Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

BAJAJ BİLGİLENDİRME

Motovento
    REKLAM ALANI

Değerli motorsever;

12 Aralık 2016 tarihinden itibaren Bajaj ürünleri yeni fiyatları üzerinden satışa sunulacaktır.

Eylül-2015 döneminden beri sabit olan fiyatları maalesef değiştirmek zorunda kalacağımızı üzülerek ifade eder, saygılarımızı sunarız.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Değiştirmek derken bir indirim mi söz konusu acaba ? İndirimden dolayı mı üzgünsünüz anlayamadım.
    emrb, Osm@n ve SAZMAN bunu beğendiler.

Romedon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-636,Bajaj PULSAR 200 RS
    ne kadar artacak rs 2. eli de etkiler bu durum

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    çok iyi oldu çokta güzel oldu.2. el piyasasını öldürmüştünüz motorun biraz hareketlenir artık.benim motorda 1 haftadır ilanda bakalım ne olucak.

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    firmanın yetkilisinin forumda olmasıs ne güzel

ahh be ekrem abi japonl yöneticilere örnek adamsın

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Alıntı burak burk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok iyi oldu çokta güzel oldu.2. el piyasasını öldürmüştünüz motorun biraz hareketlenir artık.benim motorda 1 haftadır ilanda bakalım ne olucak.
    Keşke o fiyatları indirirlerkende üzülerek söyleselerdi yazık değilmi 2016 model 3 binde çantalı mantalı motorları adamlar 6.500 den 7000 den satıyorlardı bence fazla sevinmemek lazım 8300 den 8900 yapmasınlar bide
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bunca zamandır fiyatları sabit tutmayı başardığınız için, (her ne kadar bir kısım arkadaşlarımızın işine gelmediyse de) genel olarak tebrik etmek gerektiğini düşünüyorum. Umarım yapılacak zamlar da yine dikkatli davranılmıştır.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    Alıntı ayzek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Keşke o fiyatları indirirlerkende üzülerek söyleselerdi yazık değilmi 2016 model 3 binde çantalı mantalı motorları adamlar 6.500 den 7000 den satıyorlardı bence fazla sevinmemek lazım 8300 den 8900 yapmasınlar bide
    zaten normal fiyatı 8900 dü.8300 yaptıkları anda ilk alanlardan biri bendim.bence yine eski fiyatı olur 8900.düşün 14 15 ay oldu hala fiyatı aynı.dolar avro 2ye katlandı yine fiyat aynı bravo ama 2.elde işte durum çok acıklı oluyor.

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ekrem Bey, sizi burda bulmuşken hemen sorayım, AS200 kesin gelmiyor mu artık. Ya da Bajaj'ın yeni bir enduro piyasaya sürme planı var mı? Hep nü mü takılacak Bajaj?
    Saygılar...

neyzen38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kaçın sahibi geldi

Şaka bi yana pulsar niyetim vardı. Bu zammı zaten forum olarak bekliyorduk. Kötü oldu tabi 🏍
    ufukt bunu beğendi.

2015 ağustosta 8900 aldım.eylülde 8200 e daha son ra bazı bayilerde 7900 e düştü.inşallah aynısı olmaz

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Ekrem bey, bajaj kullanıcısı değilim fakat dolar son zamanlarda sürekli artıyor ve siz aylardır zam yapmıyorsunuz. İyi bile dayandınız açıkçası. Sizin heralde baz aldığınız kur 2.90 falandı. Bende bi tüketici olarak teşekkür ederim.

Merdo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ekrem abi böyle olmuyor bari zardan düşseydik ?

KumanBayram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Fizy 125 --> Pulsar 200 NS
    Alıntı ayzek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2016 model 2.000 km de en düşük 7500 tl ekstarız

Alıntı Metehan07-70 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ekrem Bey, sizi burda bulmuşken hemen sorayım, AS200 kesin gelmiyor mu artık. Ya da Bajaj'ın yeni bir enduro piyasaya sürme planı var mı? Hep nü mü takılacak Bajaj?
    Saygılar...
    Değerli Metehan; zaman içinde farklı segmentlerde talebe uygun bir çok model gelecek. Ama süreci kesinleşmeden bilgi vermek çok sakıncalı oluyor. Beklentilerin zamanında karşılanması gerekir. Enduro'da ciddi bir talep olduğunun farkındayız. Fuarda net bilgi sunabiliriz düşüncesindeyim. Selamlar...
    Metehan07-70 bunu beğendi.

hasangazili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar RS 200
    Alıntı Romedon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne kadar artacak rs 2. eli de etkiler bu durum
    Satıcısı bile üzülüyor fiyatların artacağına sen seviniyorsun. :D Senin motorun fiyatı artabilir ama alacağın motoru da artar. Hatta alacağın yeni model olacağı için daha fazla artar.

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    İsim vermeyeyim meşhur bir firmanın yetkilisine geçenlerde ruhu olmayan motorlara binmem dedim yani tarzı olacak, şekil olacak, farklı olacak, enduro, cruiser, supermoto ... Bana güçlü diye uzaylı bir naked göstermişti ... Size de belki bir ipucu olur, benim gibi hobi amaçlı binen, motoruna aksesuar vs ile yatırım yapan da çok var.

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Alıntı fedos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunca zamandır fiyatları sabit tutmayı başardığınız için, (her ne kadar bir kısım arkadaşlarımızın işine gelmediyse de) genel olarak tebrik etmek gerektiğini düşünüyorum. Umarım yapılacak zamlar da yine dikkatli davranılmıştır.
    fiyatın ucuz olması bizim zorumuza giden kısmı değil doğru düzgün satış politikası uygulanmaması süreci zaten biliyorsundur tekrar tekrar yazmaya gerek yok bir ürünün lansman fiyatı vardır adı üstünde değilmi 8900 den al 8300 hatta dahada ucuz fiyatlara satılsın bizim günahımız neydi peki aldıktan sonra dolar yükseldi değer kazanması lazımken biz iyice içeri girdik 2 elde bi honda yamaha alan bayram ediyordu valla alacak olsamda bekleyeceğim kimse kusura bakmasın şimdi bu motoru 15 16 verirsin 3 ay sonra kur düştü o oldu bu oldu patron çıldırdı diyip 13 e verirlerse alan adamlar ne yapacaklar ozaman 8900 oldu bu da olur bence..

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:14 ----------

Alıntı KumanBayram adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2016 model 2.000 km de en düşük 7500 tl ekstarız
    ilanlarda çok denk geldim
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    bu demek oluyorki elinizi çabuk tutun,bizlerde sızinle aynı platformdayız da o zaman akıllara gelir kronik sorunlardada bu kullanıcılara boyle seslenildi mi? )
    dyavol-77 bunu beğendi.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Yeni normlar yeni sistemler yeni nesil motorlar haliyle yeni fiyat listesi şimdiye kadar böyle olduğu için sevinmelisiniz.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)