Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mont markası için yardım lütfen

Motovento
    REKLAM ALANI

Abilerim kardeşlerim öncelikle selamın aleyküm. Bi kaç konu açmıştım 600 cc için kararlarımı kesin olarak verdim fakat öncelikle ekipman diyerek motordan önce ekipman alıcam. 600-850 tl arası deri kullanışlı ve korumalı güzel mont markası bilen var mı? Önerebileğiniz markalar neler? Yardımlarınıza ihtiyacım var şimdiden teşekkür ediyorum hepinize tekeriniz düz bassın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Bu fiyatlara alacağın mont tatmin edici nitelikte olmayacaktır. 4Riders fln ihtimal.

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    Hudson deri ye doğru yol almak gerekir.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Fiyat artmasına sebep olan üç kriteri de istiyorsunuz (Deri, koruma, güzel=kaliteli). İyi markalar Rev'it, Dainese, Alpinestars, Icon, Rukka, Held vs. Bunların tekstilleri bile pahalı. Deri olunca fiyat zaten artıyor. Bunların sırt koruması dışında genelde omuz ve dirsek koruması oluyor. Sırt korumasını genelde dahil etmiyorlar. Ya kriterlerinizi düşürmeniz gerekiyor, ya da bütçenizi arttırmanız.

Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyat artmasına sebep olan üç kriteri de istiyorsunuz (Deri, koruma, güzel=kaliteli). İyi markalar Rev'it, Dainese, Alpinestars, Icon, Rukka, Held vs. Bunların tekstilleri bile pahalı. Deri olunca fiyat zaten artıyor. Bunların sırt koruması dışında genelde omuz ve dirsek koruması oluyor. Sırt korumasını genelde dahil etmiyorlar. Ya kriterlerinizi düşürmeniz gerekiyor, ya da bütçenizi arttırmanız.
    Mesela ne kadar bi bütçe lazım en az?

Motosikleti
    Honda Cb500f & SYM Joymax Z+
    Deri olmasa da şu iş görür:

Çocuk 19 yaşında, ilk motor olarak 600cc alacak ve en ucuzundan deri mont istiyor. Başka ne önerelim?

Owl King - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bilmedigimden soruyorum. 800 Tl deri mont icin gercekten yetersiz mi?

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    DİFİ'nin jerez montuna bakmanı tavsiye ederim.

Alıntı pea adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Deri olmasa da şu iş görür:
    http://www.bidolubilgi.com/files/201...1623-kefen.jpg

Çocuk 19 yaşında, ilk motor olarak 600cc alacak ve en ucuzundan deri mont istiyor. Başka ne önerelim?
    Kardeşim 3 senedir kuryeyim. Bir çok motor tecrübem var bunlara mt07 de dahil. Cahil cahil bilip bilmeden yorum yapmaya gelmeyin. Boş boş konuşmayın adamın canını sıkmayın.

Quad87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 Umuyor..
    Alıntı Owl King adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bilmedigimden soruyorum. 800 Tl deri mont icin gercekten yetersiz mi?
    800tl ye deri ceket ünlü markalı giyim mağazalarında mevcut ama motosiklet için üretilenler için malesef yetmiyor, bende deri istiyorum ama bir kaç bin tl lik fiyatlarıyla şimdilik sadece uzaktan bakıyorum :(

Owl King - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Quad87 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    800tl ye deri ceket ünlü markalı giyim mağazalarında mevcut ama motosiklet için üretilenler için malesef yetmiyor, bende deri istiyorum ama bir kaç bin tl lik fiyatlarıyla şimdilik sadece uzaktan bakıyorum :(
    O zmn tekstile devam yapacak bisi yok.

wind16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250 ABS
    Deriden vazgeçip, Richa, İxon, IXS, Dane, Difi, Bering, Rev'it, Clover, Dainese gibi markaların tekstillerinden güzel bir mont al derim.

O fiyatlara ikinci el belki bulabilirsin sahibisindene bir bak derim.

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    19 yaşında ilk motor 600 cc ama uygun fiyata deri mont ? Senin amacın motosiklet kullanmak değil şekil bildiğimiz . o yüzden sen motora başlama hem gencsin hem sevdiklerine yazık allah korusun sana tavsiyem . salcano ng650
    pea bunu beğendi.

ölümlü kazalarda ekipmana çok bakarım dainese alpinestar çok var bu beni üzüyor

Alıntı gogozh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    19 yaşında ilk motor 600 cc ama uygun fiyata deri mont ? Senin amacın motosiklet kullanmak değil şekil bildiğimiz . o yüzden sen motora başlama hem gencsin hem sevdiklerine yazık allah korusun sana tavsiyem . salcano ng650
    İlk motor değil nerenizden uyduruyosunuz bunları ah bi bilsem neyse öyle olsun demiycem birşey

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)