Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Dolma bahçe inönü stadında bombalı saldırı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Potenza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw S1000 RR HP4 & Aprilia Sr150 2T
    Allah'sız köpekler,iki cihanda yatacak yeriniz yok
    Bu milleti, bu vatanı asla bölemeyeceksiniz, bu asil soy, bu asil Türk Halkı'nın üzerinden gelemeyeceksiniz asla.
    Korkak it sürüleri, Türkiye Türklerindir!
    Başımız saolsun,ölürüz biz o ay yıldıza!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rebirth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yorumlara bir göz gezdirince ülkenin neden bu halde olduğunu anlamak zor değil. Bu kadar cahili arkalarına almışlar, 'bizi kıskanıyorlar' ve 'vatan elden gidiyor' edebiyatıyla her şeye inandırırsın bunları.
    'Başganlık' da gelir bu gidişle, ha gayret, biraz daha trajedi.
    espresso, vitalx, Danmark16 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Pulsar 150NS>CBR125R>PULSAR RS200>CBF150>CB125F
    Bi bilim adamı sizsiniz herkez cahil. Herşeyi başkanlığa vuruyosunuz ya bu ne kafa? Meyve veren ağaç taşlanır. Anlamıyo musunuz? Siyasete girmeyelim burada. Yapmayın vatanın milletin başı sağolsun diyin ve susun lan susun. Kesin sesinizi her olayın üzerinden kendinize pay çıkarmayın. Gidin motor sürün. Devlet yönetmek sizin iki kuruşluk işlerinize benzemez. Memlekette herkez başbakan ulan höt desen al sana bi...... diyecek adamlar laf sahibi.

RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    Adamlar bu günde bile siyasi siyasi konuşuyor ya ayıp . Birlik olunacak günde bile kendine siyasi pay çıkartıp böyle konuşanlar tek kelimeyle köpektir! Kansızlar!
    essegesse ve Sokollu bunu beğendiler.

izmir3535 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tdm900
    Ülkemizde vatandaş şuan nasıl geçinirim.Evi nasıl degistiririm Arabayı değistirsem mi krediyi yapılandırsam mi evdeki bir kaç lambayı kapatıp tasarruf yoluna gitsem mi nin derdinde olduğu için inanın 1 tabur asker ölse kimsenin umrunda olmuycak duruma geldik. Bu saldırıyı 1;2 gün sonra unuturuz emin olun. Ölenlerin ailelerine sabır ve baş sağlığı diliyorum. Allah rahmet eylesin...
    essegesse bunu beğendi.

Motosikleti
    SUPERDUKER
    Alıntı Süleymantnz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi bilim adamı sizsiniz herkez cahil. Herşeyi başkanlığa vuruyosunuz ya bu ne kafa? Meyve veren ağaç taşlanır. Anlamıyo musunuz? Siyasete girmeyelim burada. Yapmayın vatanın milletin başı sağolsun diyin ve susun lan susun. Kesin sesinizi her olayın üzerinden kendinize pay çıkarmayın. Gidin motor sürün. Devlet yönetmek sizin iki kuruşluk işlerinize benzemez. Memlekette herkez başbakan ulan höt desen al sana bi...... diyecek adamlar laf sahibi.
    başkanlık laflarını bu arkadaşlar çıkarmıyor keko
    bomba patladıktan saniseler sonra akepeliler başkanlık olunca bunlar olmuyacak diye tw ler atıyor.
    burhan kuzular, gökçekler in tw leri ortada...
    bombayı pkk mi işid mi uzaylılar mı kimin patlatığını bilmeden neden böyle açıklamalara hemen başvuruluyor ?
    nerden biliyorlar ne için patlatıldığını ?
    2 kuruşluk tasmayla ne diyeceğinizi şaşırıyorsunuz artık
    opersayon üzerine operasyonlarla askeri ve polisi bitirenler,cematlere ,teror örgütlerine devleti peşkeş çekenler bu istihbarat zayıflılıklarına ,patlamalara yol açan politakalara kimler sebep olduysa cezasını çekecek ,affetmeyle o işler yürümüyor.
    rebirth, pea, espresso ve 5 diğerleri bunu beğendiler..

