Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Yeni,Sakallı,Gezmeyi seven aylak bir motorsiklet motovloger daha geliyorrr....

Motovento
    REKLAM ALANI
    G-Strider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMax 250 ABS
    Alıntı Levent Gocmen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkes giydirmiş
    Giyim kuşam motosiklette şart! (Bu nasıl espri? Kaç kaç kaç!)
    Metehan07-70 ve berkcigdem bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    Alıntı G-Strider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Giyim kuşam motosiklette şart! (Bu nasıl espri? Kaç kaç kaç!)
    G-Strider ve berkcigdem bunu beğendiler.

Akhunturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu ülkenin en çok izlenen ve en çok sponsor desteği alan motosiklet programcısının, sektörün en önemli fuarını bile konu almışken, burnunu çeke çeke agızından küfürleriyle beraber balgamlar fıştırtığı bir ortamda...

Sen de bişeyler yap kardeşim hayırlı olsun. Herkes yapsın.

Zararı yok izlemek isteyen izler, nasıl olsa youtube için bant genişliği, depolama alanı gibi bir sıkıntı yok.

RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    Ben hep "motosiklet" derim ama artık bu "motorsiklet" diyenleri bu kadar uyarmalarınız yüzünden "motosiklet" kelimesinden soğudum. Herkes TDK. Hepiniz abisiniz

MOTORSİKLETTT

aha bana da şekil şükül yapın tatlı çocuklar alın size malzeme hadi yine iyisiniz

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    20 dk. boyunca motoRRRsiklet kullanırken konuşanlar..
    Hayat hikayelerini anlatanlar, önüme kırdı sinyal vermedi diye neredeyse 10 dk. lık sürüşte 50 defa herkesin başına gelen olayı meziyetmiş gibi paylaşanlar..

Uff yazarken sıkıldım..

Hayırlı olsun birader, kolay gelsin..

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı RedCBR125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben hep "motosiklet" derim ama artık bu "motorsiklet" diyenleri bu kadar uyarmalarınız yüzünden "motosiklet" kelimesinden soğudum. Herkes TDK. Hepiniz abisiniz

MOTORSİKLETTT

aha bana da şekil şükül yapın tatlı çocuklar alın size malzeme hadi yine iyisiniz
    ''Herkeşin hayatına kimse karışamaz''
    İsteyen istediğini diyebilir, bunda sıkıntı yok, ama ben millete bişey öğreteceğim, bakın böyle sürüler, arabacıya böyle sövülür diye ahkam kesecekler, önce adını telaffuz etmeyi bilmeliler.

Vurmayin, adam öldü.

vlog: /vlɒɡ/ (noun: vlog; plural noun: vlogs) a blog in which the postings are primarily in video form.

blog: /blɒɡ/ (noun: blog; plural noun: blogs) a regularly updated website or web page, typically one run by an individual or small group, that is written in an informal or conversational style.

Ingilizce bilmeyen arkadaslar icin alti cizili kismi tercume etmek isterim.
    Informal: Gayriresmi
    Conversational Style: Sohbet seklinde

Kisacasi, cok da şey etmemek lazim.

Ayrica, varsin 'motorsiklet' yazsin. Uyaralim ama linç etmeye gerek yok. Hangimiz Turkce'yi hatasiz kullaniyor ki.

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    Alıntı Shamy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ha birde ekleyim, 4 yildir motor kullanmak uzun sure degildir.hele ki kucuk hacimli motor kullanmak. 4 silindir sporcu, birkac farkli model makine ile 10 yil ve yarim milyon km kadar pişip, sayisiz pist gunlerine cikip, cesitli egitimlere katilarak anca motorculuga adim atilir.

Bizim gibi normal kullanicilar icin boyledir. Kim.me derse desin piste cikmadan spor motosiklet kullanmazsin hatta normal motosikleti bile kullanamazsin. Bazen fazla gelen orta yas tipler pist gunlerinde cadde agirlikli enduro lari ile gelirlerdi, adama yillarin motorcusu, dunyalari gezmis, milyon km ler devirmis 15-20 senedir endurouya biniyor. Ama pistte ata biner gibi motorun ustunde,ne gaz acmayi ne freni biliyor, ne sarkmayi ne viraj almayi, kazik gibi oturuyor motor ustunde.

Cok yil,motor kullanmakta cok kilometre yapmakta insani tecrubeli motorcu yapmiyor. Bu isin tepe noktasi spor motosikletir. Kullanimi en zor olan,en cok dikkat, fiziksel guc, yetenek ve antreman isteyen motosiklet cesidi 4 silindirli guclu racing tabir edilen motorlardir. Bu tarz motorlarda bir motorda olmaz birkac farkli motor olacak illaki, uzun yillar ve kilometreler piserseniz, piste mumkun.olan kisa araliklara cikip, pist egitimi alirsaniz, ancak motorcuyum diyebilirsiniz malesef.

biri arkadaşa 250 2 zaman prf cross motorla parkurda sürmenin de kolay olmadığını söylerse sevinirim zira 1 adet silindir 250 cc sınıf olmasına rağmen çoğu pist motorcu abiye çok zor gelir kullanması

Quad87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 Umuyor..
    Alıntı Shamy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ha birde ekleyim, 4 yildir motor kullanmak uzun sure degildir.hele ki kucuk hacimli motor kullanmak. 4 silindir sporcu, birkac farkli model makine ile 10 yil ve yarim milyon km kadar pişip, sayisiz pist gunlerine cikip, cesitli egitimlere katilarak anca motorculuga adim atilir.

