Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

HD forty Eight

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    ALMAK ÜZERE
    Merhaba forum üyeleri ben yurt dılında yaşıyorum ve HD nin forty eight modelini almayı düşünüyorum uzun zamandır araştırmalar sonra birkaç custom ürünü taktırmak istiyorum ve bu şekilde bir düşüncem var ama motosiklet.net de çok değerli bilgili üyeler oldugundan dolayı almadan önce sormak istedim sizlere ürünü kullanan yada incelemiş birileri varmı diye AEA altın elbiseli adam da konuyu işlemiş lakin pek detaylı anlatmadığını düşündüm fikrimce yanılıyorsam kusura bakmayın ürünü aynı zamanda türkiyede kullancam 1yıla yakın üzerine taktırmak istedigim ürünlere gelirsek Vance&Hines SHORTSHOTS STAGGERED BLACK egsoz arkaya 1tane artçı selesi ufak bişekilde depyou birazcik yukarı kaldırtmak istiyorum yani boober şeklinde bir depo yüksekliği öyle deniyor sanırsam ve gidomu değiştirmeyi düşündüm ürünü burdan taksitle almayı düşünüyorum peşinat ödemeden fikirleriniz benim için önemli her şekilde yoruma açığım teşekür ederim iyi forumlar herkese...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SolidSnake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Short shots'u ben onermiyorum, populer kulturun pesinden giden koyun sürüsü olmayin. Çok ses cikartiyor, her alan belli zaman sonra pisman oluyor. Big radius daha iyi derim.

Motosikleti
    ALMAK ÜZERE
    Hocam elbette oda olabilir onuda düşündüm şekli dahs güzel duruyor hem lakin fiyatı birazcik tuzluydu o yuzden

Stunt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çok var sığmıyor :)
    hocam daha önce neye biniyordun

Motosikleti
    ALMAK ÜZERE
    Benım kullandıgım motorlar başlangıç öotor hayatına 15yaşlarında ybr 125 di 3seneye yakın sürdüm 1seneye yakındır da hysoung gt650commet sürüyorum bu gt650yi hiç istememiştim lakin kuzenımın motoruydu ben burdayım diye araçsız kalmamam için verdi o yuzden ama her zaman bir criuser kullanmak istiyen biriyim boyun 1.85 kg 67

Motosikleti
    hocam hd test ettiniz mi daha önce ben hayatımda bu kadar titreyen motor görmedim

Motosikleti
    ALMAK ÜZERE
    Ettim hocam forty egiht test sürüşü taptım allah izin verirse bu hafta iron 883 sürüşü yapcam ayrı bi güzeliği var bence o titremenin
    Bisnev99 bunu beğendi.

Motosikleti
    Seviyorsanız ayrı tabii

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)