Daha önceki bir kaç terör saldırısı öncesi bir iki doğru tespit ve uyarı yapmış olsalar da dünkü terör saldırısını önceden tespit edemeyen, engelleyemeyen, insanları uyarmayı başaramayan Amerika Birleşik Devletleri istihbarat birimlerini beceriksizliklerinden dolayı kınıyoruz. Amerikan istihbaratının tüm beceriksizliğine rağmen ülkemiz yetkilileri hızla yayın yasağı getirerek gereken önlemleri almış ve konuya vakıf olduklarını bir kere daha göstermişlerdir. Böylece yurdumuz bir felaketi daha yayın yasağı ile atlatmıştır. Şimdi zaman birlik olmak, ülkemiz yöneticilerine destek olmak zamandır. Her iyi olayın sebebinin iktidar partisi, her kötü olayın sorumlusunun ise dış mihraklar ile teröre destek veren muhalefet partileri olduğunu hatırlatır, iyi günler dileriz. Başkanlık gelmediği sürece bu patlamalar bitmez. Bir an önce başkanlık sistemine geçerek ülkemizde huzuru yeniden tesis etmemiz lazım.

PS: Yalnız bu yayın yasağı haberlerine de bir yasak getirmek lazım zira ülkemizin özgürlükçü ve demokrat imajına zarar veriyor.

(bkz. zaytung)
    rebirth, pea, espresso ve 5 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Honda PCX150 >>> PULSAR NS200
    'Birlik' olmak sorumluluların sorumluluktan kaçındığı bir kavram olmamalı. Bizzat seçmenler buna fırsat vermemeli. Tabiki halk olarak birlik olmalıyız. Ama böyle durumlarda tepkinin hükümetlere yönelmesi doğal olandır. Zaten anormal olan sorumluluğun hiçbir zaman başta olana verilmemesidir.

Hele ki ülkenin son 50-60 yıllık tarihinde gelmiş hükümetlere göre en büyük halk desteğini almış ve bu desteği 15 yıldır korumuş bir hükümet varken, muhalefet tamamen silik, etkisiz ve beceriksiz insanlardan oluşmuşken, anayasa askıya alınmış, tek kararname ile herşeyi yapabiliyorken bir hükümete sormayacaksak kime hesap soracaz. Böyle herşey ellerindeyken hala 'başkanlık' olmadan yapamıyoruz diyorlarsa o işin aslı "aslında biz yapamıyoruzdur" !
    Şu an ülkede olan herşeyin arkasından çıkan iki örgüt var ikisiylede şu an başta olanların aynı masada aynı meydanda oldukları kayıtlar var. Ben bunun hesabını sormayacam da neyin hesabını soracam?

Hayır en ilgincide bunca olaya rağmen hala aynı mit hala aynı genelkurmay hala aynı kadrolar var. Arkadaş senin ülkende emir komuta zincirini elinde tutamadığı için, meclisin bombalabmış ama genelkurmayda en ufak bir değişiklik yok! Mit hala aynı? Burada kötü niyet aramayacam da nerede arayacam. Mesele halkın güvenliği olsaydı o kadrolar çoktan değişirdi. Ama mesela güvenlik değil, güvenilir itaatkar kadro olunca isimler sorumlular pek değişmiyor.

Ben vatandaş olarak teröre teröriste lanet ediyorum. Sokakta ölmek istemiyorum. Kahrolsun pkk ve destekçileri diyorum. Ama vatandaş olarak sorumlulardan kınama, lanet etme dışında icraat bekliyorum.
    rebirth, pea, osiosborn ve 7 diğerleri bunu beğendiler..

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    particilik yapmıyor buradaki insanlar sorumlu kişilere yükleniyor tıpkı araç sürücülerinin yaptığı hatalardan ölen motorcuların arkasından sorumlu olana yüklenildiği gibi... sense bunu yapmayın diyosun ...bak şimdi ölenlerde benim arkadaşım var . Sen diyosunki meyve veren ağaç, yani her şey çok güzel ülkede bunu kıskanıyolar hımmmm başkanlık istemi gelse süper güç olcaz bunu istemiyolar hmmm pardon ama başkanlık olsada olmasada bu ülkenin başındakiler bu ülkenin güvenliğini sağlamak zorunda ! bu olay ne ilk ne son devamı gelecek az düşün .
    vitalx ve essegesse bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Motosikletin şanzımanı mı dağıldı ne, atıyorum 2'den 5'e çıkıyor; basıyorum 5'den 2ye iniyor... Ortayı bulamıyorum bi ...

