Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

tüm presto texas'çılar buraya

Motovento
    REKLAM ALANI
    ddh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 250
    Alıntı demirgursel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hüseyin kardeşim,bunların hepsi aynı,marka farklılığına bakma hepsi çin malı ve hepsinin motoru şöyle böyle aynı. o yüzden sonuçta uygun olsun ve alacagım çin malı olacak zaten diyorsan ,hepsi aynı,hangisi uygun veriyorsa fiyatı onu al.
    millet kanuniyi türk malı sanıyor 1-1,5 milyar fazla veriyor markasına,oda çin malı ve aynı motor.
    Bende katılmıyorum bir motoru sadece fiyatına göre almamak lazım servis ağı çooook önemli bugün aldığın şehirde servisi yoksa garanti felan bir işine yaramıyor çünkü bakıma gitmese garantiden çıkıyor ama mantığı doğru hepsi aynı bunların
    Denizleri seviyorsan dalgaları da seveceksin Sevilmek istiyorsan önce sevmeyi bileceksin Uçmayı seviyorsan düsmeyi de bileceksin Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayati seyredersin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kymco Xciting 250 İnternetli :)
    hepsinin menşei aynı..yakında bende getirip üstüne kirki diye marka bascam.. adreside hazır.. www.kirkimotorsiklet.com çok kral olacak..
    valla bende de çinli var..bu motor markasından çok servis işine bakar.. parça sorunu yaşamazsın hepsinin parçası birbirine uyar yaşadığın şehirde hangisinin servisi çoksa onu al..olay biter
    kalın saalıcakla

iste presto texas 200

ve fotomontajla sıyahı

ayrıca mavısı

[

Motosikleti
    Yamaha YZF R125 & Honda Activa
    Alıntı hakan_48586 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar bendede presto 200 var 2 ay oldu alalı ben ıkıncı el aldım ama motoru bıraz degıstırdım presto texası tavsiye etmem memnunmuyum bazı seylerden deıl bıkere motor yolda tırım tırım tıtrıyo grank deısmesı gerekıyo anlıcanız baska bıde granajlarını sevmıyorum yan tarafı tam kapatsaydılar daha ıyı olurmus
    just_hmz@windowslive.com msn adresim benimle irtibata geçer misin soracağım birkaç şey var teşekkürler...
    :bounce:[B]тєк вαѕıηαℓıgıη уσℓ¢υѕυ тєк σℓυя...[/B]:bounce:

Valla Arkadaşım 150cc T Kullanıyorum Parca Bolluğu Olarak Ramzeydende Iyi Tek Problem Debriyajda Hepsinde Var Bu Fabrikasyon Garantiden 3 Debriyaj Geldi Aynı Arkadaşlarımında Aynı Vibrasyon Ve Ses Yapabilio 45 Ytl Buunu Deiştireceksen Al Derim Başka Marka Takılınca Düzeliyo Başka Problemi Yok

mates - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba KEE 100 2017
    bendede 15 aydır presto teksas HS 100 var şimdiye kadar 3250 km yaptım bi sorunla karşılaşmadım diger cup lar dökülürken benimki halen ilk günkü gibi ben çok memnunum

Arkadaslar Bende 2hafta önce Texas 200 Aldım Kırmızı...yani Yakıt Bakımından Güç Bakımından Olsun çok Memnunum Görünüşüde çok Güsel..tek Sevmediğim Yeri 100ü Gectikten Sonra Motor Titriyor Birde çok Rüzgar Alıyor Basımdaki Kaskı Or Zaptediyorum...ama Gercekten çok Güçlü Iki Lişi Biniyoruz 5.vitesten Asagıda Daha Hiç Düsürmedim çok Güçlü Ve Inanması Zor Ama Bu Güce Karsılık Yakıtı Fazla Olması Gerekirken çok Az...hasan Kardeş Ben Bu Motora 2000ytl Verdim Daha 3200km Yapmış Sence çok Mu Vermişim

Pardon Hakan Kardeş Diyecektim.....

