzek ve YasinC bunu beğendiler.

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herşey bir yana, haklarında ağızlarını açıp gözlerini yumdukları batıdaki politikacılardaki onurun yüzde biri haysiyet bizimkilerde olsa biri çıkar istifa ederdi. Kalabalıklara konuşmaya gelince kaplan, sorumluluğa gelince süt dökmüş kedi.
    Suriyeli birisi şöyle demişti;Ülkemizde ara sıra bombalar patlıyordu,aldırış etmiyorduk Ta ki uçaklar evimize bomba yağdırana kadar.
    Yeterince açık değilmi bu bütün arap ülkelerinde böyle oldu zaten..
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

Alıntı ayzek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Suriyeli birisi şöyle demişti;Ülkemizde ara sıra bombalar patlıyordu,aldırış etmiyorduk Ta ki uçaklar evimize bomba yağdırana kadar.
    Yeterince açık değilmi bu bütün arap ülkelerinde böyle oldu zaten..
    Sende Arap ülkesi yapılmak isteniyorsun anla bunu işte! Cennet gibi vatanımızda bunların iktidarından önce terör yok muydu? Vardı ama Arap usülü canlı bomba var mıydı? Yoktu.

Bir insanın akli dengesini yitirmesi için, cennet-huri-zevki sefa-peygambere komşuluk vs. diye bir sürü din taciri safsataları aklına sokmak lazım ki canlı bomba olabilsin. Cemaat diye başlayıp terör örgütü olan bir Fetöden ders almıyorsun halen cemaatlere yakın duruyor, koruyor, kolluyorsan ben sana daha nasıl lanet edeyim..........

Daha yeni hastaneye ziyarete gitmiş yaralıya soruyor kaç çocuk var diye, 2 diyor ama üçleyecez diyor yataktaki, bu da diyor ki 3-5 Allah ne verdiyse.. Ondan sonra eğitim kalitesi yerlerde, sefillik, ahlaksızlık almış başını yürümüş. Yahu böyle bir zihniyetin olduğu bir ülkenin burnu ...tan kurtulur mu Allah aşkına...
    ayzek, osiosborn ve Mengu16 bunu beğendiler.

ufukt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Olay günü olay anında Taksim'deydim işimi bitirdim Mecidiyeköy metrobüse geçecektim. Atatürk Havalimanı'nda yaşanan taksici kepazeliği burada da yaşandı. Taksiciler yakın mesafeye gidecek hiç bir yolcuyu almadılar. Topkapı'ya bırak dedim anca ikna ettim. O curcunuada taksi bekleyenleri bile patlatmaları mümkündü.

Terörün asıl amacı korku salmaktır , olayı gözlemlediğimde eylemlerini gerçekleştirmişlerdi. İnsan artık kalabalıkta yürümeye korkuyor.

Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı BIYIKLI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir insanın akli dengesini yitirmesi için, cennet-huri-zevki sefa-peygambere komşuluk vs. diye bir sürü din taciri safsataları aklına sokmak lazım ki canlı bomba olabilsin. Cemaat diye başlayıp terör örgütü olan bir Fetöden ders almıyorsun halen cemaatlere yakın duruyor, koruyor, kolluyorsan ben sana daha nasıl lanet edeyim..........
    Dengeyi kaçırmamak lazım. Din ve inanmak yanlış değildir, dinin siyasete alet edilmesi yanlıştır. Cemaat, mason, her türlü sivil toplum örgütü de yanlış değildir, ama bunların organize suç işlemeleri yanlıştır.

S3cond - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Düşünce ve görüşlerimin
    Genel ahlaka ve edep kurallarına aykırı yazı, hakaret benzeri mesaj olarak algılandıgından dolayı bu konuya cevap veremiyorum. (padişahım çok yaşa)

RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    Forum KANSIZLARLA dolmuş. Doluymuş.

TERÖRİSTE değil devletinize lanet okuyun size bu yakışır zaten sizden başka birşey beklenmez.

Salyalarınızın aktığı o klavyeyi kullanıp bu kara günde bile hükümete giydirmeyi ön planda tutun. Helal size. Devam devam, durmayın.
    Darkfriairs ve altora bunu beğendiler.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Dengeyi kaçırmamak lazım. Din ve inanmak yanlış değildir, dinin siyasete alet edilmesi yanlıştır. Cemaat, mason, her türlü sivil toplum örgütü de yanlış değildir, ama bunların organize suç işlemeleri yanlıştır.
    Dinin siyasete alet edilmesi yanlış diye bişey yok. Dinlerin varoluş amacı bu zaten. Kapitalist ekonomi sistemi öncesi yağmacılık ve fetih üzerine işleyen ekonomik sistemde dinler yaşam üzerinde en etkili olguydu. Bütün dinlerde varolan toplu tören, ayin ve benzeri şeyler de halkı siyasal olarak yönlendirme amaçlı mesajları iletme amacıyla insanların katılımı istenen, hatta zorunlu olan etkinliklerdir. 21. yüzyılda cihat yapıcaz dersen aynı şekilde davranmak gerek mecburen.

Yazimin alintilamadigin sonunda yazdigim gibi Allah askina samimi, dindar inananlarla, kontrol edilen yasal toplum orgutlerine bir garezimiz olmadigini anlayin artik! Yobazlarin cikarlarina uygun kelime cimbizlamasina alistik ta senin gibi asiri bilincli bir Amerikalinin bunu yapmasi hos degil!

Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dinin siyasete alet edilmesi yanlış diye bişey yok. Dinlerin varoluş amacı bu zaten. Kapitalist ekonomi sistemi öncesi yağmacılık ve fetih üzerine işleyen ekonomik sistemde dinler yaşam üzerinde en etkili olguydu. Bütün dinlerde varolan toplu tören, ayin ve benzeri şeyler de halkı siyasal olarak yönlendirme amaçlı mesajları iletme amacıyla insanların katılımı istenen, hatta zorunlu olan etkinliklerdir. 21. yüzyılda cihat yapıcaz dersen aynı şekilde davranmak gerek mecburen.
    Bu genel kabul gormus bir gercek degil tabii ki, sizin de katildiginiz bir dusunce. Dinlerin insanlari kontrol etmek icin uydurulmus oldugu cok sig, kolayci ve dinlerin ortaya cikislari itibariyle de celiskili bir bakis bana gore...

Alıntı BIYIKLI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yazimin alintilamadigin sonunda yazdigim gibi Allah askina samimi, dindar inananlarla, kontrol edilen yasal toplum orgutlerine bir garezimiz olmadigini anlayin artik! Yobazlarin cikarlarina uygun kelime cimbizlamasina alistik ta senin gibi asiri bilincli bir Amerikalinin bunu yapmasi hos degil!
    Cimbizlama kasitli yapilir. Ben sadece gerisi alakasiz oldugu icin dahil etmedim. Yoksa size ne garezim olabilir? Bir onceki yazdiginizdan yukaridakini cikaramadim, ama simdi fikrinizi net belirtmissiniz, tesekkurler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)