Dijital göstergeye bakarsam 2. viteste, motorun sesine bakarsam 5. viteste gidiyorum...

Motosikletimden son derece memnundum; yere göğe koyamıyordum. Ama şanzımanı dağıttıysa, durduk yerde; pazartesi serviste belli olacak; olmaz böyle!

Yazın ilk kampanyada değiştirmek lazım ...

Motosikleti
    Pulsar 150NS>CBR125R>PULSAR RS200>CBF150>CB125F
    Alıntı gursus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    particilik yapmıyor buradaki insanlar sorumlu kişilere yükleniyor tıpkı araç sürücülerinin yaptığı hatalardan ölen motorcuların arkasından sorumlu olana yüklenildiği gibi... sense bunu yapmayın diyosun ...bak şimdi ölenlerde benim arkadaşım var . Sen diyosunki meyve veren ağaç, yani her şey çok güzel ülkede bunu kıskanıyolar hımmmm başkanlık istemi gelse süper güç olcaz bunu istemiyolar hmmm pardon ama başkanlık olsada olmasada bu ülkenin başındakiler bu ülkenin güvenliğini sağlamak zorunda ! bu olay ne ilk ne son devamı gelecek az düşün .
    İyi o zaman korkarak yaşamaya devam. Kurtuluş savaşında 300.000'e yakın şehit verildi. Ki şu an dünya çok daha büyük bir savaşta.

Batının gözünü kan bürümüş. Ortadoğuyu ne pahasına olursa olsun alacak. 16 senedir zaten ellerinden geleni yapıyorlar. Suriyenin Filistinin suçu ne? Burada ölen polislerin 1000lerde katı çocuklar ölüyor orada.

Ve adam gibi ayakta duran tek ülke Türkiye. Ona da var gücüyle saldırıyor. Şehit vermeden bunun önüne geçilemezz. Allah mekanlarını cennet etsin ailelerine en güzel sabrı versin. Ama bir vatan için şehit verilmesi gerekiyorsa verilecek. Merak etmeyin çok sürmez her devletin başına gelebilecek şeyler bunlar. Şeytan Allaha "senin kullarını saptıracağım" sözünü verdiğinden beri bu böyle. Ve durmayacak.

Elinizdekiyle yetinmediğiniz sürece daha ileriye gidecek. Amaç Birliği bozmak. Bırakın siyaseti daha geniş çapta bakın resme. İş akepe Tayyip veya başkanlık değil. Dünyada 100 yıldır çok büyük insanlık suçları işleniyor. Yaraları sarın yara açmayın

izmir3535 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tdm900
    Canlı bomba kaldırımda yürürken polisler goruyo bir sürü polis canlı bombanın üzerine koşuyor. Polisler kalabalık olunca pimi çekiyor.oooo çocuğu. Görüntüyü az önce izledim. Ya canlı bombanın üzerine kosup çullanmak en büyük hata olmuş. Çekin silahı uzaktan müdahale yapın. Şaştım kaldım polislere bu hata yapılır mı

Motosikleti
    SUPERDUKER
    İyi o zaman korkarak yaşamaya devam. Kurtuluş savaşında 300.000'e yakın şehit verildi. Ki şu an dünya çok daha büyük bir savaşta.

Batının gözünü kan bürümüş. Ortadoğuyu ne pahasına olursa olsun alacak. 16 senedir zaten ellerinden geleni yapıyorlar. Suriyenin Filistinin suçu ne? Burada ölen polislerin 1000lerde katı çocuklar ölüyor orada.

Ve adam gibi ayakta duran tek ülke Türkiye. Ona da var gücüyle saldırıyor. Şehit vermeden bunun önüne geçilemezz. Allah mekanlarını cennet etsin ailelerine en güzel sabrı versin. Ama bir vatan için şehit verilmesi gerekiyorsa verilecek. Merak etmeyin çok sürmez her devletin başına gelebilecek şeyler bunlar. Şeytan Allaha "senin kullarını saptıracağım" sözünü verdiğinden beri bu böyle. Ve durmayacak.

