Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motovlog çekimleri hakkında yardım - fikirleriniz ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Pulsar 200NS-Yamaha R25-Xmax 250-Fz6 Fazer
    arkadaşlarım abilerim merhabalar hepinize hayırlı geceler
    sj5000wifi kask kamerası almıştım güvenlik amaçlı düşündüm ilk başta fakat sonradan motovlog neden olmasın diye düşündüm fakat çok sayıda da motovlog var hepimiz biliyoruz. Şuan tabiki herkes gibi acemilik aşamaları benimde. Motosiklet camiasında yeniyim henüz sadece bir scooterla başlamıştım fakat motosiklet o kadar keyifli geldiki 8. ay olmadan elimdeki scooteri satmadan kendime yeni motosiklet aldım , kaskımı montumu eldivenimi ekipmanlarımı şimdiki motorum scooterdan daha seri ve hızlı olduğu için biraz daha kaliteli bütçe artırarak yenileri ile değiştirdim derken birde kamera aldım. Dün deneme amaçlı ışıkta beklerken kayıt esnasında kırmızıda geçen minibüscülere denk geldim ve editleyip onu küfürlü bir sözle montajladım dolayısıyla tepki aldım biraz sayko bir paylaşım oldu kusuruma bakmayın. Sizce ne tarz şeyler çekmeliyim
    birde tavsiyeleriniz nedir şuan mesela video kayıt yapıyorum ama ses kaydında sıkıntı var harici mikrofonu telefona bağlıyorum normal konuşurken sorun yok ama hareket halinde dış ortamın sesi çok net çıksada rüzgar sesi olmasada benim ağzımın ucundaki mikrofonda benim söylediklerim hiç birşey çıkmıyor bu neden olur ? Harici mikrofon monte etmek istemiyorum çünkü su geçirmez kabı delersem yazın tatilde su altı çekimi felanda yaparım diye düşünüyorum sizler ne önerirsiniz ? şimdiden teşekkürler hoşçakalın
    Kanalımı izlemek isteyen arkadaşlarım için youtube moto analiz yazıp çıkan videoları seyredebilirler
    https://www.youtube.com/channel/UCLV...EgwvJfvDdB4Rrw

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    hknzrdm, gurkanerkan, Jemand ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

akbird - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z one 180 - MT 07
    Alıntı Emre Fırat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlarım abilerim merhabalar hepinize hayırlı geceler
    sj5000wifi kask kamerası almıştım güvenlik amaçlı düşündüm ilk başta fakat sonradan motovlog neden olmasın diye düşündüm fakat çok sayıda da motovlog var hepimiz biliyoruz. Şuan tabiki herkes gibi acemilik aşamaları benimde. Motosiklet camiasında yeniyim henüz sadece bir scooterla başlamıştım fakat motosiklet o kadar keyifli geldiki 8. ay olmadan elimdeki scooteri satmadan kendime yeni motosiklet aldım , kaskımı montumu eldivenimi ekipmanlarımı şimdiki motorum scooterdan daha seri ve hızlı olduğu için biraz daha kaliteli bütçe artırarak yenileri ile değiştirdim derken birde kamera aldım. Dün deneme amaçlı ışıkta beklerken kayıt esnasında kırmızıda geçen minibüscülere denk geldim ve editleyip onu küfürlü bir sözle montajladım dolayısıyla tepki aldım biraz sayko bir paylaşım oldu kusuruma bakmayın. Sizce ne tarz şeyler çekmeliyim
    birde tavsiyeleriniz nedir şuan mesela video kayıt yapıyorum ama ses kaydında sıkıntı var harici mikrofonu telefona bağlıyorum normal konuşurken sorun yok ama hareket halinde dış ortamın sesi çok net çıksada rüzgar sesi olmasada benim ağzımın ucundaki mikrofonda benim söylediklerim hiç birşey çıkmıyor bu neden olur ? Harici mikrofon monte etmek istemiyorum çünkü su geçirmez kabı delersem yazın tatilde su altı çekimi felanda yaparım diye düşünüyorum sizler ne önerirsiniz ? şimdiden teşekkürler hoşçakalın
    Kanalımı izlemek isteyen arkadaşlarım için youtube moto analiz yazıp çıkan videoları seyredebilirler
    https://www.youtube.com/channel/UCLV...EgwvJfvDdB4Rrw
    tlf a bağladığın mic kaskın içinde tam ağzının karşısına sabitle batla falan. mic alıcısı biraz aşalarda kalırsa düzgün ses kaydı alamazsın. ayrıca mesela buff kullan, buffın içine ağzının yanına koy mikrofonu öle dene, mic girişinin üstüne pamuk sar rüzgarı etkisini azartır öyle dene. sana birkaç fikir.
    youtube : motorcu hikayeleri (motovlog) youtube - facebook adaletsurucukursu / Antalya /

Motosikleti
    Alıntı akbird adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tlf a bağladığın mic kaskın içinde tam ağzının karşısına sabitle batla falan. mic alıcısı biraz aşalarda kalırsa düzgün ses kaydı alamazsın. ayrıca mesela buff kullan, buffın içine ağzının yanına koy mikrofonu öle dene, mic girişinin üstüne pamuk sar rüzgarı etkisini azartır öyle dene. sana birkaç fikir.
    Değerli yorumunuz icin tesekkur ederim deduklerinizin aynisini yaptim dun ama yine verim alamadim. Mikrofunu aracindaki bluetout sisteminden cikartmistim. Dikiz aynasinda olmasina rağmen iyi ses gidiyordu uzerinde ruzgar kesen sungeride vardi yeni mikrofob siparis ettim umarim olur bu kez
    Alıntı berkcigdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motovlog cekenleri cok dert etmissiniz izlemeyin olur biter yada alun sizde cekin illa herkes binlerce kez tiklancak diye kural yok

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    iyi de güzel kardeşim, sen kendin kural ihlâli yaparken, başkasının yanlışına dikkat çekmen ironik olmuyor mu?

