Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hayaller Pulsar 150 NS, gerçekler Lifan Lion 100

Motovento
    REKLAM ALANI
    gSol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS150 İnşallah :)
    Evet arkadaşlar ben de nihayet hayallerime tam anlamıyla değilse de kısmen kavuşuyorum. Bu cumartesi günü motosikletimi teslim alıcam Allah'ın izniyle. Bir Pulsar sahibi olmayı çok istiyordum ama maddi şartlar sebebiyle uzun vadede bir hayal olduğu gerçeğine vardığım için gönlüme bi sus payı olarak 100'lük manuel bir Lifan alıcam senetle..

Ehliyeti almaya hak kazandım ama henüz bastırmadım, motorun plakasını halledicem en öncelikle, sonra bütçeye göre sıra ehliyete veya sigortaya gelecek. Şimdi diyeceksiniz hani ekipman bütçesi diye ama, haddimi biliyorum elbette oturduğum yer 15.000 kişilik bir ilçe, ortalama bir kaskla başlayıp ekipmanlarımı tamamlayana kadar boş sokak aralarında vites alışkanlığımı edinicem çünkü vitesli tecrübem çok az. Ekipmanı tamamladığımda ve kendime olan güvenim tam olarak yerine geldiğinde de ufak ufak şehirlerarası yolculuklara başlıycam.

Bir de takas olayını düşünüyorum, motorumu sıfır alıcam. Piyasadaki fiyatı ortalama 2500-2750 TL. Bi ilan verip denk gelirse eğer yaşlı bir spacy ile takas yapmaya çalışıcam, olmadı acelesi yok zaten, en kötü bir dahaki yaz Pulsar NS 150 altımda zaten inşallah..

Son olarak bir de sorum var, sigorta yaptırmadan ruhsat ve plaka çıkartılabiliyor sanırım. Ruhsat ve plaka fiyatı da 100-150 TL civarında yanılmıyorsam ?
    Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür, ve bir orman gibi kardeşçesine...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Hayır kardeşim neyazık ki sigorta olmadan ruhsat çıkartılamıyor.
    Ayrıca plaka masrafın da 190 tl trafik şubeye 22,5 plakacıya olmak üzere 212, 5 tutuyor.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Neyse hayırlı olsun diyelim biz

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    takma kafana ilerde hayallerine kavuşursun ALLAH kaza bela göstermesin.

Motosikleti
    Plakasız gezme süresi vardi bir de galiba 3 ay miydi ?

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Daha masraflarını bilmeden nasıl motosiklet alır bir insan?
    Spacy ile takas yapacaksa spacy neden almaz bir insan?
    Yazın pulsar alacaksa kışın neden başka motor alır bir insan? Hem de 0 ve satarken mutlaka zarar edeceği çinli bir motoru?

boş ver pulsarı jantları "sünek" bile kırılmıyor.
    en iyi motor kendi motorundur. tekerin düz bassın.

Romedon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-636,Bajaj PULSAR 200 RS
    bende bi r25 hayal ediyordum pulsar 200r rs düştü :( şimdi 20rr hayal ediyorum ama bunu alacğaım

Motosikleti
    Alıntı MD.Murat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha masraflarını bilmeden nasıl motosiklet alır bir insan?
    Spacy ile takas yapacaksa spacy neden almaz bir insan?
    Yazın pulsar alacaksa kışın neden başka motor alır bir insan? Hem de 0 ve satarken mutlaka zarar edeceği çinli bir motoru?
    Sonunu düşünen kahraman olamaz bir insan. Spacyi senetle alamiyor sadece lifani alabiliyor bu insan. Aylardir motor hasreti cekiyor, yazi bekleyemedi bu insan. Yaza kadar durumu duzelecegi icin edecegi zarari önemsemiyor bu insan. Alacagi motorun ne kadar dandik oldugunu da farkinda bu insan
    SweentLy ve berkcigdem bunu beğendiler.

Motosikleti
    Pulsar 150NS>CBR125R>PULSAR RS200>CBF150>CB125F
    Alıntı gSol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sonunu düşünen kahraman olamaz bir insan. Spacyi senetle alamiyor sadece lifani alabiliyor bu insan. Aylardir motor hasreti cekiyor, yazi bekleyemedi bu insan. Yaza kadar durumu duzelecegi icin edecegi zarari önemsemiyor bu insan. Alacagi motorun ne kadar dandik oldugunu da farkinda bu insan
    öyle düşünme kardeşim sıfır motor alıyorsun dandik falan değil motorun sen bakma denilenlere. hem fiyatı da çok makul. sen al bin kazasız belasız inşAllah. bende pulsar 150 ns var. yazın olurda büyütmeyi düşünürsem sana satarım çok temiz kullanırım :D tekerin düz bassın.

Motosikleti
    VFR CT
    senet olayı nasıl oluyor ? internet sitesi varsa atsana aldığın yerin

Motosikleti
    Alıntı Süleymantnz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öyle düşünme kardeşim sıfır motor alıyorsun dandik falan değil motorun sen bakma denilenlere. hem fiyatı da çok makul. sen al bin kazasız belasız inşAllah. bende pulsar 150 ns var. yazın olurda büyütmeyi düşünürsem sana satarım çok temiz kullanırım :D tekerin düz bassın.
    Eyv.usta saol ;) olabilir neden olmasin..

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:19 ----------

Alıntı mertsezer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senet olayı nasıl oluyor ? internet sitesi varsa atsana aldığın yerin
    Bilecik´te yerel bi firma, genelde il icinde ikamet edenlere veriliyor senetle.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)