Elinizdekiyle yetinmediğiniz sürece daha ileriye gidecek. Amaç Birliği bozmak. Bırakın siyaseti daha geniş çapta bakın resme. İş akepe Tayyip veya başkanlık değil. Dünyada 100 yıldır çok büyük insanlık suçları işleniyor. Yaraları sarın yara açmayın
    Çözemedim olayı bizim bilmediğimiz gizli cephemiz mi var savaştığımız ?
    filistin için yaptıklarımızın cristiano ronaldo yaptıklarından farkı ne ?
    süriyedeki gerilimi esed esed diye biz tırmandırmadık mı
    savaşın şiddetinde bizim tuzumuz yok mu ?
    van münütlerle israille ticareti artıran biz değilmiyiz
    mavi maramara için birgün başka birgün başka kıvıran bizim rte değil mi ?
    türbeleri kaçıran, adaları sesiz sedasız veren biz değil miyiz ?
    neyin liderliğini yapcaz la biz neyi engellemek için bize oyun oynayacaklar ?
    kendinizi dev aynasında görmekten sıkılmadınız mı siz
    bu basiretsiz insanların neyini savunuyorsunuz çözemiyorum
    din dediniz kitap dediniz bakara makaara dediniz bunların müslümanlıkları sözde ümmet liderlikleri anırmaktan başka ,arap şehlerinin ölümlerini ülkede yas ilan etmekten başka ne yaptı ?
    Türkiye hiç bir zaman bu kadar komik duruma düşmedi
    rebirth, vitalx, Erwin ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Bomba patlayan yer Fakülteme sadece 30-35 metre uzaklıkta...
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı RedCBR125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adamlar bu günde bile siyasi siyasi konuşuyor ya ayıp . Birlik olunacak günde bile kendine siyasi pay çıkartıp böyle konuşanlar tek kelimeyle köpektir! Kansızlar!
    Bence de
    zaferce, zheroen ve bektanist bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Milletimiz silahsız tankın altına yatarken, zeejtro gibi eşcinsel, sevgi kelebekleri, evinde içki içerek televizyondan izlerler.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
     MT Site yönetimi uyarı mesajı.
    Uyarı Sebebi:   Küfür ve hakaret içerikli mesajlar silinmiştir.
     Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
     Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
     Şikayetleriniz için tıklayın

Ülkemizin başı sağolsun.
    Konu eninde sonunda siyasete çıkıyor olsa da, birbirimizi aşağılamadan, hakaret etmeden tartışmayı öğrenemediğimiz sürece daha çok başsağlığı dileriz bu memlekette.

skullz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok korkunc bir paylasım gördüm,

neden hiç izmirde patlama olmuyor? yazmış birisi.
    altına da orası avrupaya bağlı, gavur gavura rahat rahat yaşıyorlar mı? diye eklenmiş..

ben de sana soruyorum yazan arkadaş, ülke bu haldeyken neden böyle yazdın, neden ayırıyorsun toprağımızı.. yazık çok yazık yanyana yürüyeceksek böyle düşünmemelisiniz.

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    38 kişinin öldüğü yüzlerce yaralı olduğu söyleniyor,
    müzisyen çocukların videosundaki patlamaya ve devlet erkanının geleneksel açıklamalrına bakıldığında sayının daha fazla olduğunu düşünüyorum,
    saldırının polisi hedef almasından dolayı yapanların pkk lı olduğu kanaati yüksek.

7 haziran seçimlerinden sonra önü alınamayan terör memleketin her yerinde kendisini çok rahatça gösteriyor,
    terörü palazlandıranın siyaset olduğu göz önüne alındığında;
    beceriksizliklerinin sorgulanmasını "siyaset yapmayın ulan" ile karşılayanları ciddiye almayın.
    bu patlamanın ya da ölümlerin çok umurlarında olduğunu sanmıyorum,
    zaten gündemdeki siyasi gelişmelere bakıldığında ne ekonomik kriz, ne terör umurlarında değil.

önceki patlamalarda ölenlere olduğu gibi giden gitmiştir,
    geçenlerde suriyede öldürülen askerlere olduğu gibi,
    ya da onlardan öncekilere.

nokta dergisinin güzel bir kapak fotoğrafı var,
    halen aynı yerdeyiz.
    400 başımıza bela oldu.
    bir başkanlık için binler verdik.
    almaya doymadılar.
    vitalx, Mengu16, Erwin ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Başımız sağolsun. Her kim yaptıysa, zerre yardımı olduysa, göz yumduysa, lanetliyorum, dökülen kanı kendilerine siyasi malzeme seviyesine düşürenlerle beraber.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)