Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Yeni,Sakallı,Gezmeyi seven aylak bir motorsiklet motovloger daha geliyorrr....

Motovento
    REKLAM ALANI
    kabasakalMTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    Arkadaşlar hepinize merhaba
    Gün geçtikçe motorsiklet satışları artmakta,gün geçtikçe motorsiklet kullanıcıları bilinçlenmekte ve gün geçtikçe motorsiklet kullanan bazen saçmayana ama çogu zaman güzel şeyler anlatmaya güzel şeyler yapmaya çalışan motovlogırlar doğmakta.Uzun süredir yaklaşık 4 senedir motorsiklet kullanıcısıyım,her gün motorsikletime binmekte gerek az gerek çok yol yapmaktayım.Kendime bir kanal açtım açtıgım kanal ile günlük başıma gelen iyi kötü görüntüleri,motoruma eksta olarak yaptıgım birşeyin size sunulmasını sizinde yorum atmanızı bilmeyenlerin görüp bilmesini,ve yaz kış sıklıkla yaptıgım kısa,uzun gezilerimi sizlere sunmak için kanalımı açtım.
    Kanalıma https://www.youtube.com/channel/UCX_WvT7IiRfvDpzDdDoxLuQ burdan giriş yapıp yorum tavsiye şikayet ne isterseniz iletişime geçebilirsiniz.

https://www.youtube.com/channel/UCX_...RfvDpzDdDoxLuQ

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Oooo bi sen eksiktin şimdi tamam oldu.
    berkcigdem ve antilop_skul bunu beğendiler.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    MotoRsiklet...!!!

Bir de motosiklet vlogger veya motovlogger olarak kendinizi adlandırırsanız daha iyi olur. Saygılar

Osm@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250 - 2016
    Bu motovlog işi, kask gibi, sürücü belgesi gibi kanunen zorunlu bir şey mi ki?
    berkcigdem bunu beğendi.

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    motoRRRRRRRRsiklet

yapın hepiniz yapın

Motosikleti
    CBR 250R
    Arkadaşlar bazı isimleri kalıp içerisine sokmayın,aynen arkadaşın dedıgı gıbı yapın hepiniz yapın.
    Yapmak yapmamaktan iyidir.

Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı kabasakalMTR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bazı isimleri kalıp içerisine sokmayın,aynen arkadaşın dedıgı gıbı yapın hepiniz yapın.
    Yapmak yapmamaktan iyidir.
    bence önce motor sürmeyi öğrensinler ondan sonra yapsınlar...

senide tanımam o yüzden direk üstüne alınma dediğimi. fakat bugune kadar hangisine göz attıysam bunlar motor sürüyor göyaaaaaa bizim millette izliyor helal abi diyor , bayılıyorum sürüşüne , çok iyisin vs vs ben en çok onu seviyorum ne de güzel popo kaldırıyor belli değil , sonrada karşına geliyor ben şuyum ya ben buyum bak kanalım var

hastasıyız dedeeeeeeee !
    jimi_hendrix ve Levent bunu beğendiler.

Motosikleti
    CBR 250R
    Alıntı berkcigdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence önce motor sürmeyi öğrensinler ondan sonra yapsınlar...

senide tanımam o yüzden direk üstüne alınma dediğimi. fakat bugune kadar hangisine göz attıysam bunlar motor sürüyor göyaaaaaa bizim millette izliyor helal abi diyor , bayılıyorum sürüşüne , çok iyisin vs vs ben en çok onu seviyorum ne de güzel popo kaldırıyor belli değil , sonrada karşına geliyor ben şuyum ya ben buyum bak kanalım var

hastasıyız dedeeeeeeee !
    :D Bunun tek motovlog için oldugunu sanmıyorum.Herkez insanım der diyim gerisini sen anla.
    Kesinlikle onları savunmuyorum savunulacak yada bakıp hayret edip özenecek birşeyde görmüyorum.
    Ama bir iki taneyi izledin öyle kötü geldi diye hepsi de kötü olarak degil...
    Kanala abone olmanı bekliyorum :D :D
    İstanbul Motovlog
    Turkey Motovloger
    KABA SAKAL

Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı kabasakalMTR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    :D Bunun tek motovlog için oldugunu sanmıyorum.Herkez insanım der diyim gerisini sen anla.
    Kesinlikle onları savunmuyorum savunulacak yada bakıp hayret edip özenecek birşeyde görmüyorum.
    Ama bir iki taneyi izledin öyle kötü geldi diye hepsi de kötü olarak degil...
    Kanala abone olmanı bekliyorum :D :D
    benim gözümde %99,9 u kötü daha 5 tane faydalı bir şey görememişimdir.

zincir yağlama , fitil yapma , temizlik , bakım vs bu videolar için söylemiyorum bunu. Bunların hepsi faydalı videolar. Zaten bunlar sizlerin çekip yayınlayacağı videolar olmuyor , branşlar farklı.

Teşekkür ederim yinede ben almiyim sağol. Sanada başarılar dilerim.

freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    tamam kanal açmışsın ama hani içerik nerede ? tanıtımını yapacağın şeyi sunmadan önce onu içerikle desteklemelisin ki insanlar yorum yapabilsin. Kısaca bizımle değılsin
    berkcigdem ve atillatopal9 bunu beğendiler.

