Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İlk vLog & MotovLog'um. Sizin için Kula Yanardağı'na çıktım. Tüm görüşlerinizi açığım

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Motoran Torro 100 LX Cub

Selam millet, adım Ufuk Çınar. 21 yaşında atama bekleyen bi' Paramedik'im. 90'dan 190'a diye bir kanal oluşturdum. Şuanlık 100cc'lik maksimum 95 yapan bir motosiklet kullanıyorum ve hayalimde Yamaha R25 almak var. İnşallah ilk atamalarda gidersem hızlı bir şekilde alacağım da. Şimdilik kanalıma ismini veren motorsikletimle birkaç amatör videom var. Çekimleri SJCAM SJ4000 Wifi ile ses kayıtlarını ise iPhone 6S Plus ile yaptım. Kaskımın kalitesizliğinden ve başıma tam oturmayışından dolayı yoldayken rüzgar sesi çok olmuş. Bu şimdiden affola, lafı fazla uzatmadan videoyu paylaşıyorum.

Kanalıma abone olmayı unutmazsanız sevinirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    acestor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    reklamlar...
    Kaskını değiştirmen dileği ile, kazasız belasız, kolay gelsin

cıbırlover1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Sağ ayna neden kullanmıyorsunuz ??

+5 beygir veriyor diye söylentiler var doğru mu ??

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    ilk video falan başlığını görünce bitane daha mı dedim... ama sonra kula yanardağı yazısını görünce bi bakiyim dedim. Videonun ilk başında açıklamanı yapınca dikkatimi çekti ve izledim baya. Bu sene tur yaparken manisadan geçicektim kulaya falan giderim diye düşünüp sonradan başka rota yapmıştım kendime. Bir heves videonu izlerken bakalım hikayesi neymiş diye dinledim ama pek beklediğim gibide olmadı açıkcası. şimdi öncelikle eline sağlık bu bile bence güzel.

gelelim şahsi yorumuma ;

Ben mal mal motovlog , motor videoları , yok trafikte goy goy yapan , 2 gündür motor süren ama 20 yıldır sürüyomuş gibi konuşan adamların vlog mlog ıvır zıvırları seven bir adam değilim açıkcası ve bu tarz videolarıda maalesef bizim memlekette doğru düzgün yapan insan yok. Bu yüzdende gram ilgimi çekmiyorlar. Videonun başında forumda bazı arkadaşlar " yerleri tanıt " falan demişler iyikide demişler ve sende kendine böyle bir konu seçmişsin ki bence çok güzel. Belkide sonraki videolarında bilmediğimiz yerler karşımıza çıkacak , ilgimizi çekecekler ve aaa bak orda şöyle bir yer vardı gidelim diyeceğiz. ( Ben gezen birisi olduğum için bunu derim , gezmeyen kişi ne der bilemem ama en azından bir kaç yeni yer öğrenir. )

Fakat gelelim senin gezdiğin yeri tanıtımına ve videoya. Bence mesela videodaki yol süresi uzun , belki ilk video olduğu için uzun tutmuşsundur. Olabilir , bir sonrakinde daha hızlı geçişler yapabilirsin. Yol gözüksün en azından nasıl bir yola sahip olduğunu insanlar bilsin ama kaskın içinde birisi lafı çok uzatınca bana sıkıcı geliyor direk.

Kula Yanardağını tanıtırken mesela önceden daha çok bilgi toplayıp orda bize anlatabilirdin. Açıkcası şuan ben bilmiyor olsaydım senin yaptığın gibi wiki amcayı açıp her şeyini okuyabilirdim. Aslında kısaca şunu diyorum anlatımını daha eğlenceli hale getirebilirsin.( resmi konuş anlamında demiyorum istediğin gibi konuş istersen küfür et sorun değil sadece biraz daha eğlenceli hale getirebilirsin olduğun yerin tarihini , hikayesini ) Sonuçta turist rehberi değiliz yanlış anlama dediklerimi

Tekrardan ellerine sağlık diyorum, video amacın gerçekten çok güzel ve bu amaç doğrultusunda gitmeni şahsi olarak isterim ama sonuçta senin kanalın

hee dip not : ellerine eldiven motorada sağ aynayı tak bu şekildede gezeceksen r25 alma
    uCinar bunu beğendi.

Motosikleti
    Motoran Torro 100 LX Cub
    Tüm yorumlar için teşekkür ederim. Sağ ayna yeni düştü, yuvası yalama mı ne olmuş o yüzden yenisini de takamadım.

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    daha videoyu izlemedim; ama izlicem de önceden şunu diyeyim dedim: YANARSIN!

Motosikleti
    VFR CT
    yengemiz duruyor mu

tartışma
    sürekli hissettim
    gidonu tutuşunda
    relax

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)