Motosikleti
    Alıntı shruikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi de güzel kardeşim, sen kendin kural ihlâli yaparken, başkasının yanlışına dikkat çekmen ironik olmuyor mu?
    Tabiki haklısınız hata bu sonuçta hepimiz yapıyoruz ister istemez fakat mümkün olduğunca hata yapmamaya çalışıyorum mesela bir motorun araçların arasında durmasıyla kırmızı ışıkta geçen sürücünün hatası aynı değil diye biliyorum . Kırmızı ışıkta geçmek bildiğim kadarıyla 10 aslı %100 kusurlu bulunan suçlardan birisi , arkadan çarpmakta aynı şekilde :/

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Küfüre karşıyız

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190

Motovlog cekenleri cok dert etmissiniz izlemeyin olur biter yada alun sizde cekin illa herkes binlerce kez tiklancak diye kural yok
    izlemiyorum oluyor bitiyor zaten merak etme

bugune kadar 2-3 videom vardır gezilerimdeno kadar , oda kendime hazırlamışımdır hatıra olsun diye.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Bir ara herkesin vine çekmeye çalışması gibi birşey bu.Elini sallasan vlogera çarpıyor.Kimse kusura bakmasın ama gereksiz bir bilgi kirliliği meydana geldi.
    berkcigdem bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Küfüre karşıyız
    Teşekkürler bunu tespit ettim bende Sonra ki videolarım da kısmet olursa küfür vb içerikler bulundurmamaya çalışacağım
    Alıntı berkcigdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    izlemiyorum oluyor bitiyor zaten merak etme

bugune kadar 2-3 videom vardır gezilerimdeno kadar , oda kendime hazırlamışımdır hatıra olsun diye.
    Ne güzel aslında keyifli birşey bana kalırsa , cevabım içinde kusura bakmayın sadece yardım ve fikir isterken alaycı cevap olarak algıladım resmi , teşekkürler
    Alıntı whitedeamon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir ara herkesin vine çekmeye çalışması gibi birşey bu.Elini sallasan vlogera çarpıyor.Kimse kusura bakmasın ama gereksiz bir bilgi kirliliği meydana geldi.
    Cevabınız için teşekkürler o konuda katılmamak elde değil tabiki misal bir zincir nasıl temizlenir diye aradığım zaman aynı konu yüzlerce kişi tarafından hazırlanıp kaydedilmiş oluyor . İyi birşey değil tabiki fakat buna çare yok ki efendim her geçen gün yeni bir kişi katılıyor motovlog olarak söylemiyorum genel anlamda. Bilgi kirliliği daha çok artacak çünkü herkes birşeyleri tecrübe ediniyor herkes birşeyleri paylaşma gereği duyuyor mutlaka malesef burada elden birşey gelmiyor. Youtube'da oynadığı oyunun ekran görüntüsünü paylaşarak ayda 17 18 milyar para kazanan çocukta var 16 yaşında , bir yandan işsiz bu işle para kazanıp parasını çıkaranda var . teknoloji arttıkça bunlar olacak şeyler malesef , hayırlı geceler

Motosikleti
    MTT Y2K
    Ben bu youtube furyası ne zaman patlayacak onu merak ediyorum.Kimseye bir düşmanlığım yok ama sonunu görmeyi merak ediyorum

Motosikleti
    Alıntı whitedeamon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bu youtube furyası ne zaman patlayacak onu merak ediyorum.Kimseye bir düşmanlığım yok ama sonunu görmeyi merak ediyorum
    Yakında el atar devlet ücretli bişeye çevirirler mutlaka video yükleyenler için ordanda bir vergi veririz artık

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Yakında el atar devlet ücretli bişeye çevirirler mutlaka video yükleyenler için ordanda bir vergi veririz artık
    Vergi veriliyo zaten haberin yok mu Pinti Panda'nın bu konuda Vergiler başlıklı bir videosu vardı.

"almıştım güvenlik amaçlı düşündüm"
    güvenlik le tedbiri karıştırmamalısın
    enbüyük şovalye(donkilot"don quijote")ye saygılar

Motosikleti
    MTT Y2K
    Alıntı qıp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "almıştım güvenlik amaçlı düşündüm"
    güvenlik le tedbiri karıştırmamalısın
    enbüyük şovalye(donkilot"don quijote")ye saygılar
    yorumlarına bakıyorum da yeni trolümüz müsün yoksa samimimisin bilemedim.

Motosikleti
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vergi veriliyo zaten haberin yok mu Pinti Panda'nın bu konuda Vergiler başlıklı bir videosu vardı.
    Vallahi haberim yoktu bir takim kesibtiler oluyordu ama bilemedim simdi )

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)