Motosikleti
    CBR 250R
    Alıntı freewill adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamam kanal açmışsın ama hani içerik nerede ? tanıtımını yapacağın şeyi sunmadan önce onu içerikle desteklemelisin ki insanlar yorum yapabilsin. Kısaca bizımle değılsin
    Bana herhangi bir umut bağlayın size şöööyyyleee size bööööyleeee şeyler yapıcam diyen oldu mu?.
    İçimden kanal açmak geldi gördügümü yaşadıgımı alır oraya atarım izleyen izler.
    Sizden olma seçenegi sunma şansını kim verdi sana :d
    İstanbul Motovlog
    Turkey Motovloger
    KABA SAKAL

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Millet iki kamera gordu harbiden sapitti, hadi cekenler,kanal yapanlar, neyse hava atayim diye girmisler bu yola, izleyenlere ne demeli,ulkede o kadar olay var,fidip haber takip etmez, kistap okumaz, gazate okumaz, belgesel izlemez, motorcu.videosu izliyor. Hani izlenilen harbiden sacma seyler, takmis kamerayi evden ciktim, surda burada gezdim, şuna satastim, hayvanlari sevdim, serefsiz araba suruculeri...

Surus deseniz yok, olay deseniz yok, bilgi yok, gorsellik.yok, genelde bu tipler kibar olucaz diye homosexuel ses tonuyla anlatiyorlar birde. Nesi izleniyor bunun anlamadim.

Lafi fazla uzatmadan vesselam, sacma sapan seylerin ,sacma sapan izleyenleri.

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    fena gaf yapmışsın kardeş.

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Herkes giydirmiş
    Maslak, berk_cglr, Stock Sever ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Ha birde ekleyim, 4 yildir motor kullanmak uzun sure degildir.hele ki kucuk hacimli motor kullanmak. 4 silindir sporcu, birkac farkli model makine ile 10 yil ve yarim milyon km kadar pişip, sayisiz pist gunlerine cikip, cesitli egitimlere katilarak anca motorculuga adim atilir.

Bizim gibi normal kullanicilar icin boyledir. Kim.me derse desin piste cikmadan spor motosiklet kullanmazsin hatta normal motosikleti bile kullanamazsin. Bazen fazla gelen orta yas tipler pist gunlerinde cadde agirlikli enduro lari ile gelirlerdi, adama yillarin motorcusu, dunyalari gezmis, milyon km ler devirmis 15-20 senedir endurouya biniyor. Ama pistte ata biner gibi motorun ustunde,ne gaz acmayi ne freni biliyor, ne sarkmayi ne viraj almayi, kazik gibi oturuyor motor ustunde.

Cok yil,motor kullanmakta cok kilometre yapmakta insani tecrubeli motorcu yapmiyor. Bu isin tepe noktasi spor motosikletir. Kullanimi en zor olan,en cok dikkat, fiziksel guc, yetenek ve antreman isteyen motosiklet cesidi 4 silindirli guclu racing tabir edilen motorlardir. Bu tarz motorlarda bir motorda olmaz birkac farkli motor olacak illaki, uzun yillar ve kilometreler piserseniz, piste mumkun.olan kisa araliklara cikip, pist egitimi alirsaniz, ancak motorcuyum diyebilirsiniz malesef.

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    berkcigdem'e katılıyorum.
    Millet, trafikte nasıl küfür ettiğini, nasıl millete atar yaptığını izletmeye çalışıyor. İçlerinden belki 3-5 ini tenzih ederim. Önce MOTOSİKLET sürmeyi öğrensinler, sonra vlog işine başlasınlar.

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Alıntı Shamy adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bazen fazla gelen orta yas tipler pist gunlerinde cadde agirlikli enduro lari ile gelirlerdi, adama yillarin motorcusu, dunyalari gezmis, milyon km ler devirmis 15-20 senedir endurouya biniyor. Ama pistte ata biner gibi motorun ustunde,ne gaz acmayi ne freni biliyor, ne sarkmayi ne viraj almayi, kazik gibi oturuyor motor ustunde.
    Biraz karıştırmışsınız

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Levent Gocmen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biraz karıştırmışsınız
    Bilenlerde var tabi, Ahmetbeyli yolunda bizim tum grubun eline veren gs1200 lu bir abimiz vardi, plakasini bile okuyamadik, gidelim tanisalim diye sonradan

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Shamy adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Cok yil,motor kullanmakta cok kilometre yapmakta insani tecrubeli motorcu yapmiyor. Bu isin tepe noktasi spor motosikletir. Kullanimi en zor olan,en cok dikkat, fiziksel guc, yetenek ve antreman isteyen motosiklet cesidi 4 silindirli guclu racing tabir edilen motorlardir. Bu tarz motorlarda bir motorda olmaz birkac farkli motor olacak illaki, uzun yillar ve kilometreler piserseniz, piste mumkun.olan kisa araliklara cikip, pist egitimi alirsaniz, ancak motorcuyum diyebilirsiniz malesef.
    Ha sen diyorsun ki, ben haftada, ayda bir gün ss ile piste çıkarım, 20-25 sene, şehiriçi, şehirlerarası, dağ-bayır, dere-tepe gezen adamdan daha iyi motorcu olurum.
    Sen daha kahvaltını yapmamışsın anlaşılan, önce git yüzüne bi soğuk su çal.

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    ben de yapıjam!

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)