Alıntı topraksuates adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar Bende 2hafta önce Texas 200 Aldım Kırmızı...yani Yakıt Bakımından Güç Bakımından Olsun çok Memnunum Görünüşüde çok Güsel..tek Sevmediğim Yeri 100ü Gectikten Sonra Motor Titriyor Birde çok Rüzgar Alıyor Basımdaki Kaskı Or Zaptediyorum...ama Gercekten çok Güçlü Iki Lişi Biniyoruz 5.vitesten Asagıda Daha Hiç Düsürmedim çok Güçlü Ve Inanması Zor Ama Bu Güce Karsılık Yakıtı Fazla Olması Gerekirken çok Az...hasan Kardeş Ben Bu Motora 2000ytl Verdim Daha 3200km Yapmış Sence çok Mu Vermişim

Pardon Hakan Kardeş Diyecektim.....
    hayırlı olsun kardesım almadan once sorsadın keske ama artık almısın..
    walla motora cok para vermısın benım gıbı bende yaklasık 2000 ytl ye aldım...
    motorundan pek sorun cıkarmaz yanlız granajlara(kapaklara) dıkkat et hem cabuk kırılır hem zor bulursun hemde palıdır:D....bıde bu tıtremeyı onlemek ıstersen arka dıslıyı kuculttur onude 16 numara dıslı ıle deıstır ben ole yaptım hem daha hızlı hemde tıtresım hızlı gıderken az olur okk... bu arada kanunı racer 200 un motorundan(sılındır aksamından) daha buyuktur nese kardes tekrar hayırlı olsun kazasız belasız..bı sorunun olursa yaz elımden geldıgınce yardımcı olurum

Alıntı hakan_48586 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun kardesım almadan once sorsadın keske ama artık almısın..
    walla motora cok para vermısın benım gıbı bende yaklasık 2000 ytl ye aldım...
    motorundan pek sorun cıkarmaz yanlız granajlara(kapaklara) dıkkat et hem cabuk kırılır hem zor bulursun hemde palıdır:D....bıde bu tıtremeyı onlemek ıstersen arka dıslıyı kuculttur onude 16 numara dıslı ıle deıstır ben ole yaptım hem daha hızlı hemde tıtresım hızlı gıderken az olur okk... bu arada kanunı racer 200 un motorundan(sılındır aksamından) daha buyuktur nese kardes tekrar hayırlı olsun kazasız belasız..bı sorunun olursa yaz elımden geldıgınce yardımcı olurum
    Ben almak istiyorum bir arkadaş ön disk frenin kitlendigini söylüyor bu cok büyük bir risk beni tedirgin eden konu bu.

bılgın kardes bende ole bırının dustugunu duydum ama bende ole bı sorun olmadı yanı sansına nasıl cıkarsa sadece kafana takılan sey dısk ıse degıstırırsın olur bıter....

sana benden bı tavsıye presto texas 200 sakın alma cok pısman olursun...benden solemesı

eksılerı (-)

1 yedek parca sorunu
    2 parcalar pahalı
    3 kaporta cok dandık cok cabuk kırılır
    4 vıprasyon (tıtreme) sorunu bu sorun en onemlı sorun heryer tıtrıyo
    5 servısı yaygın deıl
    6 bu motora gore agırlıgı cok fazla
    7 arka lastık 130/90-15 ınc yanı scolter lastıgı gıbı
    on lastıği 16 yapmıslar motorun goruntu acısından bozuyor

ayrıca jantlar capeer jantı o yuzzden gorunusu bozuk

8 eger alcaksan gel sana 1500 lıraya verım (devır ıslerı sana ait)

9 sana daha bırsuru neden sayarım ama suan aklıma gelenler bunlar kardes..