Bizim gibi normal kullanicilar icin boyledir. Kim.me derse desin piste cikmadan spor motosiklet kullanmazsin hatta normal motosikleti bile kullanamazsin. Bazen fazla gelen orta yas tipler pist gunlerinde cadde agirlikli enduro lari ile gelirlerdi, adama yillarin motorcusu, dunyalari gezmis, milyon km ler devirmis 15-20 senedir endurouya biniyor. Ama pistte ata biner gibi motorun ustunde,ne gaz acmayi ne freni biliyor, ne sarkmayi ne viraj almayi, kazik gibi oturuyor motor ustunde.

Cok yil,motor kullanmakta cok kilometre yapmakta insani tecrubeli motorcu yapmiyor. Bu isin tepe noktasi spor motosikletir. Kullanimi en zor olan,en cok dikkat, fiziksel guc, yetenek ve antreman isteyen motosiklet cesidi 4 silindirli guclu racing tabir edilen motorlardir. Bu tarz motorlarda bir motorda olmaz birkac farkli motor olacak illaki, uzun yillar ve kilometreler piserseniz, piste mumkun.olan kisa araliklara cikip, pist egitimi alirsaniz, ancak motorcuyum diyebilirsiniz malesef.
    Tamam ..

freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    Alıntı kabasakalMTR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bana herhangi bir umut bağlayın size şöööyyyleee size bööööyleeee şeyler yapıcam diyen oldu mu?.
    İçimden kanal açmak geldi gördügümü yaşadıgımı alır oraya atarım izleyen izler.
    Sizden olma seçenegi sunma şansını kim verdi sana :d
    yahu ukala ukala cevap yazmadan önce ne yazdığına bak. ne demişsin "Uzun süredir yaklaşık 4 senedir motorsiklet kullanıcısıyım,her gün motorsikletime binmekte gerek az gerek çok yol yapmaktayım.Kendime bir kanal açtım açtıgım kanal ile günlük başıma gelen iyi kötü görüntüleri,motoruma eksta olarak yaptıgım birşeyin size sunulmasını sizinde yorum atmanızı bilmeyenlerin görüp bilmesini,ve yaz kış sıklıkla yaptıgım kısa,uzun gezilerimi sizlere sunmak için kanalımı açtım."yani şööööyyyle yapcaaaam bööööyle yapcam demişsin değil mi? bizden biri olacak kapasite de görmüyorum zaten seni haydi yallah.

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    giydirenler, soyduranlar; elitistler, nooblar... oooo, o zaman dans.

OgulcanMC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL 200 (Eski) Hyosung GV250 (Şimdi)
    Hmm.. Ben motorcuyum demek için piste çıkıp, racing tarzı motor kullanmamız gerekiyormuş.... Yoksa biz motorcu değilmişiz. Bugünde yeni şeyler öğrendik. Motorcuyum diyebilmek için sanırım kesinlikle hoşuma gitmeyen bir tarz motoru kullanıp, pistlere çıkıp, hızlar, bişeyler bişeyler yapmam gerek. Sonra da istediğim tarz motoru alıp BEN MOTORCUYUM ULEYN! diyebilirim. Güzel güzel çok güzelmiş yahu.
    Millet ne gerilmiş ya. Çek videolarını koy, muhabbetini yap, keyfine bak usta. Kimsenin izlemek gibi bir zorunluluğu yok. Adam gibi bu işi yapan bir kaç insan var ve onlar haricindeki çoğu kişinin tamamen boş olduğunu hepimiz bilsekte yeni bu işe girişecek arkadaşların kim olduklarını, ne yapacaklarını bilmeden, bu denli saldırmak hiç hoş değil.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:19 ----------

Ha birde gelip burada konu açmakta pek akıllıca bir şey değil forumda her gün aynı başlıkta en az 1 kişi 'BENDE VİLOGÇU OLÇAM' diye konu açıyor. Böylece daha başlamadan trol konusu oluyorsunuz. Ne yapacaksanız direk yapın sessiz sakin yapın. Zaten beğenilirseniz, izlenirsiniz.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    En çok motovloger yetiştiren ülkeyiz.

ortadadogulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 zc < cbf 150 < 150 mc<OPEL ASTRA>Linea
    moturpiskilet ten iyidir.
    Olsun hayırlı olsun.

Son 200 yıldır bu forumda sürünüyorum gizlice ve bu thread okadar saçma post almışki saklandığım delikten çıkasım geldi.

Kıskançlıktan ne hallere geldi abov......

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)