10 sakın alma

herkeze selamlar sitede yeniyim.
    ve çıkmaz bir durumdayım...
    bu motordan bir tane satılık war, durumu hakkında pek bm yok ama motor çok yeniymiş...
    çok az kullanılmış ama satılırken plakası bile yoktu.
    ve fiyatı 1.500 ytl
    sadece 400 ytl'm war
    öğrenciyim
    geçen sene ehliyet aldım.
    yok apartmanda yer yok
    yok üni okuycaksın filan almıyo.
    ama kafama koydum... yani siz okey verirseniz ilk defa harç borç bulup o motoru alıcam.
    bu sene afyona üni okumaya gidicem.
    yani bu fiyattakki bu motor için yapacağım zahmete deyer mi?

slm

Alıntı supyyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkeze selamlar sitede yeniyim.
    ve çıkmaz bir durumdayım...
    bu motordan bir tane satılık war, durumu hakkında pek bm yok ama motor çok yeniymiş...
    çok az kullanılmış ama satılırken plakası bile yoktu.
    ve fiyatı 1.500 ytl
    sadece 400 ytl'm war
    öğrenciyim
    geçen sene ehliyet aldım.
    yok apartmanda yer yok
    yok üni okuycaksın filan almıyo.
    ama kafama koydum... yani siz okey verirseniz ilk defa harç borç bulup o motoru alıcam.
    bu sene afyona üni okumaya gidicem.
    yani bu fiyattakki bu motor için yapacağım zahmete deyer mi?
    arkadasım ne alcanı yazmamısın anladıgım kadarıyla o fıyata 200 luk alırsın eger motoru beyenıyosan al ama o satandan deyıl cunku motorlar yarı fıyatına dustu ben forumda olumsuzlukları yazdım oku ıstersen suan bı duyum aldım ama kesın bır bılgım yok aldıgım duyum su presto texas 200 sıfır fıyatı suan motorlar yarı fıyatınba satıldıgı ıcın 1500 ytl sen gene bı arastır sıfırını ona gore al derım nese baska soruh varsa yazarsın ben cevaplarım

Bence En Güzeli Yamahaok

Motosikleti
    Kanuni Seyhan 250 c
    Forumda ne cok horlak topic var yaaa
    :cat: Kendi Kader Taininde Her İnsan Bir Kumarbaz :cat:
    :bounce: [COLOR="Red"]DRFİRARİ:[/COLOR][COLOR="DarkGreen"]SINAVA KALEMSİZ GİREN COCUK[/COLOR]

Motosikleti
    presto texas 2006
    SLM ARKADASLAR BEN HATAYDAN İSMAİL BENDEDE VAR 200LUK PRESTO TEXAS SUAN ARKA LASTİK PATLADI DEGİŞMESİ LAZIM 60YTL SUAN DURUMUM BİRAZ BOZUK DEİŞTİREMİYORUM BİRDE BURDA BULUNMUYOR BASKA YERDEN SİPARİŞ ÜZERİNE GELECEK NE YAPACAGIMI BİLMİYORUM AMA MOTORDAN MEMNUNUM COK GÜZEL KARİZMA YAPMAK İÇİN BİRE BİR 2006 MODEL 3000 YTL YE ALDIM SATLIK

Motosikleti
    düşünme aşamasında
    abi fiyatları ne kadar sitesinde yazmıyo
    [B][COLOR="Green"]1908 Üsküdar İnfaz 1908[/COLOR][/B]

İSTANBULU İZLİYORUM ÇAMLICADAN

Motosikleti
    presto texas 2006
    gardas ben 3 000 ytl ye 200 ytl taksitle aldım
    pesin fiyatı ne kadar bilmiyorum ama motor hosuma gidiyor
    ilk etapta tip var motorda öbür 125 lik 150 lik ler gibi deil

Motosikleti
    presto texas 2006
    hey sana diyorumk

mrhba ben yeniyim burda ve üye olmadan önce yazışmalara baktım üye oldum bişeyler sormak örenmek için ben ilk defa motor alacam ve yaklaşık 2000 ytl civarı bişe almak istiyorum ve süper sport motorlar hoşuma gidiyor ve bütçe olarak zealsun zs200 gs ve presto texas 200 hoşuma gitti ve bi izmirdeki bi satıcıyla presto da anlaştım sayılır sizce presto nasıl bi motor alymı sizin yazılarınızı okuduktan sonra biraz tereddütde kaldım sakın alma pişman olursun filan alıyymıı? almayayımmı karrsız kaldımm.....

karayılan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çinlilerin içinde en iyisi ASYA ve MONDİAL
    gerçekleri tarih yazar tarihide GALATASARAY

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler